2021 Lenape Sprints VI

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:

Heat Sheet

Race Time Race Title Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
1 09:00 AM Mens 1x Final
Holy Spirit A
(E. Placeholder65)
Haddon Twp.
(E. Placeholder1)
Holy Spirit B
(E. Placeholder66)
4 09:10 AM Womens 2x Final
Haddon Twp. B
(E. Placeholder5)
Holy Spirit
(E. Placeholder12)
Haddon Twp. A
(E. Placeholder3)
OLMA
(E. Placeholder7)
3 09:20 AM Mens 2x Final
Haddon Twp. B
(E. Placeholder9)
Oakcrest B
(E. Placeholder28)
Holy Spirit
(E. Placeholder2)
Haddon Twp. A
(E. Placeholder7)
Oakcrest A
(E. Placeholder2)
Haddon Twp. C
(E. Placeholder11)
6 09:30 AM Womens Novice 4X Final
Haddon Twp. A
(E. Placeholder15)
Holy Spirit
(E. Placeholder96)
Haddon Twp. B
(E. Placeholder19)
5 09:50 AM Mens Novice 4X Final
St. Augustine
(E. Placeholder62)
7 09:50 AM Mens 2v-4X Final
Holy Spirit A
(E. Placeholder81)
Holy Spirit B
10 09:50 AM Womens 1V- 4x Final
Haddon Twp.
(E. Placeholder23)
12 10:00 AM Womens Nov 4+ Final
Vineland
(E. Placeholder29)
Cedar Creek
(E. Placeholder29)
Oakcrest
(E. Placeholder26)
OLMA
(E. Placeholder31)
11 10:10 AM Mens Nov 4+ Final
Vineland
(E. Placeholder10)
Mainland
13 10:10 AM Mens Ltwt - 4+ Final
Ocean City
(E. Placeholder5)
14 10:20 AM Womens Ltwt - 4+ Final
Atlantic City
(E. Placeholder60)
Oakcrest
(E. Placeholder33)
Ocean City
(E. Placeholder140)
17 10:30 AM Mens 1V - 4+ Final
Bishop Eustace
(E. Placeholder5)
Absegami
(E. Placeholder36)
Egg Harbor
(E. Placeholder12)
Atlantic City
(E. Placeholder5)
Mainland
(E. Placeholder15)
Ocean City
(E. Placeholder10)
18a 10:40 AM Womens 1V - 4+ Flight 1
Atlantic City
(E. Placeholder10)
Holy Spirit
(E. Placeholder27)
Absegami
(E. Placeholder31)
Oakcrest
(E. Placeholder21)
Ocean City
18b 10:50 AM Womens 1V - 4+ Flight 2
Vineland
(E. Placeholder39)
Bishop Eustace
(E. Placeholder10)
Mainland
(E. Placeholder162)
22 11:00 AM Womens Novice - 8+ Final
Cedar Creek
(E. Placeholder19)
Atlantic City
(E. Placeholder33)
Absegami
(E. Placeholder17)
OLMA
(E. Placeholder26)
21a 11:10 AM Mens Novice - 8+ Flight 1
St. Augustine A
(E. Placeholder22)
Mainland A
(E. Placeholder103)
Atlantic City
(E. Placeholder42)
Ocean City
(E. Placeholder55)
21b 11:20 AM Mens Novice - 8+ Flight 2
St. Augustine B
(E. Placeholder31)
Mainland B
(E. Placeholder112)
St. Augustine C
(E. Placeholder76)
24 11:30 AM Womens Fresh - 8+ Final
Ocean City A
(E. Placeholder37)
Mainland
(E. Placeholder48)
Ocean City B
(E. Placeholder149)
25 11:40 AM Mens Jr. - 8+ Final
Mainland
(E. Placeholder121)
Ocean City
(E. Placeholder121)
St. Augustine
(E. Placeholder40)
Cedar Creek
(E. Placeholder38)
Bishop Eustace
(E. Placeholder19)
26 11:50 AM Womens Jr. - 8+ Final
Mainland
(E. Placeholder139)
Holy Spirit
(E. Placeholder105)
Ocean City
(E. Placeholder130)
Bishop Eustace
(E. Placeholder28)
28 12:00 PM Womens 2V - 8+ Final
Ocean City
(E. Placeholder46)
Mainland
(E. Placeholder57)
27 12:10 PM Mens 2V - 8+ Final
Vineland
(E. Placeholder57)
Absegami
(E. Placeholder26)
St. Augustine
(E. Placeholder49)
Egg Harbor
(E. Placeholder53)
30 12:20 PM Womens 1V - 8+ Final
Mainland
Atlantic City
(E. Placeholder51)
29 12:30 PM Mens 1V - 8+ Final
Egg Harbor
(E. Placeholder120)
St. Augustine
(E. Placeholder49)