|
23a |
09:00 AM |
Womens JV 8+ Heat 1 |
|
Atlantic City A (M. Faherty) |
Vineland (G. Panzini) |
Cedar Creek High School (H. Goolden) |
Egg Harbor (E. Ferreras) |
|
|
23b |
09:08 AM |
Womens JV 8+ Heat 2 |
|
Ocean City HS (C. Sigmund) |
Holy Spirit (D. Dumadag) |
Mainland (H. Shim) |
|
|
|
22a |
09:16 AM |
Mens JV 4+ Heat 1 |
|
St. Augustine (E. Brestle) |
Atlantic City (D. Mowen) |
Ocean City HS (J. LECHNER) |
Holy Spirit (D. Gattini-Patel) |
|
|
22b |
09:24 AM |
Mens JV 4+ Heat 2 |
|
Cedar Creek High School (M. Cunningham) |
Absegami (N. Gosalia) |
Oakcrest Rowing (J. Ross) |
Egg Harbor (G. Guerra) |
|
|
3 |
09:32 AM |
Womens 2x Final |
|
Vineland (M. Burgess) |
OLMA Crew (D. Dimapilis) |
Egg Harbor (m. mahana) |
Absegami (B. DiLorenzo) |
Oakcrest Rowing (C. Holeschak) |
|
4 |
09:40 AM |
Mens 2x Final |
|
Mainland (S. Haddad) |
Holy Spirit (W. Hoffman) |
St. Augustine (D. Kounis) |
Vineland (J. Mattiucci) |
|
|
2 |
09:56 AM |
Mens 1x Final |
|
Absegami (E. Panagiotidis) |
Mainland (A. Garth) |
Holy Spirit (A. Buchan) |
St. Augustine (C. Dragovits) |
Atlantic City (B. Share) |
|
1 |
10:04 AM |
Womens 1x Final |
|
Mainland (M. Montgomery) |
Absegami (S. Sandoval) |
Atlantic City (F. Haney) |
|
|
|
9 |
10:20 AM |
Womens Ltwt 4x Final |
|
Egg Harbor (D. Marroquin) |
|
Absegami (C. Reed) |
|
|
|
11 |
10:20 AM |
Womens Varsity 4x Final |
|
|
Vineland (A. Messore) |
|
|
|
|
8 |
10:20 AM |
Womens JV 4x Final |
|
|
|
Mainland (L. McCracken) |
|
|
|
12 |
10:28 AM |
Mens Varsity 4x Final |
|
|
Holy Spirit (D. Gattini-Patel) |
St. Augustine (S. Oliver) |
|
|
|
7 |
10:28 AM |
Mens JV 4x Final |
|
|
|
Vineland (B. Boesenhofer) |
Holy Spirit (C. Murray) |
|
|
13 |
10:36 AM |
Mens Novice 4+ Final |
St. Augustine (M. McClay) |
Mainland (S. Egan) |
Vineland (G. Tutu) |
Atlantic City (F. Faroque) |
Oakcrest Rowing (J. Pistone) |
Absegami (M. Rodriguez) |
|
14 |
10:44 AM |
Womens Novice 4+ Final |
|
Oakcrest Rowing (M. Gaskill) |
OLMA Crew (E. Myers) |
Cedar Creek High School (E. Bukowy) |
|
|
|
15 |
10:52 AM |
Womens Novice 8+ Final |
|
Mainland (J. Johnson) |
Egg Harbor (C. FARRELL) |
Vineland (S. Zozulya) |
Ocean City HS (L. CONNELL) |
Holy Spirit (d. formica) |
|
16 |
11:00 AM |
Mens Novice 8+ Final |
Absegami (B. Wright) |
Cedar Creek High School (K. Bitler) |
Ocean City HS (M. Dickinson) |
Egg Harbor (J. Kent) |
Mainland (A. Wynne) |
St. Augustine (A. Tsikouras) |
|
17 |
11:08 AM |
Womens freshman 4+ Final |
|
|
Egg Harbor (S. Wenzel) |
Oakcrest Rowing (S. Crispell) |
