|
1a |
07:45 AM |
Boys HS Ltwt 2x Flight 1 |
University School A (M. Landi) |
Belen Jesuit Crew (M. Pancorbo) |
Miami Rowing Club A (N. Sanchez) |
North Palm Beach A (L. Stevenson) |
Ransom Everglades Crew A (S. Arguello) |
|
|
|
1b |
07:55 AM |
Boys HS Ltwt 2x Flight 2 |
Ransom Everglades Crew B (R. Ellison) |
North Palm Beach C (J. Deaton) |
Miami Rowing Club B (R. Miranda) |
University School B (R. Villamayor) |
Miami Beach Rowing Club (s. gandy) |
North Palm Beach B (J. Edwards) |
SORA (J. Byrd) |
|
2a |
08:05 AM |
Girls HS 1x Flight 1 |
RowHouse A (M. Adams-Grimaldi) |
Ransom Everglades Crew (J. Buckner) |
Miami Beach Rowing Club (M. Feldman) |
RowHouse B (G. Leon) |
|
|
|
|
2b |
08:15 AM |
Girls HS 1x Flight 2 |
North Palm Beach (W. Young) |
RowHouse E (M. Mora) |
RowHouse D (G. Amato) |
Pine Crest (A. Sullivan) |
RowHouse C (S. Zanzuri) |
|
|
|
3a |
08:25 AM |
Boys Freshman 8+ Flight |
Miami Beach Rowing Club (M. Zalewski) |
Belen Jesuit Crew A (Y. Wu) |
Miami Rowing Club (N. Nadal) |
Pine Crest (C. Conklin) |
Belen Jesuit Crew B (J. de Cardenas) |
|
|
|
4a |
08:35 AM |
Boys HS 1x Flight 1 |
Belen Jesuit Crew (B. Feal) |
RowHouse (F. Barilari) |
Miami Rowing Club (T. Chiquillo) |
University School (A. Landi) |
RowHouse (C. Sahs) |
RowHouse (K. Paxson) |
|
|
4b |
08:45 AM |
Boys HS 1x Flight 2 |
Miami Rowing Club (S. Dall'Orso) |
Unaff. (USA) (A. Hill) |
Nassau (J. Mamock) |
SORA (M. Rivera) |
North Palm Beach (B. Pegrum) |
|
|
|
5a |
08:55 AM |
Boys Novice 4+ Flight |
Miami Rowing Club (J. Tamariz) |
SORA (E. Elders) |
Belen Jesuit Crew (R. MARTINEZ) |
Miami Beach Rowing Club (m. melendez) |
|
|
|
|
6a |
09:05 AM |
Boys HS 4x Flight 1 |
Miami Beach Rowing Club B (A. McMillan) |
|
|
University School B (R. Zeltzman) |
SORA (A. Ali-McClory) |
|
|
|
6b |
09:15 AM |
Boys HS 4x Flight 2 |
Ransom Everglades Crew (A. Segrera) |
Miami Beach Rowing Club A (P. Siska) |
Miami Rowing Club A (N. Sanchez) |
Miami Rowing Club C (P. Claire) |
RowHouse (C. Sahs) |
North Palm Beach (H. Hale) |
Miami Rowing Club B (N. Cordoves) |
|
7a |
09:25 AM |
Girls HS Novice 4+ Flight |
Edgewater HS (A. bryan) |
Pine Crest (H. Infinity) |
Ransom Everglades Crew (M. Forand) |
Nassau (S. Proffitt) |
Miami Rowing Club (V. Pascual) |
Miami Beach Rowing Club (M. Hunt) |
University School (E. Olivieri) |
|
8a |
09:32 AM |
Girls HS 4+ Flight 1 |
SORA (M. Hillis) |
RowHouse (G. Leon) |
Hollywood Rowing Club B (M. Avila) |
Pine Crest B (M. Marrero) |
|
|
|
|
8b |
09:39 AM |
Girls HS 4+ Flight 2 |
Pine Crest A (A. Jacques) |
Miami Rowing Club (C. Perdomo Silva) |
Hollywood Rowing Club A (A. Schneider) |
Merion Mercy Academy (R. Hendrzak) |
|
|
|
|
9a |
09:46 AM |
Boys Novice 8+ Flight |
Belen Jesuit Crew A (R. MARTINEZ) |
Miami Rowing Club (J. Tamariz) |
Belen Jesuit Crew B (J. de Cardenas) |
SORA (K. Blanchard) |
|
|
|
|
10a |
09:53 AM |
Boys Fresh 2x Flight 1 |
North Palm Beach (L. Paggetti) |
University School A (D. Paine) |
Miami Beach Rowing Club A (S. Merenfeld) |
Miami Rowing Club A (E. BAZAN) |
Belen Jesuit Crew A (Y. Wu) |
University School B (A. Vila Bowyer) |
Miami Beach Rowing Club B (M. Alanis) |
|
10b |
10:00 AM |
Boys Fresh 2x Flight 2 |
University School C (J. Amador) |
Miami Rowing Club B (R. Rojas) |
Belen Jesuit Crew B (I. Felix Padilla) |
