2017 Schuylkill Navy Regatta

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 0 Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
13a 08:30 AM Mens Ltwt Single Heat 1
New York AC
(D. Walton)
Undine H
(W. Young)
Unaffiliated
(D. Hartwick)
New York AC C
(R. Ujazdowski)
PNRA/Mercer
(C. Kwitchoff)
13b 08:36 AM Mens Ltwt Single Heat 2
Unaffiliated B
(J. Liu)
New York AC A
(B. Ptucha)
Undine C
(J. Cipolla)
New York AC B
(R. Harding)
18a 08:42 AM Mens Intermediate Single Heat 1
Merrimac
(M. Carenza Scholz)
Undine B
(R. Mallgrave)
Undine A
(L. Rein)
Penn AC
(K. Mabry)
18b 08:48 AM Mens Intermediate Single Heat 2
Undine D
(L. Albala)
Potomac
(J. Olbrys)
Undine C
(S. Neal)
21a 08:54 AM Mens Open Single Heat 1
Vesper
(N. Goode)
Penn AC W
(C. Shirley)
Penn AC Q
(D. Judah)
PNRA/Mercer
(L. Seindelbach)
21b 09:00 AM Mens Open Single Heat 2
Penn AC A
(E. Winstead)
Merrimac
(A. Raitto)
Penn AC A
(C. Anderson)
Rockland
(R. Dronzek)
22a 09:06 AM Womens Junior Single Heat 1
Rockland A
(V. Even-Chen)
Undine
(Z. Wenzinger)
Rockland A
(G. Welp)
Bergen County A
(J. Giannotta)
East End
(L. Sanchez)
22b 09:12 AM Womens Junior Single Heat 2
Freedom Rowers
(S. Wiseley)
Bergen County A
(M. Gagnon)
Nereid
(J. DiLauro)
Rockland A
(A. Deljanin)
23a 09:18 AM Mens Junior Single Heat 1
Crescent B
(N. Kumpf)
Bergen County B
(A. Rapella)
Crescent F
(Y. Gilad)
23b 09:24 AM Mens Junior Single Heat 2
Crescent D
(D. Rostucher)
Rockland
(A. Arcasoy)
Crescent E
(E. Meadows)
Crescent A
(J. Bucko)
23c 09:30 AM Mens Junior Single Heat 3
Bergen County A
(C. Labozzetta)
Crescent C
(L. Iacovelli)
34a 09:36 AM Mens Intermediate Double Heat 1
Nereid B
(N. Mendez)
Undine
(L. Rein)
Penn AC
(A. Williams III)
34b 09:42 AM Mens Intermediate Double Heat 2
Undine
(M. Grieshaber)
Nereid A
(B. Connor)
Malta
(L. Leyden)
Undine B
(R. Mallgrave)
36a 09:48 AM Mens Junior Double Heat 1
Bergen County B
(A. D'Iorio)
Rockland A
(A. Rostek)
Great Blue
(J. Hehmeyer)
Nereid B
(J. Kropp)
Bergen County D
(S. Olsen)
36b 09:54 AM Mens Junior Double Heat 2
Nereid A
(S. Brown)
Bergen County C
(J. Reis)
Pegasus
(T. Hogan)
Rockland B
(K. McCabe)
Bergen County A
(C. Tsui)
3 10:00 AM Womens Novice Singles - 1000 meters Final
Pegasus
(J. Winter)
Freedom Rowers
(S. Bruce)
Rockland
(V. Even-Chen)
Nereid
(N. Rangel)
4a 10:05 AM Masters Mixed Double - 1000 meters Flight 1
Whitemarsh
(D. Kaess)
[A/31/0.3]
Passaic River
(F. Cortes)
[A/28/0.0]
Undine/Conshohocken [Composite]
(M. Scott)
[AA/25/0.0]
Whitemarsh
(L. Roberts)
[A/30/0.2]
4b 10:10 AM Masters Mixed Double - 1000 meters Flight 2
Saugatuck
(C. Nicklas)
[D/54/12.6]
Row New York
(S. Billinge)
[B/39/0.0]
Potomac C
(J. Lytel)
[C/45/3.9]
Row New York
(R. Sabean)
[C/46/4.7]
Vesper/Malta [Composite]
