2017 Cooper Cup

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
13a 08:00 AM Womens Varsity 2x Heat 1
Baltimore A
(C. Waters)
South Jersey Rowing Club B
(M. Koelsch)
Owen J Roberts
(H. Tobinus)
Long Island RC
(M. Nykolyn)
13b 08:06 AM Womens Varsity 2x Heat 2
Conestoga
(H. Culbert)
Baltimore B
(M. Doak)
Rockland
(F. Fradianni)
Capital
(E. Fenzel)
Germantown Academy A
(L. Naber)
Sagamore RA A
(C. Doran)
13c 08:12 AM Womens Varsity 2x Heat 3
Nereid
(J. Craig)
Germantown Academy B
(E. Rapp)
Litchfield Hills
(L. Langlais)
South Jersey Rowing Club A
(R. Carr)
14a 08:18 AM Mens Varsity 2x Heat 1
ACRA
(J. Irving)
Germantown Academy B
(A. Huang)
Nereid
(O. Tarlo)
Sagamore RA
(a. rosenfeld)
Newport RC
(M. Cole)
Litchfield Hills
(P. Fancher)
14b 08:24 AM Mens Varsity 2x Heat 2
Whitemarsh Boat Club
(K. Waldhof)
Germantown Academy A
(D. Walkush)
Bergen County A
(J. Delara)
Malvern Preparatory School
(A. Quintiliani)
14c 08:30 AM Mens Varsity 2x Heat 3
Bergen County A
(G. Rodriguez)
Harvey's Lake
(W. Berger)
Baltimore
(J. Theodore)
South Jersey Rowing Club B
(M. Van Buskirk)
5a 08:36 AM Womens Ltwt Varsity 4+ Heat 1
Mountain Lakes Rowing Club
(K. Hughes)
Newport RC
(A. Hallinan)
Eustace
(K. Cucinotta)
Harriton HS
(A. ASTILLERO)
5b 08:42 AM Womens Ltwt Varsity 4+ Heat 2
Moorestown HS/Rowing
(G. Rivenburgh)
Absegami
(C. Reed)
Lower Merion
(P. Beck)
Shipley
(C. Menziuso)
7a 08:48 AM Womens Varsity 1x Heat 1
Resilient RC A
(S. Creskoff)
Briar Woods
(H. Herbstritt)
Bergen County
(J. Giannotta)
Litchfield Hills
(R. Kelly)
Sagamore RA
(G. Doran)
7b 08:54 AM Womens Varsity 1x Heat 2
Rockland B
(J. Nelson)
Steel City
(A. Lyda)
Rockland A
(J. Frank)
ACRA
(J. Grady)
Resilient RC B
(N. Michelsen)
8a 09:00 AM Mens Varsity 1x Heat 1
St. Peters Prep
(A. Applegarth)
Litchfield Hills
(N. Legendre)
ACRA
(L. Kellogg)
8b 09:06 AM Mens Varsity 1x Heat 2
Haddon Twp
(P. Revier)
Long Island RC
(A. Fernandez)
Germantown Friends
(J. Wright)
Rockland
(A. Arcasoy)
Steel City
(M. DeGregorio)
11a 09:12 AM Womens Varsity 4+ Heat 1
South Jersey Rowing Club A
(R. Pierce)
Lower Merion
(E. Spaeth)
Freedom Rowers A
(S. Wiseley)
Capital
(E. Fenzel)
11c 09:24 AM Womens Varsity 4+ Heat 3
Moorestown HS/Rowing
(A. Clark)
South Jersey Rowing Club B
(S. Gutierrez)
Eustace
(A. Merlino)
Absegami
(E. Karovic)
11b 09:18 AM Womens Varsity 4+ Heat 2
OLMA Crew
(M. Eaise)
Mountain Lakes Rowing Club
(S. Senatore)
Harriton HS
(A. Daley-Gibson)
Newport RC
(T. Beardell)
Doane Academy
(R. Conrey)
12a 09:30 AM Mens Varsity 4+ Heat 1
South Jersey Rowing Club A
(J. Raab)
Archbishop Carroll
(J. Gould)
Moorestown HS/Rowing A
(T. Begley)
Mountain Lakes Rowing Club
(J. Morton)
12b 09:36 AM Mens Varsity 4+ Heat 2
Sagamore RA
(M. Pagliara)
St. Peters Prep
(W. Curtis)
Unionville
(J. Steuteville)
Knox Falcons
(D. Leach)
12c 09:42 AM Mens Varsity 4+ Heat 3
South Jersey Rowing Club B
(J. Goldberg)
