2018 Cooper Cup

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
1a 08:00 AM Womens Ltwt Varsity 2x Heat 1
Nereid B
(N. Rangel)
South Jersey Rowing Club
(M. thedinga)
Three Rivers B
(A. Trainer)
Great River B
(M. Spisak)
1b 08:05 AM Womens Ltwt Varsity 2x Heat 2
Germantown Friends
(Z. Sanogo)
Navesink River Rowing
(A. Kuras)
Nereid A
(A. Amano)
Newport RC A
(A. Hallinan)
Three Rivers A
(A. Lyda)
1c 08:10 AM Womens Ltwt Varsity 2x Heat 3
Whitemarsh Boat Club
(A. McDonnell)
Eustace
(Z. Salazar)
Great River A
(C. Carrignan)
ACRA
(T. Khurana)
Conestoga
(N. Bertolotti)
2a 08:15 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 1
Three Rivers
(A. Roces)
Shipley
(B. MacDonald)
Whitemarsh Boat Club
(H. Terry)
Orange County B
(J. Rivera)
Great River
(J. Osborne)
Litchfield Hills
(O. Sanchez)
2b 08:20 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 2
Capital B
(J. Hickman)
Conestoga
(S. Williams)
Germantown Academy
(C. Sinker)
South Jersey Rowing Club
(C. O'Neill)
ACRA A
(A. Shatouhy)
2c 08:25 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 3
Orange County A
(B. Skeels)
Germantown Friends
(S. Reitano)
ACRA B
(J. Richman)
Navesink River Rowing
(M. Ramirez)
Capital A
(A. Mahr)
5a 08:30 AM Womens Ltwt Varsity 4+ Heat 1
Capital A
(E. WOLFE)
Germantown Friends
(S. Pancoe)
Capital B
(R. Norton)
Eustace
(M. Yagodich)
Harriton HS
(A. Sack)
Wilmington Youth
(N. Baag)
5b 08:35 AM Womens Ltwt Varsity 4+ Heat 2
Mountain Lakes Rowing Club
(E. Thomson)
Montgomery B.C.
(L. Hutton)
Villa Joseph Marie
(A. Pennett)
Moorestown HS/Rowing
(L. Nemmers)
Newport RC
(K. Ehrlich)
Annapolis Junior Rowing
(K. Dubinski)
7a 08:40 AM Womens Varsity 1x Heat 1
Great River
(N. Selmon)
Three Rivers A
(A. Lyda)
Nereid
(E. Klecz)
North Jersey
(S. Jones)
Germantown Friends
(K. Maguire)
Rockland A
(C. Young)
7b 08:45 AM Womens Varsity 1x Heat 2
ACRA
(N. Kreusch)
South Jersey Rowing Club
(S. Kolb)
Ellis
(A. Hong)
Eustace
(G. Salvati)
Three Rivers B
(L. Krackow)
Rockland A
(G. Welp)
8a 08:50 AM Mens Varsity 1x Heat 1
ACRA B
(T. Yadali)
Conestoga
(M. Malarkey)
Germantown Friends
(J. Wright)
Three Rivers A
(M. DeGregorio)
Rockland
(A. Karanikitas)
8b 08:55 AM Mens Varsity 1x Heat 2
Baltimore B
(w. flynn)
ACRA A
(T. Gallo)
Three Rivers B
(D. Scheatzle)
Whitemarsh Boat Club
(W. KANE)
Navesink River Rowing
(T. McAuliffe)
11a 09:00 AM Womens Varsity 4+ Heat 1
Mountain Lakes Rowing Club B
(E. Tracy)
Lower Merion B
(K. Stanton)
Eustace
(S. Burghardt)
Haddonfield Crew A
(A. Rowling)
Wilmington Youth
(M. Gamble)
Harriton HS
(M. Ling)
11b 09:05 AM Womens Varsity 4+ Heat 2
Moorestown HS/Rowing A
(K. Hock)
Haddonfield Crew B
(H. Maskery)
Lower Merion A
(A. Edwards)
Villa Joseph Marie
(N. Tumasz)
11c 09:10 AM Womens Varsity 4+ Heat 3
Mountain Lakes Rowing Club A
(c. putz)
South Jersey Rowing Club A
(M. Koelsch)
Montgomery B.C.