(J. Cutler)
[D/53/11.5]
4c 10:15 AM Masters Mixed Double - 1000 meters Flight 3
Vesper/University [Composite]
(T. Barron)
[E/59/0.0]
Penn AC
(J. Dewar)
[E/57/0.0]
Pelham CRA
(L. Choate)
[E/56/0.0]
University
(K. Cook)
[E/57/0.0]
Saugatuck
(S. Dodge)
[E/55/0.0]
Potomac
(W. Kostoff)
[E/57/0.0]
4d 10:20 AM Masters Mixed Double - 1000 meters Flight 4
Philadelphia Girls/Malta [Composite]
(T. Trocky)
[F/60/0.0]
Bachelors
(J. Hogan)
[F/64/0.0]
Pennsylvania/Pelham CRA [Composite]
(C. Windeknecht)
[F/60/0.0]
Saugatuck
(W. Shaw)
[F/63/0.0]
4e 10:25 AM Masters Mixed Double - 1000 meters Flight 5
Fairmount I
(R. Sargent)
[I/75/13.5]
Fairmount/Carnegie Lake [Composite]
(J. Oliver)
[G/68/0.0]
5a 10:30 AM Mens Masters Four - 1000 meters Flight 1
D.C. Strokes A
(B. Hackney)
[B/36/1.7]
Potomac
(G. Gillinger)
[B/40/3.7]
D.C. Strokes C
(D. Scherzer)
[A/34/1.1]
Baltimore
(M. Spalluzzi)
[A/27/0.0]
Row New York
(M. Henrikson)
[B/38/2.6]
D.C. Strokes B
(K. Kriese)
[B/40/3.7]
5b 10:35 AM Mens Masters Four - 1000 meters Flight 2
Capital B
(D. Schleiger)
[D/50/3.6]
Alexandria
(M. Cardwell)
[D/50/3.6]
Swan Creek A
(A. Albanir)
[D/50/3.6]
Saugatuck
(D. Dickison)
[C/47/0.8]
Fairmount B
(L. Connor)
[C/46/0.0]
5c 10:40 AM Mens Masters Four - 1000 meters Flight 3
Fairmount D
(D. MacCormick)
[D/50/0.0]
Capital A
(R. Stedman)
[D/54/0.0]
New Haven B
(A. Jackson)
[D/53/0.0]
Fairmount A
(B. Dave)
[D/53/0.0]
5d 10:45 AM Mens Masters Four - 1000 meters Flight 4
Wilmington
(C. Claudy)
[E/57/0.0]
Swan Creek B
(t. pytlar)
[F/60/4.1]
Rock Creek
(M. Pfeiffer)
[E/57/0.0]
New Haven A
(M. Schofield)
[G/65/11.8]
Carnegie Lake
(e. wengryn)
[F/60/4.1]
6a 10:50 AM Womens Masters Four - 1000 meters Flight 1
Capital B
(C. Elias)
[A/31/0.0]
Carnegie Lake A
(A. Pollini)
[A/35/1.1]
Alexandria A
(J. Dutzer)
[A/33/0.5]
Row New York
(M. Strong)
[B/37/1.9]
Capital A
(C. Fratzke)
[B/38/2.3]
Wilmington A
(A. Burgos)
[B/38/2.3]
6b 10:55 AM Womens Masters Four - 1000 meters Flight 2
Alexandria A
(B. Simonen)
[D/50/0.0]
Rock Creek A
(S. Moazed)
[D/51/0.0]
Carnegie Lake D
(Z. Brookes)
[D/50/0.0]
6c 11:00 AM Womens Masters Four - 1000 meters Flight 3
Wilmington B
(J. Bloom)
[E/56/0.0]
Carnegie Lake E
(R. Ford)
[E/58/0.0]
Saugatuck
(K. Weber)
[E/59/0.0]
Rock Creek B
(J. Wolf-Rodda)
[E/59/0.0]
6d 11:05 AM Womens Masters Four - 1000 meters Flight 4
Wilmington C
(E. Rowland)
[F/63/0.0]
Vesper
(S. Hingley)
[F/62/0.0]
Carnegie Lake F
(J. Perantoni)
[F/62/0.0]
7a 11:10 AM Womens Masters Single - 1000 meters Flight 1
Fairmount
(M. Murray)
[A/33/0.5]
Philadelphia Girls
(L. Malinowski)
[A/31/0.0]
Whitemarsh
(J. McAlear)
[A/35/1.2]
7b 11:15 AM Womens Masters Single - 1000 meters Flight 2
Capital A
(S. Acerra)
[C/44/0.0]
Vesper