Doane Academy
(E. Koch)
Lower Merion
(K. Aspesi)
Haddonfield Crew
(C. Fagan)
Moorestown HS/Rowing B
(L. Pereira)
1a 09:48 AM Womens Ltwt Varsity 2x Heat 1
Whitemarsh Boat Club B
(L. Leavitt)
Shipley
(L. Saligman)
Upper Merion HS
(Z. Pillart)
Nereid
(M. Lorimer)
Sagamore RA
(P. Lind)
1b 09:54 AM Womens Ltwt Varsity 2x Heat 2
ACRA
(T. Khurana)
Steel City
(A. Grieco)
Knox Falcons
(N. Lutz)
Germantown Friends
(K. Maguire)
1c 10:00 AM Womens Ltwt Varsity 2x Heat 3
Litchfield Hills
(O. Logan)
Whitemarsh Boat Club A
(E. Myers)
Great River
(M. Newman)
Rockland
(G. Welp)
2a 10:06 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 1
Great River
(E. Lindsey)
North Jersey
(E. Walker)
Litchfield Hills
(H. Zinn)
Wyoming Seminary
(A. Charland)
South Jersey Rowing Club
(C. O'Neill)
Germantown Academy
(P. Sobral)
2b 10:12 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 2
Conestoga
(L. Bobber)
ACRA
(J. Grady)
Steel City
(N. Kurzawa)
Sagamore RA
(P. Sikora)
2c 10:18 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 3
Rockland
(D. Lakhani)
Shipley
(N. Hannon)
Lower Merion
(M. Koerner)
Baltimore
(J. Lamason)
Capital
(C. Bi)
Malvern Preparatory School
(P. Keenan)
17a 10:24 AM Womens Varsity 8+ Heat 1
East Bay Rowing, Inc
(J. Fortin)
Moorestown HS/Rowing
(A. Buss)
Annapolis Junior Rowing
(P. Perchinsky)
17b 10:30 AM Womens Varsity 8+ Heat 2
Archbishop Carroll
(A. O'Brien)
Haddonfield Crew A
(E. Kommedal)
Eustace
(G. Salvati)
18a 10:36 AM Mens Varsity 8+ Heat 1
Moorestown HS/Rowing
(B. Jones)
East Bay Rowing, Inc B
(J. Warren)
Annapolis Junior Rowing
(L. Ulbricht)
Sagamore RA
(t. ryals)
St. Augustine
(J. Kirk)
18b 10:42 AM Mens Varsity 8+ Heat 2
Mountain Lakes Rowing Club
(C. Brady)
Eustace
(J. Mueller)
East Bay Rowing, Inc A
(J. Sullivan)
South Jersey Rowing Club
(J. Raab)
21a 10:48 AM Womens Varsity 4x Heat 1
South Jersey Rowing Club A
(H. Towhey)
Newport RC
(A. Goodwin)
Baltimore A
(A. Hinton)
Conestoga
(V. Budike)
Whitemarsh Boat Club
(S. Scheuritzel)
Sagamore RA
(C. Doran)
21b 10:54 AM Womens Varsity 4x Heat 2
Great River
(N. Selmon)
Navesink River Rowing
(C. Boughrum)
Germantown Academy
(E. Berlinger)
22a 11:00 AM Mens Varsity 4x Heat 1
Sagamore RA
(M. Pagliara)
Conestoga B
(L. Draper)
Haddon Twp
(L. Brown)
Navesink River Rowing
(P. Antonucci)
Malvern Preparatory School
(J. McGlinn)
22b 11:06 AM Mens Varsity 4x Heat 2
Conestoga A
(M. Amsterdam)
St. Joseph HS NJ
(J. Zebrowski)
Great River
(C. Sembrot)
Steel City
(J. Dubner)
Owen J Roberts
(E. Sager)
13 11:12 AM Womens Varsity 2x Final
South Jersey Rowing Club A
(R. Carr)
Long Island RC
(M. Nykolyn)
Conestoga
(H. Culbert)
Baltimore A
(C. Waters)
Nereid
(J. Craig)
14 11:18 AM Mens Varsity 2x Final
Germantown Academy A
(D. Walkush)
Baltimore
(J. Theodore)
Litchfield Hills
(P. Fancher)
Malvern Preparatory School
(A. Quintiliani)
Nereid
(O. Tarlo)
Bergen County A
(G. Rodriguez)