(C. Kiyonaga)
Three Rivers
(T. Kimmy)
Moorestown HS/Rowing B
(K. Sims)
Capital
(A. Diop)
12a 09:15 AM Mens Varsity 4+ Heat 1
Germantown Academy
(D. Robertson)
St. Peters Prep
(K. Fell)
Harriton HS
(M. Kane)
South Jersey Rowing Club B
(H. Powell)
Haddonfield Crew
(W. Glennon)
12b 09:20 AM Mens Varsity 4+ Heat 2
Orange County
(J. Rivera)
Three Rivers
(L. Stasa)
Archbishop Carroll
(J. Gould)
Wilmington Youth A
(S. Donaldson)
Montgomery B.C.
(B. Clarke)
Iona Prep
(C. Donnelly)
12c 09:25 AM Mens Varsity 4+ Heat 3
Lower Merion
(J. Wootton)
South Jersey Rowing Club A
(J. DiMarino)
Moorestown HS/Rowing
(J. Brooks)
13a 09:30 AM Womens Varsity 2x Heat 1
Germantown Friends
(K. Hua)
Three Rivers B
(S. Wilson)
Great River
(O. Grant)
Shipley
(S. Naib)
13b 09:35 AM Womens Varsity 2x Heat 2
Lower Merion B
(J. Lustig)
Three Rivers A
(L. Brennan)
Haddon Twp
(M. Van Dexter)
Germantown Academy
(E. Wescott)
13c 09:40 AM Womens Varsity 2x Heat 3
Noank
(S. Beebe)
Newport RC
(A. Goodwin)
Conestoga
(H. Culbert)
South Jersey Rowing Club A
(E. Caton)
Orange County
(K. Caoili)
Baltimore
(Z. Brown)
14a 09:45 AM Mens Varsity 2x Heat 1
Capital
(A. Konrad)
Three Rivers A
(D. Andrud)
Shipley
(J. Moore)
Malvern Preparatory School
(P. Keenan)
Three Rivers B
(D. Allen)
Baltimore
(J. Ouwerkerk)
14b 09:50 AM Mens Varsity 2x Heat 2
Litchfield Hills B
(J. Andro)
Syosset Rowing Club
(M. Shakin)
Germantown Academy
(M. Fralic)
Noank
(A. Colbath)
Rockland
(A. Rostek)
14c 09:55 AM Mens Varsity 2x Heat 3
Haddon Twp
(M. Weller)
Great River
(R. McManus)
Navesink River Rowing
(L. Dougherty)
Nereid A
(O. Tarlo)
ACRA
(T. Gallo)
Litchfield Hills A
(A. Butler)
17a 10:00 AM Womens Varsity 8+ Heat 1
Moorestown HS/Rowing
(K. Sims)
Archbishop Carroll
(A. O'Brien)
Villa Joseph Marie
(J. Brady)
Absegami
(C. Reed)
Capital
(A. Diop)
17b 10:05 AM Womens Varsity 8+ Heat 2
East Bay Rowing, Inc
(J. Fortin)
Whitemarsh Boat Club
(H. Savastano)
Three Rivers
(T. Kimmy)
Annapolis Junior Rowing
(H. Hoelzer)
Unionville
(B. Horine)
Montgomery B.C.