(J. Mussio)
[C/47/0.0]
Vesper B
(M. Hilton)
[C/44/0.0]
7c 11:20 AM Womens Masters Single - 1000 meters Flight 3
Potomac
(C. Dinion)
[D/53/0.0]
Capital B
(R. Hollins)
[D/52/0.0]
Pelham CRA
(L. Choate)
[D/52/0.0]
University
(D. Eringis)
[D/53/0.0]
7d 11:25 AM Womens Masters Single - 1000 meters Flight 4
Baltimore A
(E. Erbelding)
[E/56/0.0]
Vesper A
(E. Saint Clair)
[E/55/0.0]
Saugatuck B
(E. Brennan)
[E/55/0.0]
7e 11:30 AM Womens Masters Single - 1000 meters Flight 5
GMS Rowing
(C. Purcell)
[F/60/0.0]
Saugatuck A
(L. Turner)
[G/67/12.8]
Baltimore B
(P. Merkle)
[F/61/1.7]
Cooper
(J. Margusity)
[G/69/16.9]
8a 11:35 AM Womens Lightweight Masters Single - 1000 meters Flight 1
University
(K. Cook)
[D/53/16.5]
Saugatuck A
(A. Mikkola)
[D/50/12.8]
Vesper
(M. Folco)
[A/31/0.0]
8b 11:40 AM Womens Lightweight Masters Single - 1000 meters Flight 2
Whitemarsh
(D. Parenti)
[F/62/11.0]
Philadelphia Girls
(M. Mendez)
[F/63/12.8]
Pelham CRA
(L. Stirton Aust)
[F/63/12.8]
Saugatuck
(K. Davis)
[E/56/1.4]
Rocket City
(D. Winters)
[E/55/0.0]
Rock Creek
(L. Porter)
[F/62/11.0]
9a 11:45 AM Mens Masters Single - 1000 meters Flight 1
Undine
(S. Sullivan)
[A/32/0.0]
Fairmount A
(K. Montenegro)
[A/33/0.3]
Capital A
(R. Best)
[B/41/4.3]
9b 11:50 AM Mens Masters Single - 1000 meters Flight 2
Malta
(P. Heifetz)
[D/51/6.3]
Penn AC
(W. Browder)
[C/48/2.9]
Undine
(F. Rowe)
[D/54/10.1]
Fairmount A
(J. Svoboda)
[C/45/0.0]
University A
(R. Wegryn)
[D/53/8.8]
9c 11:55 AM Mens Masters Single - 1000 meters Flight 3
Potomac A
(N. Holland)
[E/57/0.0]
Pennsylvania
(M. Malone)
[E/59/0.0]
Wilmington
(R. Fisher)
[E/56/0.0]
Vesper
(R. Gorodesky)
[E/57/0.0]
Saugatuck
(D. Utter)
[E/55/0.0]
Pelham CRA A
(D. Sesler)
[E/56/0.0]
9d 12:00 PM Mens Masters Single - 1000 meters Flight 4
University B
(H. Bodek)
[F/63/0.0]
Pelham CRA B
(G. Houlihan)
[F/60/0.0]
Passaic River
(J. Levinson)
[F/61/0.0]
University B
(A. COOK)
[F/62/0.0]
9e 12:05 PM Mens Masters Single - 1000 meters Flight 5
Fairmount
(J. Pratt)
[G/68/5.9]
Bachelors
(M. Levy)
[H/73/16.8]
Fairmount A
(J. Pokorny)
[H/70/10.1]
Swan Creek
(t. pytlar)
[G/65/0.0]
Union
(J. Keating)
[H/70/10.1]
9f 12:10 PM Mens Masters Single - 1000 meters Flight 6
Saugatuck
(B. Pasternak)
[I/78/0.0]
Potomac A
(C. Sutliff)
[J/80/5.2]
Wilmington A
(H. Mueller)
[I/79/2.6]
10a 12:15 PM Mens Ltwt Masters Single - 1000 meters Flight 1
Whitemarsh
(K. Wobeser)
[C/48/0.0]
Carnegie Lake
(J. Truppelli)
[D/52/4.6]
Three Rivers
(J. Watt)
[D/52/4.6]
10b 12:20 PM Mens Ltwt Masters Single - 1000 meters Flight 2
New Haven
(E. Dannemann)
[H/73/24.0]
Saugatuck
(W. Shaw)
[G/65/7.2]
Potomac
(B. Kostoff)
[F/61/0.0]
Undine
(D. Kacala)
[H/71/19.5]
Unaffiliated
(S. Sepe)
[G/67/11.1]
11 01:00 PM Mens Open Pair Final