3a 11:24 AM Womens Novice 8+ Flight 1
Lower Merion
(T. Trentacoste)
Moorestown HS/Rowing
(C. Sims)
Mountain Lakes Rowing Club
(K. Fabiano)
Villa Joseph Marie A
(G. Borell)
Eustace
(I. BLANCHARD)
3b 11:30 AM Womens Novice 8+ Flight 2
South Jersey Rowing Club
(H. Abdallah)
Great Valley Crew
(M. Segarnick)
East Bay Rowing, Inc A
(E. Palmer)
Annapolis Junior Rowing
(O. Kerr)
Villa Joseph Marie B
(M. Keene)
3c 11:36 AM Womens Novice 8+ Flight 3
Owen J Roberts
(H. O'Donnell)
East Bay Rowing, Inc B
(S. Milman)
Whitemarsh Boat Club
(H. Savastano)
Shipley
(A. Lawler)
Harriton HS
(M. Fitzpatrick)
4a 11:42 AM Mens Novice 8+ Flight 1
Mountain Lakes Rowing Club A
(E. Lowndes)
Sagamore RA
(W. Durban)
South Jersey Rowing Club
(C. Tanas)
East Bay Rowing, Inc B
(N. Ramos)
Haddonfield Crew
(J. Tucker)
4b 11:48 AM Mens Novice 8+ Flight 2
Mountain Lakes Rowing Club B
(C. Brady)
Annapolis Junior Rowing
(g. giard)
Litchfield Hills
(R. Conoly)
Lower Merion
(A. Barr Bono)
4c 11:54 AM Mens Novice 8+ Flight 3
Harriton HS
(L. Pettit)
St. Peters Prep
(G. Santiago)
East Bay Rowing, Inc A
(Z. Payne)
Unionville
(W. Lehmann)
Archbishop Carroll
(D. Mendoza)
5 12:30 PM Womens Ltwt Varsity 4+ Final
Eustace
(K. Cucinotta)
Moorestown HS/Rowing
(G. Rivenburgh)
Mountain Lakes Rowing Club
(K. Hughes)
Absegami
(C. Reed)
Newport RC
(A. Hallinan)
Lower Merion
(P. Beck)
6 12:36 PM Mens Ltwt Varsity 4+ Final
Archbishop Carroll
(D. Peterson)
Eustace
(E. Waldstein)
South Jersey Rowing Club
(J. Raab)
Harriton HS
(N. Terwiesch)
7 12:42 PM Womens Varsity 1x Final
Litchfield Hills
(R. Kelly)
Resilient RC B
(N. Michelsen)
Resilient RC A
(S. Creskoff)
Steel City
(A. Lyda)
Briar Woods
(H. Herbstritt)
Rockland A
(J. Frank)
8 12:48 PM Mens Varsity 1x Final
ACRA
(L. Kellogg)
Germantown Friends
(J. Wright)
Litchfield Hills
(N. Legendre)
Long Island RC
(A. Fernandez)
St. Peters Prep
(A. Applegarth)
Rockland
(A. Arcasoy)
9a 12:54 PM Womens Novice 4+ Flight 1
Annapolis Junior Rowing
(d. valcich)
South Jersey Rowing Club A
(R. Pierce)
East Bay Rowing, Inc B
(E. Stockwell)
Baltimore
(E. Lamason)
9b 01:00 PM Womens Novice 4+ Flight 2
Harriton HS B
(A. Sack)
Haddonfield Crew
(E. Broder)
Mountain Lakes Rowing Club
(K. Fabiano)
Archbishop Carroll
(S. Dupnock)
Germantown Academy
(N. Friedman)
9c 01:06 PM Womens Novice 4+ Flight 3
Newport RC
(M. Schuessler)
East Bay Rowing, Inc A
(E. Kazounis)
Unionville
(C. Crossman)
Doane Academy
(A. Griffin)
10a 01:12 PM Mens Novice 4+ Flight 1
Great River
(L. Tassiello)
Knox Falcons
(T. Barry)
South Jersey Rowing Club A
(C. Flamm)
East Bay Rowing, Inc A
(O. Swayze)
Great Valley Crew
(D. Stagnaro)
10b 01:18 PM Mens Novice 4+ Flight 2
East Bay Rowing, Inc B
(D. McMillan)
Shipley
(Z. Abood-Bieber)
10c 01:24 PM Mens Novice 4+ Flight 3
Upper Merion HS
(A. Hogan)
St. Peters Prep
(B. Nestor)
Moorestown HS/Rowing
(L. Pereira)
Mountain Lakes Rowing Club
(M. Nusbaum)
