Yan Vengerovskiy |
08:30 AM |
07:50 |
08:00 |
08:10 |
6 |
2a Boys Novice Single (1000m) - started racing after Jan 1 Final 1 |
A. Yang |
|
08:35 AM |
07:55 |
08:05 |
08:15 |
1 |
2b Boys Novice Single (1000m) - started racing after Jan 1 Final 2 |
T. Tonkovich |
|
08:40 AM |
08:00 |
08:10 |
08:20 |
6 |
2c Boys Novice Single (1000m) - started racing after Jan 1 Final 3 |
A. Engel |
|
08:50 AM |
08:10 |
08:20 |
08:30 |
3 |
8a Boys Tyro U15 Quad (1000m) Final |
D. Crotty |
|
09:00 AM |
08:20 |
08:30 |
08:40 |
4 |
4a Boys Cadet Youth Quad Final 1 |
R. Salemi |
|
09:05 AM |
08:25 |
08:35 |
08:45 |
1 |
4b Boys Cadet Youth Quad Final 2 |
C. Dathan |
|
09:10 AM |
08:30 |
08:40 |
08:50 |
4 |
4c Boys Cadet Youth Quad Final 3 |
W. Sexton |
|
09:10 AM |
08:30 |
08:40 |
08:50 |
6 |
4c Boys Cadet Youth Quad Final 3 |
L. Hickey |
|
09:15 AM |
08:35 |
08:45 |
08:55 |
1 |
4d Boys Cadet Youth Quad Final 4 |
A. Lipinski |
|
09:20 AM |
08:40 |
08:50 |
09:00 |
1 |
5a Girls Cadet Youth Quad Final 1 |
A. Gallo |
|
10:05 AM |
09:25 |
09:35 |
09:45 |
3 |
10a Boys Cadet Youth Four Final 1 |
A. Lipinski |
|
11:10 AM |
10:30 |
10:40 |
10:50 |
2 |
12c Boys Colt U17 Double Final 3 |
M. Beyer |
|
11:15 AM |
10:35 |
10:45 |
10:55 |
2 |
12d Boys Colt U17 Double Final 4 |
M. Kolarich |
|
11:25 AM |
10:45 |
10:55 |
11:05 |
2 |
13a Girls Cadet Youth Double Final 1 |
L. Murphy |
|
11:30 AM |
10:50 |
11:00 |
11:10 |
1 |
13b Girls Cadet Youth Double Final 2 |
A. Gallo |
|
11:50 AM |
11:10 |
11:20 |
11:30 |
6 |
14a Boys Cadet Youth Double Final 1 |
R. Salemi |
|
11:55 AM |
11:15 |
11:25 |
11:35 |
6 |
14b Boys Cadet Youth Double Final 2 |
R. Vine |
|
12:00 PM |
11:20 |
11:30 |
11:40 |
4 |
14c Boys Cadet Youth Double Final 3 |
L. Thom |
|
12:15 PM |
11:35 |
11:45 |
11:55 |
3 |
15a Girls Colt U17 Double Final 1 |
L. Salemi |
|
12:20 PM |
11:40 |
11:50 |
12:00 |
1 |
15b Girls Colt U17 Double Final 2 |
P. Almy |
|
12:25 PM |
11:45 |
11:55 |
12:05 |
1 |
15c Girls Colt U17 Double Final 3 |
M. Leon |
|
12:35 PM |
11:55 |
12:05 |
12:15 |
4 |
16a Boys Cadet Youth Pair w/o Final 1 |
R. Kelley |
|
12:40 PM |
12:00 |
12:10 |
12:20 |
1 |
16b Boys Cadet Youth Pair w/o Final 2 |
F. Asker |
|
12:55 PM |
12:15 |
12:25 |
12:35 |
3 |
18a Boys Colt U17 Single Final 1 |
T. Aluf Medina |
|
01:00 PM |
12:20 |
12:30 |
12:40 |
3 |
18b Boys Colt U17 Single Final 2 |