PNRA/Mercer
(L. Seindelbach)
University
(J. Lipiros)
PNRA/Mercer
(V. Lamonte)
Bachelors
(H. Fredericks)
PNRA/Mercer
(A. Treubert)
13 01:06 PM Mens Ltwt Single Final
Unaffiliated
(D. Hartwick)
New York AC B
(R. Harding)
Undine H
(W. Young)
Unaffiliated B
(J. Liu)
New York AC C
(R. Ujazdowski)
Undine C
(J. Cipolla)
15 01:12 PM Womens Intermediate Ltwt Single Final
Nereid
(A. Zolnowsky)
Undine
(A. Connell)
16 01:18 PM Mens Intermediate Ltwt Single Final
Undine G
(F. Berger)
Nereid
(N. Mendez)
Swan Creek
(W. Risko)
Undine B
(M. Grieshaber)
Penn AC
(M. Couwenhoven)
17 01:24 PM Womens Intermediate Single Final
Undine B
(A. Kasprowicz)
Riverside
(K. O'Connell)
Undine A
(M. Kuntz)
Penn AC
(B. Wolford)
Undine C
(C. Lewis)
18 01:30 PM Mens Intermediate Single Final
Undine B
(R. Mallgrave)
Potomac
(J. Olbrys)
Penn AC
(K. Mabry)
Undine C
(S. Neal)
Undine A
(L. Rein)
21 01:36 PM Mens Open Single Final
Penn AC A
(E. Winstead)
Merrimac
(A. Raitto)
Penn AC W
(C. Shirley)
Penn AC A
(C. Anderson)
Penn AC Q
(D. Judah)
22 01:42 PM Womens Junior Single Final
Bergen County A
(J. Giannotta)
Freedom Rowers
(S. Wiseley)
East End
(L. Sanchez)
Nereid
(J. DiLauro)
Undine
(Z. Wenzinger)
23 01:48 PM Mens Junior Single Final
Crescent E
(E. Meadows)
Crescent D
(D. Rostucher)
Crescent F
(Y. Gilad)
Crescent A
(J. Bucko)
Crescent C
(L. Iacovelli)
24 01:54 PM Mens Open Four Final
Potomac B
(R. DeVirgiliis)
Alexandria
(P. Kearney)
Potomac A
(S. Allin)
PNRA/Mercer
(V. Lamonte)
University
(N. McPeak)
New York
(B. McGuigan)
27 02:00 PM Womens Intermediate Pair Final
Unaffiliated
(D. McGuire)
Alexandria
(J. Dutzer)
29 02:06 PM Mens Junior Four Final
Rockland
(A. Rostek)
Bergen County
(G. Hill)
31a 02:12 PM Womens Masters Double - 1000 meters Flight 1
Whitemarsh
(P. Burke)
[AA/24/0.0]
Vesper A
(S. Kaplan)
[A/33/0.8]
Whitemarsh
(L. Roberts)
[A/34/1.1]
Vesper D
(M. Folco)
[A/29/0.1]
31b 02:17 PM Womens Masters Double - 1000 meters Flight 2
Fairmount
(M. Angelopoulos)
[C/43/2.4]
Nereid
(S. Kornblum)
[B/39/0.0]
Vesper B
(M. Hilton)
[C/45/3.9]
Wilmington
(F. Lee)
[C/44/3.1]
31c 02:22 PM Womens Masters Double - 1000 meters Flight 3
University
(D. Eringis)
[D/53/0.0]
Capital
(R. Hollins)
[D/52/0.0]
Saugatuck
(A. Mikkola)
[D/52/0.0]
31d 02:27 PM Womens Masters Double - 1000 meters Flight 4
Rock Creek
(L. Porter)
[E/55/0.0]
Saugatuck
(S. Durno)
[E/55/0.0]
Vesper C
(A. James)
[E/55/0.0]
Carnegie Lake
(R. Ford)
[E/56/0.0]
31e 02:32 PM Womens Masters Double - 1000 meters Flight 5
Saugatuck
(A. Kerns)
[E/59/6.4]
Baltimore
(E. Erbelding)
[E/58/5.1]
Pelham CRA
(L. Choate)
[D/54/0.0]
Saugatuck
(S. Dodge)
[E/57/3.7]
31f 02:37 PM Womens Masters Double - 1000 meters Flight 6
Fairmount A
(S. Sargent)
[H/72/18.7]
