|
5 |
10:00 AM |
Womens 4x Final |
|
|
Egg Harbor (D. Marroquin) |
RFH Rowing (E. O'Brien) |
|
|
|
2a |
10:10 AM |
Mens 1x Heat 1 |
|
Holy Spirit C (W. Hoffman) |
Holy Spirit A (A. Buchan) |
Holy Spirit B (B. McGettigan) |
Holy Spirit D (J. Curran) |
|
|
2b |
10:15 AM |
Mens 1x Heat 2 |
|
|
Holy Spirit E (E. Placeholder1) |
Holy Spirit F (E. Placeholder2) |
|
|
|
1 |
10:15 AM |
Womens 1x Final |
|
|
|
|
Atlantic City (F. Haney) |
|
|
3 |
10:20 AM |
Womens 2x Final |
|
|
Egg Harbor (m. mahana) |
Oakcrest Rowing (C. Holeschak) |
|
Absegami (E. Placeholder2) |
|
4 |
10:30 AM |
Mens 2x Final |
|
Holy Spirit C (R. Hall) |
Holy Spirit A (P. Seeger) |
Holy Spirit B (C. Murray) |
Holy Spirit D (w. pileggi) |
|
|
8 |
10:50 AM |
Mens Novice 4+ Final |
|
Atlantic City (F. Faroque) |
Vineland (G. Tutu) |
Oakcrest Rowing (J. Pistone) |
Absegami (M. Awad) |
|
|
6 |
10:50 AM |
Mens 4x Final |
|
|
RFH Rowing (R. Bratone) |
|
|
St. Augustine (S. Oliver) |
|
9 |
11:00 AM |
Womens Novice 8+ Final |
|
Egg Harbor B (J. Hammer) |
Ocean City HS (M. Avena) |
Egg Harbor A (C. FARRELL) |
|
|
|
10 |
11:10 AM |
Mens Novice 8+ Final |
|
Absegami (K. Ritz) |
Ocean City HS (M. Dickinson) |
St. Augustine (P. Tsikouras) |
|
|
|
11a |
11:20 AM |
Womens Fresh 8+ Heat 1 |
|
Vineland (S. Zozulya) |
Ocean City HS A (C. Rumaker) |
Oakcrest Rowing (S. Crispell) |
Absegami (S. Medolla) |
|
|
11b |
11:30 AM |
Womens Fresh 8+ Heat 2 |
|
Ocean City HS B (L. CONNELL) |
RFH Rowing (D. Reid) |
Atlantic City (N. LaVigna) |
|
|
|
12 |
11:40 AM |
Mens Fresh 8+ Final |
|
Atlantic City (L. Iannelli) |
St. Augustine (C. Hughes) |
Egg Harbor (J. Kent) |
RFH Rowing (R. Dowd) |
|
|
13 |
11:50 AM |
Womens JV 4+ Final |
Egg Harbor B (C. Frye) |
Oakcrest Rowing (K. Stollenwerk) |
RFH Rowing A (R. Everett) |
Vineland (M. Murie) |
Egg Harbor A (H. Wilkerson) |
RFH Rowing B (R. O'Day) |
|
14 |
12:00 PM |
Mens JV 4+ Final |
|
St. Augustine (R. Loftis) |
RFH Rowing (R. Klodaski) |
Atlantic City (O. Haider) |
Oakcrest Rowing (J. Miller) |
Holy Spirit (P. Seeger) |
|
15 |
12:10 PM |
Womens JV 8+ Final |
|
Egg Harbor (E. Ferreras) |
The Hun School (M. Mauer) |
Absegami (M. Sacchetti) |
Ocean City HS (A. O'KEEFE) |
Atlantic City (M. Faherty) |
|
16 |
12:20 PM |
Mens JV 8+ Final |
|
St. Augustine (A. DiPadova) |
Vineland (C. Soyer) |
Ocean City HS (J. Bishop) |
Egg Harbor (E. Placeholder14) |
|
|
17 |
12:30 PM |
Womens Ltwt 4+ Final |
|
Vineland (N. Caprice) |
Absegami (C. Reed) |
|
|
|
|
7 |
12:30 PM |
Womens Novice 4+ Final |
|
|
|
|
OLMA Crew (E. Myers) |
|
|
18 |
12:40 PM |
Mens ltwt 4+ Final |
|
Egg Harbor (E. Placeholder5) |
Oakcrest Rowing (A. Gullo) |
St. Augustine (M. Dortu) |
The Hun School (C. Knott) |
|
|
20 |
12:50 PM |
Mens Ltwt 8+ Final |
|
|
St. Augustine (G. Zappariello) |
Atlantic City (Y. Parekh) |
|
|
|
21 |
01:00 PM |
Womens Varsity 4+ Final |
Absegami (G. Gonzalez) |
RFH Rowing (R. Worobel) |
Vineland (A. Messore) |
Egg Harbor (K. Diggins) |
OLMA Crew (M. Eaise) |
Atlantic City (L. Swift) |
|
22 |
01:10 PM |
Mens Varsity 4+ Final |
RFH Rowing (E. Placeholder7) |
Egg Harbor (J. Pickard) |
Vineland A (K. Slusarczyk) |
Oakcrest Rowing (A. Ragan) |
Holy Spirit (W. Hoffman) |
Vineland B (G. Menz) |
|
24 |
01:20 PM |
Mens 2nd Varsity 8+ Final |
|
|
St. Augustine (D. Patragnoni) |
Ocean City HS (J. Papperman) |
|
|
|
25 |
01:30 PM |
Womens Varsity 8+ Final |
|
Ocean City HS C (E. Guido) |
Ocean City HS A (A. Panico) |
Ocean City HS B (A. Japzon) |
|
|
|
26 |
01:40 PM |
Mens Varsity 8+ Final |
|
The Hun School (H. Millington) |
Ocean City HS (A. Oves) |
St. Augustine (J. Kirk) |
|
|