Toggle navigation
Regatta Workbench Results
Home
Mobile
Dashboard
Results
Race Schedule
All Races
Event List
All Events
Start Order
Heat Sheet
Team Points
Medal Count
Coaches
2017 5th Manny Flick / Horvat Series
Click the links in the table for individual race results or
Build a custom results report by checking one or more races
Filter list:
All Organizations
Abington
Absegami
Academy of Notre Dame
Agnes Irwin
Archbishop Carroll
Atlantic City
Baldwin
Belleville
Bergen Catholic
Bergen Tech
Bonner Prendergast
Boys' Latin
Burnt Hills
Cedar Creek
Charter School
Christian Brothers
Claritas
Concord
Conestoga
Doane Academy
Don Bosco Prep
Dwight-Englewood
Egg Harbor
Episcopal
Eustace
Father Judge
Friends Select
Germantown Academy
Germantown Friends
Great Valley
Haddon Township
Haddonfield
Harriton
Hatboro Horsham
Haverford
Holy Angels
Holy Ghost Prep
Holy Spirit
Iona Prep
Jesuit College Prep
Kearny
La Salle
Lower Merion
Mainland
Malvern Prep
Merion Mercy Academy
Montclair
Moorestown
Mount Saint Joseph
Niskayuna
North Arlington
Northern Highlands
Notre Dame Manhattan
Nutley
Oakcrest
Ocean City
Our Lady of Mercy
Penn Charter
Philadelphia City Rowing
Radnor
Radnor
Ridgewood
Riverhead
Roman Catholic
Sacred Heart Country Day
Saratoga
Scotia-Glenville
Seton Hall Prep
Shipley
Sparta
Springside Chestnut Hill
St. Augustine
St. Joseph Prep
Strath Haven
Unionville
Upper Dublin
Upper Merion
Villa Joseph Marie
Vineland
Walter Johnson
Westfield
Show stroke name only
Include Athlete Names
Toggle All
Print selected races:
Race Schedule for North Arlington
#
Time
Race
Status
Results
Formatted Results
1a
08:30 AM
Boys Gig/Novice 1x Flight 1
Official
[finish]
PDF
20d
10:25 AM
Boys Varsity 2x Flight 4
Official
[finish]
PDF
3a
11:20 AM
Boys Novice 4+ Final
Official
[finish]
PDF
9a
12:00 PM
Boys JV 1x Final
Official
[finish]
PDF
29a
12:50 PM
Girls Novice 8+ Final
Official
[finish]
PDF
35a
01:00 PM
Girls JV 4+ Final
Official
[finish]
PDF
44b
04:20 PM
Girls Varsity 2x Flight 2
Official
[finish]
PDF