Penn AC
(C. Costello)
[F/62/1.5]
Saugatuck
(C. Randel)
[G/67/9.6]
Bachelors
(S. Behrend)
[F/63/3.0]
32a 02:42 PM Mens Masters Double - 1000 meters Flight 1
Baltimore
(P. Constantino)
[A/28/0.0]
Undine
(S. Sullivan)
[A/35/1.4]
Vesper/Penn AC [Composite]
(G. Kaplan)
[B/37/2.2]
32b 02:47 PM Mens Masters Double - 1000 meters Flight 2
Saugatuck
(B. Gardiner)
[D/53/0.0]
Pennsylvania/Whitemarsh [Composite] A
(K. Wobeser)
[D/53/0.0]
Wilmington
(C. Goodnow)
[D/51/0.0]
Swan Creek
(A. Albanir)
[D/50/0.0]
New Haven
(A. Jackson)
[D/52/0.0]
Bachelors
(L. Tochinski)
[D/50/0.0]
32c 02:52 PM Mens Masters Double - 1000 meters Flight 3
Saugatuck
(S. Majd)
[E/58/5.1]
Undine
(D. Johnson)
[D/54/0.0]
Malta
(T. Trocky)
[D/54/0.0]
Passaic River A
(J. Levinson)
[E/59/6.4]
Pelham CRA
(R. Constable)
[E/55/1.2]
Pennsylvania
(C. Windeknecht)
[E/59/6.4]
32d 02:57 PM Mens Masters Double - 1000 meters Flight 4
Annapolis
(R. Biddle)
[F/62/1.5]
New Haven
(G. Friel)
[F/61/0.0]
Carnegie Lake
(J. Oliver)
[G/67/9.6]
University
(T. Barron)
[G/68/11.3]
32e 03:02 PM Mens Masters Double - 1000 meters Flight 5
Saugatuck
(J. Everett)
[I/77/12.2]
Fairmount
(T. Nash)
[J/81/21.2]
Passaic River
(A. FIORY)
[H/71/0.0]
33 03:07 PM Womens Intermediate Double Final
Undine L
(L. Smith)
Rockland
(c. mcgovern)
Undine
(C. Lewis)
Nereid
(M. Connelly)
Undine A
(M. Kuntz)
East End
(C. Forman)
34 03:13 PM Mens Intermediate Double Final
Malta
(L. Leyden)
Penn AC
(A. Williams III)
Nereid A
(B. Connor)
Undine
(L. Rein)
Undine B
(R. Mallgrave)
36 03:19 PM Mens Junior Double Final
Bergen County B
(A. D'Iorio)
Pegasus
(T. Hogan)
Great Blue
(J. Hehmeyer)
Nereid A
(S. Brown)
Nereid B
(J. Kropp)
Bergen County C
(J. Reis)
37 03:25 PM Womens Junior Double Final
Rockland A
(F. Fradianni)
Crescent
(M. Madden)
Nereid
(J. DiLauro)
Rockland B
(K. Nueva)
Pegasus
(J. Winter)
39 03:31 PM Womens Intermediate Light Double Final
Rockland
(G. Welp)
Nereid
(J. Cavalier)
54 03:35 PM Mens Open 4x Final
Penn AC B
(E. Neault)
Schuylkill Navy
(W. Young)
Penn AC A
(C. Shirley)
40a 03:40 PM Womens Masters Eight - 1000 meters Flight 1
Wilmington B
(K. Briggs)
[B/38/0.0]
Alexandria
(J. Dutzer)
[B/41/0.0]
Capital
(J. Battistini)
[B/40/0.0]
40b 03:45 PM Womens Masters Eight - 1000 meters Flight 2
Carnegie Lake D
(M. Randeria)
[D/50/5.5]
Whitemarsh
(R. Katz)
[D/54/9.5]
Carnegie Lake C
(A. Piscadlo)
[C/43/0.0]
40c 03:50 PM Womens Masters Eight - 1000 meters Flight 3
Vesper
(S. Hingley)
[G/66/14.7]
Wilmington A
(E. Rowland)
[E/55/0.0]
Philadelphia Girls/Penn AC [Composite]
(T. Decker)
[F/60/6.1]
Saugatuck
(C. Mioli)
[F/61/7.4]
Rock Creek
(S. Moazed)
[E/55/0.0]
41a 03:55 PM Mens Masters Eight - 1000 meters Flight 1
University B
(J. Abele)
[B/36/1.6]
D.C. Strokes A
