2019 Lake Lenape Sprints III

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
5a 09:00 AM Mens 2x Heat 1
Holy Spirit B
(W. Hoffman)
Holy Spirit E
(R. Passetti)
Vineland
(B. Boesenhofer)
Holy Spirit A
(J. Glenn)
5b 09:08 AM Mens 2x Heat 2
Holy Spirit C
(R. Hunter IV)
Oakcrest
(R. DeLorenzo)
Holy Spirit D
(A. Driscoll)
5 09:08 AM Womens 2x Final
Hun School
(A. Leszczuk)
6 09:16 AM Womens 4x Final
RFH Rowing
(S. Hennen)
Vineland
(E. DiGiorgio)
7 09:24 AM Mens 4x Final
Holy Spirit
(C. Murray)
RFH Rowing
(L. Fanning)
8 09:32 AM Womens Novice 4+ Final
Hun School
(S. Dudowitz)
OLMA
(H. Anderson)
Oakcrest
(N. Napoli)
9 09:40 AM Mens Novice 4+ Final
Vineland B
(J. Soto)
Vineland A
(N. Blauth)
Oakcrest
(J. Casanova)
Egg Harbor
(J. Robinson)
10 09:48 AM Womens Novice 8+ Final
Oakcrest
(J. Palmeri)
Vineland
(B. Adams)
12 09:48 AM Womens Fresh 8+ Final
Absegami
(J. Lugo)
11 09:56 AM Mens Novice 8+ Final
Absegami
(L. Kroon)
St. Augustine A
(M. Domingo)
Egg Harbor A
(R. Sansom)
St. Augustine B
(J. Becker)
Egg Harbor B
(S. Albertson)
13 09:56 AM Mens Fresh 8+ Final
St. Augustine
(C. Kazunas)
14 10:04 AM Womens JV 4+ Final
OLMA
(K. Decker)
Oakcrest
(E. Shelley)
RFH Rowing
(E. Lehnert)
Absegami
(H. Silipena)
15 10:12 AM Mens JV 4+ Final
RFH Rowing B
(O. Mccann)
Egg Harbor
(S. Patel)
RFH Rowing A
(M. Dowd)
Holy Spirit
(D. Knoff)
19 10:20 AM Mens ltwt 4+ Final
St. Augustine
(A. Dailey)
Vineland
(T. Russell)
16 10:28 AM Womens JV 8+ Final
Absegami
(F. Deibert)
Vineland
(J. Minguela)
Hun School A
(K. Jardine)
Hun School B
(M. Mauer)
17 10:36 AM Mens JV 8+ Final
St. Augustine
(M. Lewis)
Ocean City
(A. Emberger)
22 10:44 AM Womens Varsity 4+ Final
Absegami
(E. Daniels)
RFH Rowing
(C. Ciardiello)
Oakcrest
(L. Muhammad)
Vineland
(G. Panzini)
23 10:52 AM Mens Varsity 4+ Final
Vineland
(B. Boesenhofer)
Egg Harbor
(J. Kent)
RFH Rowing
(R. Klodaski)
Oakcrest
(A. Thompson)
25 11:00 AM Mens 2nd Varsity 8+ Final
Absegami B
(H. Patel)
Ocean City
(G. Bower)
Absegami A
(K. Ritz)
St. Augustine
(C. Schiela)
27 11:08 AM Mens Varsity 8+ Final
St. Augustine
(D. Crilly)
Hun School
(M. Hartmann)
Holy Spirit
(W. Hoffman)
Ocean City
(A. Oves)
Absegami
(S. Blair)