Toggle navigation
Regatta Workbench Results
Home
Mobile
Dashboard
Results
Race Schedule
All Races
Event List
All Events
Start Order
Heat Sheet
Team Points
Medal Count
Coaches
2017 Stotesbury Cup Regatta
Click the links in the table for individual race results or
Build a custom results report by checking one or more races
Filter list:
All Organizations
A.N. Myer
Abington
Abington
Absegami
Academy of Notre Dame
Agnes Irwin
Albemarle
Archbishop Carroll
Arlington
Atlantic City
Augustine Classical
Baldwin
Bay Shore
Belleville
Bergen Catholic
Bergen Tech
Bethesda-Chevy Chase
Bishop Ireton
Bishop O'Connell
Blair
Blessed Trinity
Bonner Prendergast
Boys' Latin
Branksome
Briar Woods
Briar Woods
Brunswick School
C.W. North Catholic
Cedar Creek
Chaminade
Charter
Christian Brothers
Churchill
Churchill
Claritas
Cold Spring Harbor
Concord
Conestoga
DeMatha
Denis Morris
Doane Academy
Don Bosco Prep
Dwight-Englewood
E.L. Crossley
Eden
Edgewater
Egg Harbor
Episcopal Dallas
Episcopal PA
Episcopal VA
Eustace
Fairfax
Father Judge
Fordham Prep
Forest Park
Frank W. Cox
Friends Select
Georgetown Day
Georgetown Visitation
Germantown Academy
Germantown Friends
Gloucester
Gonzaga
Great Bridge
Great Valley
Grimsby
Guilderland
Haddon Twp
Haddonfield
Hampton
Harriton
Hatboro Horsham
Haverford
Holton-Arms
Holy Angels
Holy Cross
Holy Cross
Holy Ghost Prep
Holy Spirit
Hun
Hylton
Immaculate Heart
Institute of Notre Dame
James Madison
James O'Neil
Jeb Stuart
Jefferson
Jesuit College Prep
Kearny
La Salle
Lake Braddock
Langley
Lawrenceville
Lower Merion
Lyman
Mainland
Malvern Prep
Manhasset
Mathews
McCallie
McGann Mercy
McLean
Melbourne
Merion Mercy
Montclair
Montgomery Blair
Moorestown
Mount Saint Joseph
Nardin
National Cathedral
Nichols
Niskayuna
North Allegheny
North Arlington Crew
Northern Highlands
Notre Dame Manhattan
Notre Dame Prep
Nutley
Oakcrest
Oakton
Ocean City
Our Lady of Lourdes
Our Lady of Mercy
Peddie
Penn Charter
Philadelphia City Rowing
Pine View
Poughkeepsie
Radnor
Radnor
Ridgewood
Ridley
Robinson
Rock Ridge
Rockbridge
Roland Park
Roman Catholic
Roosevelt
Rumson Fair-Haven
Sacred Heart
Saratoga
School Without Walls HS
Schreiber
Schuylerville
Seton Hall Prep
Shaker
Shenendehowa
Shipley
Sidwell Friends
Simcoe
South County
Springside Chestnut Hill
St. Albans
St. Andrew's
St. Anthony's
St. Augustine
St. Benedict's Prep
St. Edwards
St. Francis
St. Johns
St. Joseph NJ
St. Joseph Prep
St. Michael
St. Paul's
St. Peters Prep
St. Stephens and St. Agnes
Stone Bridge
Strath Haven
TC Williams
The Hill School
Unionville
Upper Canada
Upper Dublin
Upper Merion
Ursuline
Villa Joseph Marie
Vineland
W.T. Woodson
Wakefield
Walter Johnson
Warwick
Washington-Lee
Welland Centennial
West Potomac
West Springfield
Western Albermarle
Westfield
Westfield
Westminster
Whitman
Wilson
Winter Park
Woodbridge
Yorktown
All Days
Friday, 19 May
Saturday, 20 May
Show stroke name only
Include Athlete Names
Toggle All
Print selected races:
Race Schedule for Haddon Twp
#
Date
Time
Race
Status
Results
Formatted Results
4a
Friday, 19 May
08:43 AM
Boys Junior Double Heat
Official
[finish]
PDF
10a
Friday, 19 May
09:58 AM
Boys Ltwt Double Heat
Official
[finish]
PDF
7a
Friday, 19 May
10:36 AM
Boys Freshman Quads Heat
Official
[finish]
PDF
8a
Friday, 19 May
11:06 AM
Girls Freshman Quads Heat
Official
[finish]
PDF
13a
Friday, 19 May
11:34 AM
Boys Junior Quad Heat
Official
[finish]
PDF
14a
Friday, 19 May
11:48 AM
Girls Junior Quad Heat
Official
[finish]
PDF
20a
Friday, 19 May
01:24 PM
Boys Senior Double Heat
Official
[finish]
PDF
24a
Friday, 19 May
02:12 PM
Boys Senior Quad Heat
Official
[finish]
PDF
7S2
Friday, 19 May
06:02 PM
Boys Freshman Quads Semi-Final 2
Official
[finish]
PDF
20S1
Saturday, 20 May
09:40 AM
Boys Senior Double Semi-Final 1
Official
[finish]
PDF
24S2
Saturday, 20 May
10:25 AM
Boys Senior Quad Semi-Final 2
Official
[finish]
PDF
7
Saturday, 20 May
01:52 PM
Boys Freshman Quads Final
Official
[finish]
PDF
24
Saturday, 20 May
04:21 PM
Boys Senior Quad Final
Official
[finish]
PDF