2019 Stotesbury Cup Regatta

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
1S1 04:30 PM Girls Junior Double Semi-Final 1
Vineland
(J. Asselta)
Ridgewood
(H. Sisco)
E.L. Crossley
(M. Hilmayer)
Shipley
(K. Lissack)
Eden
(P. Tonnos)
Germantown Friends
(A. Park)
1S2 04:35 PM Girls Junior Double Semi-Final 2
Baldwin
(A. Rosenberger)
Penn Charter
(G. Mancini)
Augustine Classical
(C. Lynip)
Notre Dame College
(m. elson)
Saint Paul
(A. Iacobaccio)
Western Albermarle
(K. Therrien)
2S1 04:40 PM Boys Freshman Eight Semi-Final 1
Wilson
(A. Strauss)
Bethesda-Chevy Chase
(A. Kiley)
St. Joseph's Prep
(N. Stezzi)
Jesuit Prep
(M. Villalba)
Montclair
(T. Pitera)
McLean
(R. Campbell)
2S2 04:45 PM Boys Freshman Eight Semi-Final 2
Lawrenceville
(A. Lenkowsky)
Niskayuna
(A. Conrad)
St. Albans
(C. Donovan)
Brunswick
(G. Kapp)
Seton Hall Prep
(P. Treacy)
Oakton
(A. Udalov)
2S3 04:50 PM Boys Freshman Eight Semi-Final 3
St. Peters Prep
(T. Anderson)
Chaminade
(J. Koubek)
Gonzaga
(M. Lesstrang)
Whitman
(S. Hellberg)
Mainland
(C. Milhous)
Yorktown
(B. Vogel)
3S1 04:55 PM Boys Junior Double Semi-Final 1
Bonner Prendergast
(D. Dougherty)
Seton Hall Prep
(J. Andrews)
E.L. Crossley
(O. Darling)
Germantown Friends
(R. May)
Roman Catholic
(C. Breslin)
Western Albermarle
(S. Burguener)
3S2 05:00 PM Boys Junior Double Semi-Final 2
Ridgewood
(K. Okamura)
Springside Chestnut Hill
(W. Jaeger)
Holy Spirit
(J. Glenn)
Saint Michael
(P. Gauthier)
Shipley
(Z. Abood-Bieber)
Haverford
(G. Spahr)
3S3 05:05 PM Boys Junior Double Semi-Final 3
Conestoga
(E. Toll)
Malvern Prep
(M. Venkatesh)
Albemarle
(Z. Arzouni)
Eden
(K. Bartel)
Germantown Academy
(A. Moeller)
North Arlington
(J. Mejia)
4S1 05:10 PM Girls Freshman Eight Semi-Final 1
Ocean City
(M. Keefer)
Mainland
(L. Sher)
National Cathedral
(O. McManus)
Mount Saint Joseph
(S. Burns)
McLean
(C. Al-Khafaji)
Washington-Lee
(a. luvsanchultem)
4S2 05:15 PM Girls Freshman Eight Semi-Final 2
Rumson-Fair Haven
(M. Skove)
TC Williams
(S. Jaffe)
Saratoga
(B. Dittrich)
Lower Merion
(A. Webb)
Bethesda-Chevy Chase
(M. Jarvis)
Wakefield
(E. Panfil)
4S3 05:20 PM Girls Freshman Eight Semi-Final 3
Wilson
(E. Bijeau)
St. Andrew's
(B. Tate)
Merion Mercy
(J. Medveckus)
Whitman
(C. Sullivan)
Moorestown
(G. Mumma)
Montclair
(Z. Larkey)
6S1 05:25 PM Boys Junior Four Semi-Final 1
Rumson-Fair Haven
(M. Dowd)
Episcopal PA
(J. Rebillard)
Egg Harbor
(S. Patel)
Bishop O'Connell
(L. Snyder)
Atlantic City
(L. Iannelli)
Father Judge
(S. Reilly)
6S2 05:30 PM Boys Junior Four Semi-Final 2
Lake Braddock
(L. Mermagen)
Peddie
(F. Stanley)
St. Albans
(J. New)
Moorestown
(C. Masterson)
Seton Hall Prep
(J. Gehringer)
Hill School
(B. Crispin)
6S3 05:35 PM Boys Junior Four Semi-Final 3
St. Joseph's Prep
(P. Hogan)
Churchill
(C. Burgess)
Haverford
(S. Zelov)
Christian Brothers
(S. Alston)
Brunswick
(H. Azrak)
Archbishop Carroll
(B. Gould)
8S1 05:40 PM Girls Junior Four Semi-Final 1
Blair
(E. Montfort)
Hill School
(A. Cao)
Montclair
(A. Snyder)
Bishop O'Connell
(D. Manzano)
Ocean City
(L. CONNELL)
Belleville
(D. Soto)
8S2 05:45 PM Girls Junior Four Semi-Final 2
Cedar Creek
(H. Goolden)
Holy Cross
(N. Szewczyk)
Denis Morris
(R. Wake)
Peddie
(A. Creed)
Nichols
(K. Greeley)
Gwynedd Mercy
(K. Byrne)
8S3 05:50 PM Girls Junior Four Semi-Final 3
Mount Saint Joseph
(E. Dougherty)
Holton-Arms
(A. Mockler)
Owen J Roberts
(M. Braun)
Unionville
(E. Megill)
Merion Mercy
(E. Staples)
Radnor
(L. Eggert)
9S1 05:55 PM Boys Freshman Quads Semi-Final 1
Ridgewood
(B. Lintner)
Montclair
(A. Rougebec)
Shenendehowa
(A. Grattan)
Springside Chestnut Hill
(J. Stephenson)
Haddon Township
(M. Eife)
Gonzaga
(J. Cooney)
9S2 06:00 PM Boys Freshman Quads Semi-Final 2
Roman Catholic
(B. Shine)
Saratoga
(F. Hussey)
Western Albermarle
(L. Farmer)
Haverford
(J. Brewington)
Conestoga
(W. Riggs)
Penn Charter
(H. Price)
11S1 06:05 PM Girls Freshman Quads Semi-Final 1
Episcopal PA
(A. Tang)
North Allegheny
(B. Feldkircher)
Agnes Irwin
(C. Saulnier)
Augustine Classical
(A. Hopkins)
Lower Merion
(S. White)
Yorktown
(L. Rogers)
11S2 06:10 PM Girls Freshman Quads Semi-Final 2
Saratoga
(A. Walsh)
Conestoga
(A. Erixxon)
Ridgewood
(C. Villemoes)
Springside Chestnut Hill
(G. Leon-Palfrey)
Holy Spirit
(A. Nicholas)
Western Albermarle
(R. Barber)