Nassau (J. Mamock) |
|
Belen Jesuit Crew C (M. Gandarias) |
RowHouse (N. Degwitz) |
|
11a |
10:07 AM |
Girls HS Freshman 8+ Flight |
Miami Beach Rowing Club (G. Matos) |
Miami Rowing Club (N. Perez) |
Pine Crest (L. Rosenberg) |
SORA (J. Russell) |
|
|
|
|
12a |
10:14 AM |
Boys HS Ltwt 4+ Flight |
Miami Rowing Club (T. Chiquillo) |
RowHouse (M. Mestre) |
Miami Beach Rowing Club A (P. Siska) |
|
Belen Jesuit Crew (C. Huembes) |
|
|
|
13a |
10:21 AM |
Girls HS Ltwt 4+ Flight |
Merion Mercy Academy (P. DeVlieger) |
Miami Rowing Club (M. Sanchez) |
Pine Crest (D. Tejada) |
Miami Beach Rowing Club (M. Melendez) |
Edgewater HS (M. Montijo) |
|
|
|
14a |
10:28 AM |
Girls Novice 8+ Flight |
|
Miami Beach Rowing Club (L. Hunt) |
Hollywood Rowing Club (T. Schneider) |
|
|
|
|
|
15a |
10:35 AM |
Boys HS 2 Varsity 4+ Flight |
Belen Jesuit Crew (L. Deeb) |
SORA (J. Kapuschinsky) |
Edgewater HS A (t. SIMON) |
Miami Beach Rowing Club (A. McMillan) |
Miami Rowing Club (J. Alaimo) |
Edgewater HS B (I. Whitehurst) |
|
|
16a |
10:42 AM |
Girls Fresh 2x Flight 1 |
Miami Beach Rowing Club C (C. Buechele) |
Miami Rowing Club (N. Perez) |
SORA (A. Rivera) |
Ransom Everglades Crew (L. Etra) |
University School (A. Aguero) |
|
|
|
16b |
10:49 AM |
Girls Fresh 2x Flight 2 |
|
North Palm Beach B (T. Tuong) |
Miami Beach Rowing Club A (Z. Sepsenwol) |
North Palm Beach C (L. Rowley) |
RowHouse (E. Alfi) |
|
|
|
17a |
10:56 AM |
Boys Freshman HS 4+ Flight 1 |
Miami Rowing Club (N. Nadal) |
Miami Beach Rowing Club (J. Greene) |
Edgewater HS (J. Marcionette) |
Belen Jesuit Crew A (Y. Wu) |
|
|
|
|
17b |
11:03 AM |
Boys Freshman HS 4+ Flight 2 |
Belen Jesuit Crew B (I. Felix Padilla) |
Pine Crest (C. Conklin) |
University School (D. Paine) |
SORA (K. Blanchard) |
|
|
|
|
18a |
11:10 AM |
Girls HS 4x Flight 1 |
University School (S. Socherman) |
Miami Beach Rowing Club C (N. Valencia) |
Miami Beach Rowing Club B (Z. Exelbert) |
Miami Rowing Club (M. Sanchez) |
|
|
|
|
18b |
11:17 AM |
Girls HS 4x Flight 2 |
Hollywood Rowing Club (J. Keith) |
Miami Beach Rowing Club A (T. Andris) |
SORA B (R. Croft) |
SORA A (S. Keezel) |
RowHouse (M. Adams-Grimaldi) |
|
|
|
19a |
11:24 AM |
Girls HS Freshman/Novice 4x Flight |
Nassau (S. Proffitt) |
University School (N. Hausmann) |
Miami Rowing Club (V. Pascual) |
SORA (H. Perry) |
Miami Beach Rowing Club (G. Matos) |
|
|
|
20a |
11:31 AM |
Boys HS 2x Flight 1 |
RowHouse A (C. Sahs) |
Miami Beach Rowing Club A (L. Silva) |
SORA A (P. Hagan) |
Miami Rowing Club A (D. Veiga de Roovere) |
Ransom Everglades Crew A (A. Segrera) |
University School A (J. Smith) |
|
|
20b |
11:38 AM |
Boys HS 2x Flight 2 |
Ransom Everglades Crew B (F. Campano) |
|
Miami Rowing Club B (B. Rodriguez) |
Miami Beach Rowing Club B (A. Lieberman) |
University School B (M. Landi) |
RowHouse B (K. Paxson) |
|
|
20c |
11:45 AM |
Boys HS 2x Flight 3 |
Miami Rowing Club D (P. Claire) |
University School D (L. Leveillee) |
RowHouse C (W. Lleonart) |
Ransom Everglades Crew C (A. Craft) |
Miami Rowing Club C (D. Joseph) |
North Palm Beach (B. Pegrum) |
University School C (M. Jaeger) |
|
21a |
11:52 AM |
Mens HS Ltwt 1x Flight |
Miami Rowing Club (S. Berning) |
Miami Rowing Club (T. Chiquillo) |
Nassau (T. Stuby) |