(C. Kiyonaga)
18a 10:10 AM Mens Varsity 8+ Heat 1
Eustace
(B. Jablonski)
South Jersey Rowing Club
(C. Tanas)
East Bay Rowing, Inc
(Z. Payne)
St. Peters Prep B
(R. Ramos)
18b 10:15 AM Mens Varsity 8+ Heat 2
St. Peters Prep A
(W. Slaski)
Annapolis Junior Rowing
(T. Murphy)
Iona Prep
(Z. Pedersen)
Mountain Lakes Rowing Club
(M. Donnelly)
Unionville
(C. Tierney)
21a 10:20 AM Womens Varsity 4x Heat 1
Three Rivers
(K. Petronick)
Whitemarsh Boat Club
(A. Ruck)
Conestoga A
(K. Concannon)
South Jersey Rowing Club A
(S. Gross)
ACRA
(T. Khurana)
Navesink River Rowing
(E. Williams)
21b 10:25 AM Womens Varsity 4x Heat 2
Nereid
(N. Rangel)
Great River
(C. Carrignan)
Shipley
(P. McCallum)
Conestoga B
(E. Bielinski)
Newport RC
(E. Toy)
South Jersey Rowing Club B
(H. Abdallah)
22a 10:30 AM Mens Varsity 4x Heat 1
Germantown Friends
(J. Wright)
Haddon Twp
(A. Cronin)
Conestoga
(S. Connell)
South Jersey Rowing Club
(C. O'Neill)
Bergen County
(P. Benderly)
22b 10:35 AM Mens Varsity 4x Heat 2
Litchfield Hills
(A. Warshaw)
Three Rivers
(M. DeGregorio)
Nereid
(M. Kulik)
Malvern Preparatory School
(J. McGlinn)
Orange County
(A. Hoff)
3a 10:40 AM Womens Novice 8+ Flight 1
East Bay Rowing, Inc B
(M. Douglas)
Wilmington Youth
(A. Foresta)
Haddonfield Crew
(E. Hess)
Mountain Lakes Rowing Club
(C. Fabiano)
Capital
(K. Roslof)
3b 10:45 AM Womens Novice 8+ Flight 2
Montgomery B.C.
(W. Anstine)
RFH Rowing
(E. Sanville)
Newport RC A
(E. Moscoe)
Lower Merion
(T. Kerekes)
Germantown Academy
(T. Humphrey)
3c 10:50 AM Womens Novice 8+ Flight 3
Three Rivers
(L. Nicodemo)
Moorestown HS/Rowing
(A. Kyle)
Absegami
(S. Medolla)
Annapolis Junior Rowing B
(A. Lawrence)
3d 10:55 AM Womens Novice 8+ Flight 4
Eustace
(E. Fowler)
South Jersey Rowing Club
(C. McCall)
Whitemarsh Boat Club
(M. Quinn)
Archbishop Carroll
(C. Cherico)
East Bay Rowing, Inc A
(V. Jenkins)
4a 11:00 AM Mens Novice 8+ Flight 1
South Jersey Rowing Club
(D. Maffei)
Iona Prep
(B. Coons)
RFH Rowing
(D. Gauss)
Annapolis Junior Rowing
(N. Porath)
St. Peters Prep
(A. Villatoro)
4b 11:05 AM Mens Novice 8+ Flight 2
Montgomery B.C.
(L. Arvanitis)
Archbishop Carroll
(N. Volpe)
Mountain Lakes Rowing Club B
(M. Donnelly)
Lower Merion
(G. Rieke)
Unionville
(s. carson)
East Bay Rowing, Inc
(G. HODER)
4c 11:10 AM Mens Novice 8+ Flight 3
Great River
(J. Badara)
Mountain Lakes Rowing Club A
(a. germaine)
Wilmington Youth
(F. Luca)
OJR Wildcat Crew
(L. McCullough)
9a 11:15 AM Womens Novice 4+ Flight 1
Three Rivers
(G. Cox)
Harriton HS
(L. Gold-Rappe)
Moorestown HS/Rowing
(N. Jarmain)
Villa Joseph Marie
(M. Hobson)
Capital
(K. Roslof)
9b 11:20 AM Womens Novice 4+ Flight 2
Annapolis Junior Rowing
(M. Toomey)
Mountain Lakes Rowing Club
(A. Hermey)
Lower Merion
(M. Pennington)
South Jersey Rowing Club
(C. McCall)
Baltimore
(E. Lamason)
9c 11:25 AM Womens Novice 4+ Flight 3
Montgomery B.C. A
(S. Giniger)
Wilmington Youth A
(M. Messer)
Syosset Rowing Club
(M. Asaad)
Knox Falcons
(D. Lutz)
East Bay Rowing, Inc
(A. Madeira)
Unionville
(s. heslep)
10a 12:10 PM Mens Novice 4+ Flight 1
Lower Merion
(G. Rieke)
Wilmington Youth A
(F. Luca)
Haddonfield Crew
(G. Williams)
Baltimore
(J. Thompson)
Montgomery B.C.