(K. Kriese)
[B/38/2.4]
Alexandria
(T. Huggins)
[B/40/3.4]
Potomac
(G. Gillinger)
[B/36/1.6]
University A
(M. Rossidis)
[A/27/0.0]
D.C. Strokes B
(B. Hackney)
[B/37/2.0]
41b 04:00 PM Mens Masters Eight - 1000 meters Flight 2
University A
(P. Laskow)
[F/64/21.6]
Fairmount A
(D. MacCormick)
[D/51/5.7]
Swan Creek
(D. Gallagher)
[D/52/6.7]
Capital
(R. Stedman)
[D/52/6.7]
Fairmount B
(K. Gross)
[C/44/0.0]
Row New York
(S. Billinge)
[C/45/0.7]
New Haven
(G. Friel)
[E/59/14.7]
41c 04:05 PM Mens Masters Eight - 1000 meters Flight 3
42a 04:10 PM Masters Mixed Quad - 1000 meters Flight
University
(A. COOK)
[D/54/14.4]
Whitemarsh
(L. Roberts)
[A/30/0.0]
Vesper/University [Composite]
(M. Hilton)
[E/57/17.8]
Capital
(A. Diggs)
[D/51/11.3]
43a 04:15 PM Mens Masters Quad - 1000 meters Flight 1
Baltimore
(W. Gore)
[A/28/0.0]
Passaic River
(F. Cortes)
[AA/25/0.0]
Fairmount A
(J. Svoboda)
[A/35/1.3]
43b 04:20 PM Mens Masters Quad - 1000 meters Flight 2
Saugatuck
(B. Gardiner)
[D/53/2.9]
Fairmount
(B. Dave)
[D/53/2.9]
Saugatuck
(S. Majd)
[D/50/0.0]
Whitemarsh
(M. Allen)
[E/59/9.9]
Pennsylvania/Whitemarsh [Composite]
(C. Windeknecht)
[E/56/6.2]
Pelham CRA
(D. Sesler)
[E/56/6.2]
43c 04:25 PM Mens Masters Quad - 1000 meters Flight 3
University
(K. Coady)
[F/62/0.0]
Row New York
(C. Taeusch)
[F/64/0.0]
Three Rivers
(R. Ulsh)
[F/63/0.0]
43d 04:30 PM Mens Masters Quad - 1000 meters Flight 4
Passaic River
(A. FIORY)
[G/65/0.0]
Fairmount
(J. Sonzogni)
[G/66/1.5]
Saugatuck
(C. Sutliff)
[I/75/17.2]
Fairmount
(R. Burns)
[I/76/19.1]
44a 04:35 PM Womens Masters Quad - 1000 meters Flight 1
Philadelphia Girls
(C. Lefton)
[A/31/0.0]
Fairmount
(A. Messersmith)
[B/37/1.7]
Passaic River
(M. de Luccas)
[B/41/3.6]
Vesper
(V. Mather)
[A/31/0.0]
44b 04:40 PM Womens Masters Quad - 1000 meters Flight 2
Cooper
(M. Cuneo)
[E/55/9.2]
Saugatuck
(S. Dodge)
[E/57/11.5]
Row New York
(A. Wells)
[C/45/0.0]
Vesper/Pelham CRA [Composite]
(L. Choate)
[D/54/8.1]
Saugatuck
(A. Mikkola)
[D/53/7.0]
44c 04:45 PM Womens Masters Quad - 1000 meters Flight 3
Saugatuck
(m. flavin)
[E/59/1.3]
Bachelors
(L. Alfieri)
[E/59/1.3]
University
(C. Cook)
[E/58/0.0]
Saugatuck
(C. McGeehan)
[F/64/8.2]
Penn AC
(C. Costello)
[E/59/1.3]
46 04:50 PM Mens Open Double Final
Penn AC A
(P. Ogonek)
Rockland
(R. Dronzek)
Nereid
(W. Burstein)
Penn AC V
(C. Shirley)
Vesper/Penn AC [Composite]
(D. Judah)
Merrimac
(M. Carenza Scholz)
48 04:56 PM Mens Intermediate Quad Final
Undine
(R. Mallgrave)
Rockland
(J. Brownell)
Bergen County
(C. Labozzetta)
50 05:02 PM Mens Intermediate Eight Final
Potomac B
(N. Swanson Hutchison)
St. Albans
(H. Jia)
Potomac A
(S. Allin)
Episcopal
(W. Purtill)
20 05:08 PM Womens Open Single Final
Conshohocken
(K. McFetridge)