Miami Rowing Club (N. Cordoves) |
Miami Rowing Club (R. Miranda) |
|
|
|
22a |
11:59 AM |
Girls HS 2x Flight 1 |
Miami Beach Rowing Club A (S. Soria) |
North Palm Beach (T. Tuong) |
Pine Crest (A. Jacques) |
Miami Rowing Club A (B. Rodriguez) |
Ransom Everglades Crew A (I. Ciocca) |
Ransom Everglades Crew B (J. Buckner) |
RowHouse A (S. Zanzuri) |
|
22b |
12:06 PM |
Girls HS 2x Flight 2 |
Miami Rowing Club C (S. Bogert) |
Ransom Everglades Crew C (M. Forand) |
RowHouse B (G. Leon) |
Miami Beach Rowing Club B (N. Valencia) |
Miami Rowing Club B (C. Perdomo Silva) |
SORA (M. Hillis) |
University School (R. Saffar) |
|
23a |
12:13 PM |
Boys Middle School 8+ Flight |
Miami Rowing Club (D. Badash-Campana) |
Belen Jesuit Crew C (J. Blanchard) |
Belen Jesuit Crew B (S. Martinez-Cid) |
Belen Jesuit Crew A (R. MARTINEZ) |
|
|
|
|
24a |
12:20 PM |
Girls Middle School 8+ Flight |
Miami Rowing Club (S. Lorente) |
Ransom Everglades Crew (V. Kerr) |
|
|
|
|
|
|
25a |
12:27 PM |
Girls HS 2 Varsity 4+ Flight |
Merion Mercy Academy (R. Passarella) |
Hollywood Rowing Club (C. Davis) |
SORA (R. Croft) |
Pine Crest B (A. Ham) |
Pine Crest A (A. Klafter) |
|
|
|
26a |
12:34 PM |
Boys HS 4+ Flight |
Miami Beach Rowing Club (A. Dreiling) |
SORA (L. Schmideler) |
Miami Rowing Club (N. Sanchez) |
Edgewater HS (M. Buckley) |
Belen Jesuit Crew (B. Feal) |
|
|
|
27a |
01:19 PM |
Mix Middle School 8+ Flight |
Miami Rowing Club (P. Gamallo) |
Ransom Everglades Crew (T. Segrera) |
|
|
|
|
|
|
28a |
01:26 PM |
Boys HS Fresh 4x Flight 1 |
Miami Rowing Club (R. Rojas) |
|
University School A (D. Paine) |
Belen Jesuit Crew A (Y. Wu) |
|
|
|
|
28b |
01:33 PM |
Boys HS Fresh 4x Flight 2 |
RowHouse (L. Del Risco) |
Belen Jesuit Crew C (J. Goble) |
Miami Beach Rowing Club B (M. Alanis) |
Belen Jesuit Crew B (M. Gandarias) |
University School B (K. Cooper) |
Miami Beach Rowing Club A (M. Zalewski) |
|
|
29a |
01:40 PM |
Girls HS Ltwt 8+ Flight |
Edgewater HS (M. Montijo) |
Miami Beach Rowing Club (E. Milon) |
Merion Mercy Academy (T. Gregitis) |
|
|
|
|
|
30a |
01:47 PM |
Girls Freshman 4+ Flight |
Edgewater HS (A. Angstrom) |
Hollywood Rowing Club (T. Schneider) |
University School (A. Aguero) |
Miami Beach Rowing Club (M. Hunt) |
Pine Crest A (P. Kennelly) |
Pine Crest B (K. Pinilla) |
Miami Rowing Club (N. Perez) |
|
31a |
01:54 PM |
Boys HS Ltwt 8+ Flight |
North Palm Beach (L. Stevenson) |
Belen Jesuit Crew (D. Casariego) |
Miami Beach Rowing Club (s. gandy) |
|
|
|
|
|
32a |
02:01 PM |
Girls HS 2 Varsity 8+ Flight |
Hollywood Rowing Club (C. Davis) |
Pine Crest (L. Rosenberg) |
Merion Mercy Academy (C. Montgomery) |
|
|
|
|
|
33a |
02:08 PM |
Girls HS 8+ Flight |
SORA (L. Van Malleghem) |
Merion Mercy Academy (T. Gregitis) |
Hollywood Rowing Club (A. Schneider) |
Edgewater HS (M. Montijo) |
Pine Crest (E. Mignocchi) |
Miami Rowing Club (M. Sanchez) |
|
|
34a |
02:15 PM |
Boys HS 2 Varsity 8+ Flight |
Miami Rowing Club B (N. Nadal) |
Miami Rowing Club A (B. Rodriguez) |
Pine Crest B (S. Rosenthal) |
Pine Crest A (J. Manassa) |
Edgewater HS A (M. Buckley) |
Edgewater HS B (L. Didier) |
|
|
35a |
02:22 PM |
Boys HS 8+ Flight |
Pine Crest (A. de la Puente) |
Ransom Everglades Crew (A. Segrera) |
Miami Rowing Club (N. Sanchez) |
Edgewater HS (I. Whitehurst) |
|
|
|