1st | La Salle A (A. Sosnader) | 13:52.86 | |
2nd | TBC Racing (T. Weiss) | 13:55.34 | 0.3% |
3rd | Don Bosco (V. Ulizko) | 14:08.23 | 1.8% |
4th | Resilient RC (B. White) | 14:13.99 | 2.5% |
5th | St. Joseph Prep B (C. LUNNEY) | 14:14.08 | 2.5% |
6th | Christian Brothers A (D. Vassallo) | 14:19.19 | 3.2% |
7th | St. Joseph Prep A (J. MOLCHAN) | 14:21.81 | 3.5% |
8th | St. Augustine (S. Champoux) | 14:27.17 | 4.1% |
9th | BSBC A (A. Fraser) | 14:33.57 | 4.9% |
10th | Friends of Port Rowing C (A. Bosgang) | 14:33.60 | 4.9% |
11th | River Rowing (D. Boyle) | 14:40.23 | 5.7% |
12th | Christian Brothers C (J. Wilt) | 14:56.05 | 7.6% |
13th | La Salle B (J. Cross) | 15:02.05 | 8.3% |
14th | Pittsford Crew A (A. Abrams) | 15:07.85 | 9.0% |
15th | Montclair (H. Pew) | 15:08.64 | 9.1% |
16th | Norwalk River A (D. Ely) | 15:10.18 | 9.3% |
17th | Father Judge (F. Marricone) | 15:11.84 | 9.5% |
18th | Fairfield Prep A (R. Kiel) | 15:12.37 | 9.5% |
19th | Saugatuck (R. McGuire) | 15:13.96 | 9.7% |
20th | Fordham Prep A (R. Lynch-Samant) | 15:26.54 | 11.2% |
21st | Pittsford Crew B (A. Jones) | 15:27.51 | 11.4% |
22nd | Wilmington Youth (E. Hyzny) | 15:33.91 | 12.1% |
23rd | Christian Brothers B (M. Cofone) | 15:41.55 | 13.1% |
24th | Annapolis Junior Rowing B (S. Harrison) | 15:46.39 | 13.6% |
25th | Pine-Richland B (G. Tupper) | 15:47.04 | 13.7% |
26th | Gunston (D. Rogers) | 15:48.95 | 13.9% |
27th | Pittsford Crew C (c. fernandez) | 15:50.16 | 14.1% |
28th | Friends of Port Rowing A (J. Martin) | 15:58.20 | 15.0% |
29th | Newport RC B (L. Andersen) | 15:58.36 | 15.1% |
30th | Norwalk River B (H. Hobson) | 16:05.95 | 16.0% |
31st | Owen J Roberts (C. Kovach) | 16:08.57 | 16.3% |
32nd | Fordham Prep C (J. Folkerts) | 16:09.84 | 16.4% |
33rd | Philadelphia City Rowing (K. Wilson) | 16:15.07 | 17.1% |
34th | DeMatha (P. Diaz) | 16:20.04 | 17.7% |
35th | Rye B (T. Mechem) | 16:21.95 | 17.9% |
36th | Fairfield Prep B (D. Nealon) | 16:23.04 | 18.0% |
37th | Rye C (K. Zaicek) | 16:23.11 | 18.0% |
38th | Concord HS (T. Gaynor) | 16:33.42 | 19.3% |
39th | Fairfield Prep C (J. Ekstract) | 16:34.65 | 19.4% |
40th | Haddonfield (Z. Ruggiero) | 16:35.37 | 19.5% |
41st | Radnor (T. Redmond) | 16:45.77 | 20.8% |
42nd | BSBC B (M. Farello) | 16:47.75 | 21.0% |
43rd | Newport RC A (J. Fisher) | 16:57.90 | 22.2% |
44th | Christian Brothers D (E. McGovern) | 17:04.73 | 23.0% |
45th | Fordham Prep D (P. Fortuniewicz) | 17:07.76 | 23.4% |
46th | RNY - Manhattan (O. O'Reilly Hyland) | 17:14.66 | 24.2% |
47th | Fairfield Prep E (P. Christakos) | 17:21.90 | 25.1% |
48th | Friends of Port Rowing B (Y. Philipson) | 17:28.28 | 25.9% |
49th | St. Anthony's A (B. Lewis) | 17:32.63 | 26.4% |
50th | Newburgh (A. Antonelli) | 17:55.73 | 29.2% |
51st | Annapolis Junior Rowing A (Q. Valcich) | 17:58.32 | 29.5% |
52nd | Pine-Richland A (M. Katich) | 18:01.83 | 29.9% |
53rd | Rye A (J. van Dijk) | 18:05.83 | 30.4% |
54th | Fairfield Prep D (D. HAMAR) | 18:09.00 | 30.8% |
55th | St. Anthony's B (N. Anderson) | 18:39.71 | 34.4% |
56th | Fordham Prep B (A. Calder) | 19:16.22 | 38.8% |
57th | Newport RC C (Z. Micklin) | 19:19.69 | 39.2% |
58th | Syosset Rowing Club (j. ditizio) | 20:20.32 | 46.5% |
| The Haverford School (G. Kirwan) | Scratch | |
| La Salle C (m. bortulin) | Scratch | |