|
1 |
09:00 AM |
Mixed Adaptive 2x Final |
|
|
Vineland (J. Dietterick) |
|
|
|
|
4 |
11:00 AM |
Womens 2x Final |
Mainland (P. Ortzman) |
Holy Spirit (J. Stailey) |
Vineland (J. Asselta) |
Egg Harbor (J. Maioriello) |
Atlantic City (K. Paz) |
Oakcrest (J. Wheeler) |
|
22a |
09:30 AM |
Womens JV 4+ Heat 1 |
|
Holy Spirit (b. harris) |
Mainland (J. Lonkart) |
Atlantic City (J. Logue) |
Cedar Creek (H. Goolden) |
Absegami (S. Medolla) |
|
22b |
09:40 AM |
Womens JV 4+ Heat 2 |
|
Ocean City (L. CONNELL) |
Oakcrest (C. Costantino) |
OLMA (A. Kazan) |
Egg Harbor (M. Schwartz) |
|
|
6 |
09:50 AM |
Womens Freshman 4x Final |
|
|
Holy Spirit (A. Nicholas) |
Vineland (E. DiGiorgio) |
|
|
|
8 |
10:00 AM |
Mens JV 4x Final |
|
Absegami (E. Placeholder4) |
Holy Spirit (O. Gresham) |
St. Augustine (E. Placeholder4) |
|
|
|
2 |
10:10 AM |
Womens 1x Final |
|
Mainland (G. Robinson) |
Absegami (F. Deibert) |
Egg Harbor (K. Glenn) |
Atlantic City (W. Wong) |
|
|
3 |
10:20 AM |
Mens 1x Final |
|
St. Augustine (S. Cummins) |
Holy Spirit B (R. Passetti) |
Absegami (A. Reeder) |
Holy Spirit A (J. Curran) |
|
|
5 |
10:30 AM |
Mens 2x Final |
Oakcrest (T. Cawley) |
Absegami (S. Blair) |
Holy Spirit (C. Murray) |
Vineland (B. Boesenhofer) |
St. Augustine (E. Doliszny) |
|
|
12 |
10:40 AM |
Womens Varsity 4x Final |
|
|
Holy Spirit (b. harris) |
Egg Harbor (E. Harker) |
|
|
|
10 |
10:40 AM |
Womens Ltwt 4x Final |
|
|
|
|
|
Egg Harbor (M. Pitale) |
|
13 |
10:50 AM |
Mens Varsity 4x Final |
|
St. Augustine (J. LaScala) |
Holy Spirit (J. Glenn) |
Absegami (T. Lancaster) |
|
|
|
19 |
11:10 AM |
Mens freshman 4+ Final |
|
Mainland (B. Valentino) |
Egg Harbor (R. Gordy) |
St. Augustine (J. Frederick) |
|
|
|
15 |
11:20 AM |
Womens Novice 4+ Final |
Cedar Creek (O. Rosario-Rodriguez) |
Egg Harbor (S. McGinnis) |
Absegami (R. Awad) |
OLMA (H. Anderson) |
Holy Spirit (C. Ross) |
|
|
16 |
11:30 AM |
Womens Novice 8+ Final |
Mainland (S. Tascon) |
Atlantic City (C. Arndt) |
Egg Harbor (I. Spena) |
Ocean City (m. Dahms) |
Vineland (B. Adams) |
|
|
17 |
11:40 AM |
Mens Novice 8+ Final |
Cedar Creek (B. Santosuosso) |
Absegami (L. Kroon) |
Egg Harbor (R. Sansom) |
Atlantic City (S. O'Neill) |
St. Augustine (M. Domingo) |
Vineland (N. Blauth) |
|
20 |
11:50 AM |
Womens freshman 8+ Final |
|
Oakcrest (J. Palmeri) |
Mainland (L. Sher) |
Ocean City (M. Keefer) |
Cedar Creek (A. Zabelski) |
|
|
21 |
12:00 PM |
Mens freshmen 8+ Final |
|
Cedar Creek (D. Gutierrez) |
Mainland (C. Milhous) |
St. Augustine (O. Catanese) |
|
|
|
14 |
12:10 PM |
Mens Novice 4+ Final |
Holy Spirit (O. Gresham) |
Ocean City (L. Cole) |
Egg Harbor (J. Robinson) |
St. Augustine (J. Becker) |
Cedar Creek (T. Deman) |
Oakcrest (T. Cawley) |
|
23 |
12:20 PM |
Mens JV 4+ Final |
Holy Spirit (C. Murray) |
Absegami (B. Wright) |
Egg Harbor A (S. Patel) |
Atlantic City (L. Iannelli) |
Ocean City (W. Moffitt) |
|
|
22 |
12:30 PM |
Womens JV 4+ Final |
Mainland (J. Lonkart) |
Egg Harbor (M. Schwartz) |
Cedar Creek (H. Goolden) |
Ocean City (L. CONNELL) |
Absegami (S. Medolla) |
Oakcrest (C. Costantino) |
|
24 |
12:40 PM |
Womens JV 8+ Final |
Vineland (J. Minguela) |
Atlantic City (K. Graybill) |
Ocean City (R. Mack) |
Holy Spirit (T. Powell) |
Absegami (J. Lugo) |
|
|
25 |
12:50 PM |
Mens JV 8+ Final |
|
Cedar Creek (N. Cruz) |
Mainland (A. Wynne) |
St. Augustine (A. Lam) |
|
|
|
26 |
01:00 PM |
Mens Ltwt 4+ Final |
|
|
St. Augustine (J. Garcia) |
Vineland (C. Garcia) |
|
|
|
27 |
01:10 PM |
Womens Ltwt 4+ Final |
|
Egg Harbor (C. Frye) |
Absegami (E. Daniels) |
Oakcrest (E. Shelley) |
Ocean City (E. Kelly) |
|
|
30 |
01:20 PM |
Womens 2nd Varsity 8+ Final |
|
Ocean City (E. Guido) |
Mainland (R. Stillman) |
|
|
|
|
31 |
01:30 PM |
Mens 2nd Varsity 8+ Final |
|
Absegami (A. Kabala) |
Ocean City (G. Bower) |
St. Augustine (C. Schiela) |
Mainland (B. Garth) |
|
|
32 |
01:40 PM |
Womens Varsity 4+ Final |
Oakcrest (M. Lisitsin) |
Egg Harbor (K. Diggins) |
Holy Spirit (H. Bramante) |
Absegami (M. Sacchetti) |
Vineland (G. Panzini) |
Cedar Creek (A. Mathis) |
|
33 |
01:50 PM |
Mens Varsity 4+ Final |
Holy Spirit (J. Glenn) |
Atlantic City (S. Alzate) |
Egg Harbor (J. Shobe) |
Oakcrest (C. Hernandez) |
Absegami (D. Patel) |
Cedar Creek (N. Coppola) |
|
34 |
02:00 PM |
Womens Varsity 8+ Final |
|
|
Ocean City (C. Scherbin) |
Mainland (M. Sher) |
|
|
|
35 |
02:10 PM |
Mens Varsity 8+ Final |
|
Ocean City (A. Oves) |
Absegami (S. Blair) |
Mainland (D. Grasso) |
St. Augustine (D. Crilly) |
|