(S. Mahan)
10b 12:15 PM Mens Novice 4+ Flight 2
South Jersey Rowing Club A
(D. Forte)
East Bay Rowing, Inc
(K. Lane)
Eustace
(H. Ludwick)
St. Peters Prep
(B. Donnelly)
Harriton HS
(B. Kozloff)
Great River
(J. Bierowski)
10c 12:20 PM Mens Novice 4+ Flight 3
South Jersey Rowing Club B
(E. Guermont)
Knox Falcons A
(D. Morrell-Smith)
Iona Prep
(N. McNatty)
Moorestown HS/Rowing
(c. noyes)
Three Rivers
(B. Kimmy)
Syosset Rowing Club
(J. Romeo)
15a 12:25 PM Womens Novice 4x Flight 1
Great River
(C. Jackson)
Shipley
(K. Lissack)
15b 12:30 PM Womens Novice 4x Flight 2
South Jersey Rowing Club
(N. Wisnoski)
Haddon Twp
(O. Hollingsworth)
Germantown Friends
(S. Ortega)
ACRA
(M. Dobrenko)
Conestoga
(M. Hunter)
16a 12:35 PM Mens Novice 4x Flight 1
Malvern Preparatory School A
(C. Munyan)
Conestoga A
(D. Corr)
Germantown Friends
(R. May)
Three Rivers
(O. Petronick)
16b 12:40 PM Mens Novice 4x Flight 2
Malvern Preparatory School B
(D. Morris)
Conestoga B
(A. McLellan)
Shipley
(G. Kelly)
South Jersey Rowing Club
(L. Griffith)
16c 12:45 PM Mens Novice 4x Flight 3
Germantown Academy
(D. Carrasco)
Haddon Twp
(J. Buan)
Bergen County
(F. Sullivan)
OJR Wildcat Crew
(J. Speakman-Viggiano)
23a 12:50 PM Womens Novice 2x Flight 1
Haddon Twp
(K. Dietrich)
Shipley
(S. Joseph)
Conestoga
(H. Kothari)
ACRA A
(T. Gallo)
Rockland
(B. Doherty)
23b 12:55 PM Womens Novice 2x Flight 2
Navesink River Rowing
(R. Ghandehari)
Hackensack
(S. Montany)
Great River
(C. Jackson)
South Jersey Rowing Club
(C. Reed)
24a 01:00 PM Mens Novice 2x Flight 1
Bergen County
(M. Iwanski)
Baltimore
(M. Calderon)
Germantown Friends
(R. Soong)
ACRA
(D. Johnson)
24b 01:05 PM Mens Novice 2x Flight 2
Great River
(A. Heslin)
Shipley
(I. Maier)
Rockland
(H. Kennedy)
25a 01:10 PM Womens JV 1x Flight 1
Haddon Twp
(E. Donohue)
Nereid
(J. DiLauro)
Germantown Friends
(T. Broadus)
Notre Dame Manhattan
(M. McCarthy)
25b 01:15 PM Womens JV 1x Flight 2
Germantown Academy
(L. Connor)
Three Rivers
(C. Arnold-Mages)
Noank
(S. Priebe)
Rockland
(C. Voutsinas-Klose)
ACRA
(J. SIMON)
Litchfield Hills
(K. Barger)
26a 01:20 PM Mens JV 1x Flight 1
ACRA A
(T. Sanabria)
Germantown Friends
(S. Reitano)
Conestoga
(I. Aggarwal)
North Jersey
(E. Shatouhy)
Three Rivers
(B. Farnan)
Whitemarsh Boat Club A
(B. Hindle)
26b 01:25 PM Mens JV 1x Flight 2
Rockland
(M. Davidson)
Nereid
(S. Brown)
ACRA B
(J. Grady)
Whitemarsh Boat Club B
(E. Rappaport)
Litchfield Hills
(O. Sanchez)
27a 01:30 PM Womens JV 4+ Flight 1
Montgomery B.C.
(C. Niner)
Wilmington Youth A
(C. Boettger)
Villa Joseph Marie
(N. Tumasz)
Newport RC
(T. Mathis)
Harriton HS A
(R. Fuchs)
Eustace
(I. BLANCHARD)
27b 01:35 PM Womens JV 4+ Flight 2
Annapolis Junior Rowing
(K. Dubinski)
Syosset Rowing Club
(G. Barbella)
Shipley A
(A. Holgren)
Harriton HS B
(E. Andres)
Lower Merion
(D. Levine)
28a 01:40 PM Mens JV 4+ Flight 1
Horace Mann
(B. Goodman)
St. Peters Prep
(A. Coyne)
Haddonfield Crew
(S. Wilson)
Iona Prep
(W. D'Ambrosio)
Moorestown HS/Rowing
(C. Mueller)
Eustace
(J. MUELLER)
28b 01:45 PM Mens JV 4+ Flight 2
Annapolis Junior Rowing
(S. Scholl)
Syosset Rowing Club
(M. Koestner)
South Jersey Rowing Club
(H. Powell)
Mountain Lakes Rowing Club
(C. Gay)
Lower Merion
(N. Stach)
29a 01:50 PM Womens JV 2x Flight 1
Germantown Academy
(A. Gill)
South Jersey Rowing Club B
(E. Caton)
Whitemarsh Boat Club
(L. Gargano)
Rockland
(M. Davidson)
OJR Wildcat Crew B
(M. Braun)
29b 01:55 PM Womens JV 2x Flight 2
Germantown Friends A
(V. Mirage)
OJR Wildcat Crew A
(S. Subick)
South Jersey Rowing Club A
(M. thedinga)
Newport RC A
(S. Hansen)
Nereid
(A. Welton)
30a 02:00 PM Mens JV 2x Flight 1
Germantown Friends B
(A. Kulkarni)
OJR Wildcat Crew
(M. Vallino)
Shipley
(D. Snitzer)
ACRA
(E. Gabriele)
Germantown Academy A
(C. Shafer)
30b 02:05 PM Mens JV 2x Flight 2
Nereid B
(C. Critchley)
Germantown Friends A
(O. Keim)
Haddon Twp
(N. Perks)
Knox Falcons
(T. Barry)
Whitemarsh Boat Club
(Y. Wang)
Germantown Academy B
(a. moeller)
30c 02:10 PM Mens JV 2x Flight 3
Bergen Catholic
(A. Ferrari)
Three Rivers
(C. Roman)
Nereid A
(B. Pani)
Lower Merion
(J. Murphy)
Litchfield Hills
(J. Andro)
31a 02:15 PM Womens JV 8+ Flight 1
Three Rivers
(L. Brennan)
Absegami
(M. Sacchetti)
Villa Joseph Marie A
(J. Brady)
Lower Merion
(A. Coleman-Plante)
Moorestown HS/Rowing
(C. Sims)
East Bay Rowing, Inc B
(B. McConville)
31b 02:20 PM Womens JV 8+ Flight 2
East Bay Rowing, Inc A
(K. Antons)
Wilmington Youth
(N. Baag)
Haddonfield Crew
(G. Suarez)
Freedom Rowers
(S. Bruce)
Annapolis Junior Rowing
(A. Barrett)
32a 02:25 PM Mens JV 8+ Flight 1
East Bay Rowing, Inc A
(E. Ames)
Lower Merion
(N. Stach)
Haddonfield Crew
(A. Small)
Mountain Lakes Rowing Club
(C. Mantione)
Unionville
(G. Reath)
Harriton HS
(L. Pettit)
32b 02:30 PM Mens JV 8+ Flight 2
East Bay Rowing, Inc B
(J. Bennett)
Moorestown HS/Rowing
(G. Keifer)
South Jersey Rowing Club
(C. Tanas)
St. Peters Prep A
(D. Del Sordo)
Freedom Rowers
(J. Parkinson)
Montgomery B.C. B
(J. Grundy)
32c 02:35 PM Mens JV 8+ Flight 3
Annapolis Junior Rowing