Baltimore
(T. Bollin)
11 01:30 PM Womens Varsity 4+ Final
Newport RC
(T. Beardell)
Absegami
(E. Karovic)
South Jersey Rowing Club A
(R. Pierce)
Harriton HS
(A. Daley-Gibson)
Lower Merion
(E. Spaeth)
South Jersey Rowing Club B
(S. Gutierrez)
12 01:36 PM Mens Varsity 4+ Final
South Jersey Rowing Club A
(J. Raab)
St. Peters Prep
(W. Curtis)
Mountain Lakes Rowing Club
(J. Morton)
South Jersey Rowing Club B
(J. Goldberg)
1 01:42 PM Womens Ltwt Varsity 2x Final
ACRA
(T. Khurana)
Great River
(M. Newman)
Nereid
(M. Lorimer)
Germantown Friends
(K. Maguire)
Whitemarsh Boat Club B
(L. Leavitt)
Rockland
(G. Welp)
2 01:48 PM Mens Ltwt Varsity 2x Final
Steel City
(N. Kurzawa)
Malvern Preparatory School
(P. Keenan)
North Jersey
(E. Walker)
Conestoga
(L. Bobber)
South Jersey Rowing Club
(C. O'Neill)
Shipley
(N. Hannon)
15a 01:54 PM Womens Novice 4x Flight 1
Navesink River Rowing
(e. yadav)
Bergen County
(J. Moran)
South Jersey Rowing Club
(H. Towhey)
Conestoga B
(E. Bielinski)
Sagamore RA
(G. Grassi)
Team Pegasus
(J. Winters)
15b 02:00 PM Womens Novice 4x Flight 2
Capital
(A. Diop)
Strath Haven
(B. Mullarkey)
Haddon Twp
(G. Dengler)
Shipley
(P. Boothe)
Nereid
(M. Lorimer)
15c 02:06 PM Womens Novice 4x Flight 3
Rockland A
(L. Arcasoy)
Great River
(M. Spisak)
Noank
(K. Krupansky)
Conestoga A
(K. Moir)
ACRA
(A. Lynch)
16a 02:12 PM Mens Novice 4x Flight 1
Navesink River Rowing
(C. Nolan)
Conestoga B
(K. Markovic)
Haddon Twp A
(M. Weller)
Litchfield Hills
(a. mennillo)
Malvern Preparatory School
(C. Mao)
Nereid
(K. Martinez)
16b 02:18 PM Mens Novice 4x Flight 2
St. Joseph HS NJ
(K. Lissinna)
Conestoga A
(M. Wilson)
Haddon Twp B
(N. McHugh)
Great River
(E. Lindsey)
Sagamore RA
(G. Holmes)
Germantown Academy
(D. Robertson)
16c 02:24 PM Mens Novice 4x Flight 3
North Jersey/ACRA [Composite]
(P. Johnson)
Boys' Latin of Philadelphia
(S. Brown)
Rockland
(A. Bohan)
Whitemarsh Boat Club
(D. Suchland)
Noank
(A. Greene)
17 02:30 PM Womens Varsity 8+ Final
Moorestown HS/Rowing
(A. Buss)
Archbishop Carroll
(A. O'Brien)
Annapolis Junior Rowing
(P. Perchinsky)
Eustace
(G. Salvati)
East Bay Rowing, Inc
(J. Fortin)
Haddonfield Crew A
(E. Kommedal)
18 02:36 PM Mens Varsity 8+ Final
Moorestown HS/Rowing
(B. Jones)
Mountain Lakes Rowing Club
(C. Brady)
Annapolis Junior Rowing
(L. Ulbricht)
South Jersey Rowing Club
(J. Raab)
St. Augustine
(J. Kirk)
East Bay Rowing, Inc A
(J. Sullivan)
19 02:42 PM Womens Ltwt Varsity 8+ Final
East Bay Rowing, Inc
(A. McGee)
Mountain Lakes Rowing Club
(S. Flower)
20 02:48 PM Mens Ltwt Varsity 8+ Final
St. Augustine
(G. Gitto)
Lower Merion
(H. Segal)
Mountain Lakes Rowing Club
(S. Hamway)
Moorestown HS/Rowing
(B. Jones)
St. Peters Prep
(R. Ramos)
Haddonfield Crew
(A. Small)
21 02:54 PM Womens Varsity 4x Final
South Jersey Rowing Club A
(H. Towhey)
Navesink River Rowing
(C. Boughrum)
Conestoga
(V. Budike)
Whitemarsh Boat Club
(S. