Toggle navigation
Regatta Workbench Results
Home
Mobile
Dashboard
Results
Race Schedule
All Races
Event List
All Events
Start Order
Heat Sheet
Team Points
Medal Count
Coaches
2022 5th Manny Flick / Horvat Series
Click the links in the table for individual race results or
Build a custom results report by checking one or more races
Filter list:
All Organizations
Absegami
Academy of Notre Dame
Agnes Irwin
Archbishop Carroll
Atlantic City
Baldwin
Belleville
Bergen Catholic
Bishop Ireton
Bonner & Prendergast
Boys' Latin
Cedar Creek
Charter
Christian Brothers
Concord
Conestoga
Devon Prep
Doane Academy
Don Bosco Prep
Egg Harbor
Elizabeth Seton
Episcopal
Eustace
Father Judge
Friends Select
Germantown Academy
Germantown Friends
Great Valley
Gwynedd Mercy
Haddon Township
Haddonfield
Harriton
Haverford
Hill School
Holy Ghost Prep
Holy Spirit
Jesuit College Prep
Kearny
La Salle
Langley
Lower Merion
Mainland
Merion Mercy Academy
Montclair
Moorestown
Mt St Joseph
North Arlington
Nutley
Oakcrest
Ocean City
Our Lady of Mercy
Owen J Roberts
Penn Charter
Philadelphia City Rowing
Radnor
Radnor
Ridgewood
Roman Catholic
Sacred Heart
Seton Hall Prep
Shipley
Springside Chestnut Hill
St. Andrew School
St. Augustine
St. Joseph's Prep
St. Peters Prep
State College
Unionville
Upper Merion
Villa Joseph Marie
Villa Maria
Vineland
Walter Johnson
West Chester East
Show stroke name only
Include Athlete Names
Toggle All
Print selected races:
Race Schedule for Mt St Joseph
#
Time
Race
Status
Results
Formatted Results
29a
01:40 PM
Girls Novice 8+ Flight
Official
[finish]
PDF
32a
01:55 PM
Girls Freshman 8+ Flight
Official
[finish]
PDF
35a
02:05 PM
Girls JV 4+ Flight
Official
[finish]
PDF
39a
04:05 PM
Girls Ltwt 4+ Flight 1
Official
[finish]
PDF
42a
04:20 PM
Girls 2nd 8+ Flight
Official
[finish]
PDF
46e
05:15 PM
Girls Varsity 4+ Flight 5
Official
[finish]
PDF
48a
05:30 PM
Girls Varsity 8+ Flight 1
Official
[finish]
PDF
48b
05:35 PM
Girls Varsity 8+ Flight 2
Official
[finish]
PDF
48c
05:40 PM
Girls Varsity 8+ Flight 3
Official
[finish]
PDF