(B. Thompson)
Wilmington Youth
(L. du Pont)
Iona Prep
(N. Calbo)
St. Peters Prep B
(A. Villatoro)
Montgomery B.C. A
(C. Rush)
33a 02:40 PM Womens JV 4x Flight 1
Germantown Academy B
(L. Paynton)
Newport RC A
(L. Brancazio)
Conestoga
(K. Moir)
Whitemarsh Boat Club A
(A. McDonnell)
33b 02:45 PM Womens JV 4x Flight 2
Whitemarsh Boat Club B
(R. Civan)
Navesink River Rowing
(K. Zic)
Germantown Academy A
(E. Berlinger)
33c 02:50 PM Womens JV 4x Flight 3
RFH Rowing
(L. Barnett)
Shipley
(C. Winter)
South Jersey Rowing Club B
(K. Zamost)
Germantown Friends B
(M. Bigelow)
Three Rivers
(M. Ginter-Frankovitch)
34a 02:55 PM Mens JV 4x Flight 1
Navesink River Rowing
(J. Tennant)
Malvern Preparatory School A
(A. Gallagher)
Conestoga
(Z. Miles)
Germantown Friends B
(A. Kulkarni)
RFH Rowing
(J. Bratone)
Litchfield Hills A
(F. Anctil)
34b 03:00 PM Mens JV 4x Flight 2
Bergen Catholic
(J. Reis)
Haddon Twp
(A. Johnson)
Shipley
(A. Bailey)
Baltimore
(M. Calderon)
34c 03:05 PM Mens JV 4x Flight 3
Rockland
(J. Bardorf)
Noank
(A. Colbath)
Germantown Friends A
(O. Keim)
Malvern Preparatory School B
(C. Fish)
Three Rivers A
(L. Stasa)
Litchfield Hills B
(T. Patulak)
1 03:10 PM Womens Ltwt Varsity 2x Final
Newport RC A
(A. Hallinan)
Conestoga
(N. Bertolotti)
South Jersey Rowing Club
(M. thedinga)
Three Rivers A
(A. Lyda)
Nereid B
(N. Rangel)
ACRA
(T. Khurana)
2 03:15 PM Mens Ltwt Varsity 2x Final
Conestoga
(S. Williams)
Capital A
(A. Mahr)
Litchfield Hills
(O. Sanchez)
South Jersey Rowing Club
(C. O'Neill)
Shipley
(B. MacDonald)
Navesink River Rowing
(M. Ramirez)
5 03:20 PM Womens Ltwt Varsity 4+ Final
Capital A
(E. WOLFE)
Mountain Lakes Rowing Club
(E. Thomson)
Harriton HS
(A. Sack)
Annapolis Junior Rowing
(K. Dubinski)
Eustace
(M. Yagodich)
Moorestown HS/Rowing
(L. Nemmers)
6 03:25 PM Mens Ltwt Varsity 4+ Final
South Jersey Rowing Club
(H. Powell)
St. Peters Prep
(R. Ramos)
Iona Prep
(C. Steccato)
Wilmington Youth
(E. Placeholder5)
Lower Merion
(M. Gordon)
7 03:30 PM Womens Varsity 1x Final
Rockland A
(C. Young)
Ellis
(A. Hong)
Three Rivers A
(A. Lyda)
Rockland A
(G. Welp)
Nereid
(E. Klecz)
South Jersey Rowing Club
(S. Kolb)
8 03:35 PM Mens Varsity 1x Final
Conestoga
(M. Malarkey)
Whitemarsh Boat Club
(W. KANE)
Germantown Friends
(J. Wright)
ACRA A
(T. Gallo)
Three Rivers A
(M. DeGregorio)
Navesink River Rowing
(T. McAuliffe)
11 03:40 PM Womens Varsity 4+ Final
Haddonfield Crew B
(H. Maskery)
Haddonfield Crew A
(A. Rowling)
Lower Merion A
(A. Edwards)
Harriton HS
(M. Ling)
Montgomery B.C.
