|
1 |
09:00 AM |
Mens 1x Final |
|
|
Holy Spirit A (E. Placeholder65) |
Haddon Twp. (E. Placeholder1) |
Holy Spirit B (E. Placeholder66) |
|
|
4 |
09:10 AM |
Womens 2x Final |
|
Haddon Twp. B (E. Placeholder5) |
Holy Spirit (E. Placeholder12) |
Haddon Twp. A (E. Placeholder3) |
OLMA (E. Placeholder7) |
|
|
3 |
09:20 AM |
Mens 2x Final |
Haddon Twp. B (E. Placeholder9) |
Oakcrest B (E. Placeholder28) |
Holy Spirit (E. Placeholder2) |
Haddon Twp. A (E. Placeholder7) |
Oakcrest A (E. Placeholder2) |
Haddon Twp. C (E. Placeholder11) |
|
6 |
09:30 AM |
Womens Novice 4X Final |
|
|
Haddon Twp. A (E. Placeholder15) |
Holy Spirit (E. Placeholder96) |
Haddon Twp. B (E. Placeholder19) |
|
|
5 |
09:50 AM |
Mens Novice 4X Final |
|
|
Atlantic City (E. Placeholder55) |
|
|
St. Augustine (E. Placeholder62) |
|
7 |
09:50 AM |
Mens 2v-4X Final |
|
|
|
Holy Spirit A (E. Placeholder81) |
Holy Spirit B |
|
|
10 |
09:50 AM |
Womens 1V- 4x Final |
|
|
Haddon Twp. (E. Placeholder23) |
|
|
|
|
12 |
10:00 AM |
Womens Nov 4+ Final |
|
Vineland (E. Placeholder29) |
Cedar Creek (E. Placeholder29) |
Oakcrest (E. Placeholder26) |
OLMA (E. Placeholder31) |
|
|
11 |
10:10 AM |
Mens Nov 4+ Final |
|
|
Egg Harbor (E. Placeholder111) |
Vineland (E. Placeholder10) |
Mainland |
|
|
13 |
10:10 AM |
Mens Ltwt - 4+ Final |
|
Ocean City (E. Placeholder5) |
|
|
|
|
|
14 |
10:20 AM |
Womens Ltwt - 4+ Final |
|
|
Atlantic City (E. Placeholder60) |
Oakcrest (E. Placeholder33) |
Ocean City (E. Placeholder140) |
|
|
17 |
10:30 AM |
Mens 1V - 4+ Final |
Bishop Eustace (E. Placeholder5) |
Absegami (E. Placeholder36) |
Egg Harbor (E. Placeholder12) |
Atlantic City (E. Placeholder5) |
Mainland (E. Placeholder15) |
Ocean City (E. Placeholder10) |
|
18a |
10:40 AM |
Womens 1V - 4+ Flight 1 |
|
Atlantic City (E. Placeholder10) |
Holy Spirit (E. Placeholder27) |
Absegami (E. Placeholder31) |
Oakcrest (E. Placeholder21) |
Ocean City |
|
18b |
10:50 AM |
Womens 1V - 4+ Flight 2 |
|
Vineland (E. Placeholder39) |
Bishop Eustace (E. Placeholder10) |
OLMA (E. Placeholder5) |
Mainland (E. Placeholder162) |
|
|
22 |
11:00 AM |
Womens Novice - 8+ Final |
|
Cedar Creek (E. Placeholder19) |
Atlantic City (E. Placeholder33) |
Absegami (E. Placeholder17) |
OLMA (E. Placeholder26) |
|
|
21a |
11:10 AM |
Mens Novice - 8+ Flight 1 |
|
St. Augustine A (E. Placeholder22) |
Mainland A (E. Placeholder103) |
Atlantic City (E. Placeholder42) |
Ocean City (E. Placeholder55) |
|
|
21b |
11:20 AM |
Mens Novice - 8+ Flight 2 |
|
|
St. Augustine B (E. Placeholder31) |
Mainland B (E. Placeholder112) |
St. Augustine C (E. Placeholder76) |
|
|
24 |
11:30 AM |
Womens Fresh - 8+ Final |
|
|
Ocean City A (E. Placeholder37) |
Mainland (E. Placeholder48) |
Ocean City B (E. Placeholder149) |
|
|
25 |
11:40 AM |
Mens Jr. - 8+ Final |
|
Mainland (E. Placeholder121) |
Ocean City (E. Placeholder121) |
St. Augustine (E. Placeholder40) |
Cedar Creek (E. Placeholder38) |
Bishop Eustace (E. Placeholder19) |
|
26 |
11:50 AM |
Womens Jr. - 8+ Final |
|
Mainland (E. Placeholder139) |
Holy Spirit (E. Placeholder105) |
Ocean City (E. Placeholder130) |
Bishop Eustace (E. Placeholder28) |
|
|
28 |
12:00 PM |
Womens 2V - 8+ Final |
|
|
Ocean City (E. Placeholder46) |
Mainland (E. Placeholder57) |
|
|
|
27 |
12:10 PM |
Mens 2V - 8+ Final |
|
Vineland (E. Placeholder57) |
Absegami (E. Placeholder26) |
St. Augustine (E. Placeholder49) |
Egg Harbor (E. Placeholder53) |
|
|
30 |
12:20 PM |
Womens 1V - 8+ Final |
|
Mainland |
Atlantic City (E. Placeholder51) |
Ocean City (E. Placeholder158) |
|
|
|
29 |
12:30 PM |
Mens 1V - 8+ Final |
|
Egg Harbor (E. Placeholder120) |
Mainland (E. Placeholder148) |
St. Augustine (E. Placeholder49) |
|
|