D. McClure |
|
01:05 PM |
12:25 |
12:35 |
12:45 |
1 |
18c Boys Colt U17 Single Final 3 |
D. Crotty |
|
01:05 PM |
12:25 |
12:35 |
12:45 |
5 |
18c Boys Colt U17 Single Final 3 |
W. Whitman |
|
01:10 PM |
12:30 |
12:40 |
12:50 |
5 |
19a Girls Colt U17 Single Final 1 |
L. Hidalgo |
|
01:15 PM |
12:35 |
12:45 |
12:55 |
1 |
19b Girls Colt U17 Single Final 2 |
P. Bittner |
|
01:15 PM |
12:35 |
12:45 |
12:55 |
4 |
19b Girls Colt U17 Single Final 2 |
S. Ronen |
|
01:20 PM |
12:40 |
12:50 |
01:00 |
2 |
19c Girls Colt U17 Single Final 3 |
K. Daly |
|
02:55 PM |
02:15 |
02:25 |
02:35 |
6 |
23a Girls Novice Single (1000m) - started racing after Jan 1 Final 1 |
E. Zyarska |
|
03:00 PM |
02:20 |
02:30 |
02:40 |
3 |
23b Girls Novice Single (1000m) - started racing after Jan 1 Final 2 |
H. Smith |
|
03:05 PM |
02:25 |
02:35 |
02:45 |
3 |
23c Girls Novice Single (1000m) - started racing after Jan 1 Final 3 |
B. Bhatt |
|
03:10 PM |
02:30 |
02:40 |
02:50 |
3 |
24a Boys Novice Quad (1000m) - started racing after Jan 1 Final 1 |
T. Whipple |
|
03:20 PM |
02:40 |
02:50 |
03:00 |
5 |
25a Boys Cadet Youth Single Final 1 |
Z. Santiago |
|
03:25 PM |
02:45 |
02:55 |
03:05 |
1 |
25b Boys Cadet Youth Single Final 2 |
D. Ronen |
|
03:30 PM |
02:50 |
03:00 |
03:10 |
3 |
25c Boys Cadet Youth Single Final 3 |
C. Williams |
|
03:35 PM |
02:55 |
03:05 |
03:15 |
3 |
25d Boys Cadet Youth Single Final 4 |
W. Sexton |
|
03:40 PM |
03:00 |
03:10 |
03:20 |
6 |
26a Girls Cadet Youth Single Final 1 |
C. Davidson |
|
03:45 PM |
03:05 |
03:15 |
03:25 |
1 |
26b Girls Cadet Youth Single Final 2 |
K. Manii |
|
03:55 PM |
03:15 |
03:25 |
03:35 |
3 |
26d Girls Cadet Youth Single Final 4 |
M. Cummings |
|
04:05 PM |
03:25 |
03:35 |
03:45 |
4 |
27b Boys Cadet Youth Eight Final 2 |
R. Salemi |
|
04:45 PM |
04:05 |
04:15 |
04:25 |
6 |
30a Boys Colt U17 Quad Final 1 |
S. Meyers |
|
04:50 PM |
04:10 |
04:20 |
04:30 |
5 |
30b Boys Colt U17 Quad Final 2 |
T. Aluf Medina |
|
04:55 PM |
04:15 |
04:25 |
04:35 |
6 |
30c Boys Colt U17 Quad Final 3 |
A. Turner |
|
05:10 PM |
04:30 |
04:40 |
04:50 |
2 |
31b Girls Colt U17 Quad Final 2 |
L. Salemi |
|
05:15 PM |
04:35 |
04:45 |
04:55 |
4 |
31c Girls Colt U17 Quad Final 3 |
P. Almy |
|
05:20 PM |
04:40 |
04:50 |
05:00 |
3 |
32a Cadet Youth Octuple (May be Mixed/Boys/Girls , one Medal) Final |
D. Ronen |