(C. Kiyonaga)
12 03:45 PM Mens Varsity 4+ Final
Montgomery B.C.
(B. Clarke)
South Jersey Rowing Club A
(J. DiMarino)
South Jersey Rowing Club B
(H. Powell)
Wilmington Youth A
(S. Donaldson)
Harriton HS
(M. Kane)
Lower Merion
(J. Wootton)
13 03:50 PM Womens Varsity 2x Final
Haddon Twp
(M. Van Dexter)
South Jersey Rowing Club A
(E. Caton)
Germantown Friends
(K. Hua)
Germantown Academy
(E. Wescott)
Shipley
(S. Naib)
Baltimore
(Z. Brown)
14 03:55 PM Mens Varsity 2x Final
Litchfield Hills B
(J. Andro)
Litchfield Hills A
(A. Butler)
Malvern Preparatory School
(P. Keenan)
Rockland
(A. Rostek)
Baltimore
(J. Ouwerkerk)
Nereid A
(O. Tarlo)
17 04:00 PM Womens Varsity 8+ Final
Absegami
(C. Reed)
Three Rivers
(T. Kimmy)
Moorestown HS/Rowing
(K. Sims)
Whitemarsh Boat Club
(H. Savastano)
Archbishop Carroll
(A. O'Brien)
Annapolis Junior Rowing
(H. Hoelzer)
19 04:05 PM Womens Ltwt Varsity 8+ Final
Horace Mann
(E. Placeholder9)
Syosset Rowing Club
(O. Capogna)
Rockland
(G. Welp)
Lower Merion
(P. Beck)
20 04:10 PM Mens Ltwt Varsity 8+ Final
St. Peters Prep
(R. Ramos)
Iona Prep
(C. Steccato)
Mountain Lakes Rowing Club
(P. Oram)
Moorestown HS/Rowing
(J. Miller)
Montgomery B.C.
(E. Placeholder9)
South Jersey Rowing Club
(Z. GIll)
18 04:15 PM Mens Varsity 8+ Final
Eustace
(B. Jablonski)
Mountain Lakes Rowing Club
(M. Donnelly)
South Jersey Rowing Club
(C. Tanas)
Annapolis Junior Rowing
(T. Murphy)
East Bay Rowing, Inc
(Z. Payne)
Unionville
(C. Tierney)
21 04:20 PM Womens Varsity 4x Final
ACRA
(T. Khurana)
Conestoga B
(E. Bielinski)
Conestoga A
(K. Concannon)
Nereid
(N. Rangel)
Whitemarsh Boat Club
(A. Ruck)
Newport RC
(E. Toy)
22 04:25 PM Mens Varsity 4x Final
Germantown Friends
(J. Wright)
Nereid
(M. Kulik)
Conestoga
(S. Connell)
Malvern Preparatory School
(J. McGlinn)
Haddon Twp
(A. Cronin)
Three Rivers
(M. DeGregorio)