|
|
|
19 |
11:16 AM |
Womens freshman 8+ Final |
Atlantic City (M. Bergman) |
Absegami (S. Reed) |
Ocean City HS (C. Rumaker) |
Holy Spirit (T. Powell) |
Mainland (M. Falk) |
Cedar Creek High School (E. Crawford) |
|
20 |
11:24 AM |
Mens freshmen 8+ Final |
|
Atlantic City (L. Iannelli) |
Mainland (S. DeGaetano) |
St. Augustine (N. Craig) |
|
|
|
21 |
11:32 AM |
Womens JV 4+ Final |
|
Ocean City HS (M. Avena) |
Egg Harbor (H. Wilkerson) |
Oakcrest Rowing (K. Stollenwerk) |
Vineland (F. Cohen) |
|
|
22 |
11:40 AM |
Mens JV 4+ Final |
St. Augustine (E. Brestle) |
Cedar Creek High School (M. Cunningham) |
Holy Spirit (D. Gattini-Patel) |
Absegami (N. Gosalia) |
Atlantic City (D. Mowen) |
Egg Harbor (G. Guerra) |
|
23 |
11:48 AM |
Womens JV 8+ Final |
|
Atlantic City A (M. Faherty) |
Holy Spirit (D. Dumadag) |
Vineland (G. Panzini) |
Mainland (H. Shim) |
Cedar Creek High School (H. Goolden) |
|
24 |
11:56 AM |
Mens JV 8+ Final |
|
Cedar Creek High School (J. Manson) |
Ocean City HS (B. Wiley) |
Absegami (S. Blair) |
Mainland (S. Rovins) |
St. Augustine (S. Chidley) |
|
25 |
12:04 PM |
Mens Ltwt 4+ Final |
|
St. Augustine (M. Dortu) |
Atlantic City (Y. Parekh) |
Oakcrest Rowing (A. Gullo) |
Vineland (C. Garcia) |
|
|
18 |
12:04 PM |
Mens freshman 4+ Final |
|
|
|
|
|
Mainland (S. Costello) |
|
26 |
12:12 PM |
Womens Ltwt 4+ Final |
|
|
Absegami (C. Reed) |
Egg Harbor (C. Frye) |
|
|
|
27 |
12:20 PM |
Womens Ltwt 8+ Final |
|
|
Ocean City HS (E. Guido) |
Mainland (C. Gitsas) |
|
|
|
29 |
12:28 PM |
Womens 2nd Varsity 8+ Final |
|
|
Ocean City HS (A. Japzon) |
Holy Spirit (J. Arndt) |
|
|
|
30 |
12:36 PM |
Mens 2nd Varsity 8+ Final |
|
|
St. Augustine (R. Houck) |
Ocean City HS (E. Love) |
|
|
|
28 |
12:36 PM |
Mens Ltwt 8+ Final |
|
|
|
|
St. Augustine (G. Zappariello) |
|
|
31 |
12:44 PM |
Womens Varsity 4+ Final |
OLMA Crew (M. Eaise) |
Absegami (G. Gonzalez) |
Holy Spirit (C. TUOHY) |
Egg Harbor (K. Diggins) |
Atlantic City A (L. Swift) |
|
|
32 |
12:52 PM |
Mens Varsity 4+ Final |
Absegami (P. Gosalia) |
Vineland (K. Slusarczyk) |
Oakcrest Rowing (A. Ragan) |
Egg Harbor (J. Pickard) |
Mainland (A. Barris) |
Holy Spirit (W. Hoffman) |
|
33 |
01:00 PM |
Womens Varsity 8+ Final |
|
Mainland (M. Rake) |
Holy Spirit (H. Mckeever) |
Ocean City HS (A. Panico) |
Absegami (M. Sacchetti) |
|
|
34 |
01:08 PM |
Mens Varsity 8+ Final |
|
Mainland (R. Silbert) |
Ocean City HS (A. Oves) |
St. Augustine (D. Patragnoni) |
Vineland (S. Adkins) |
|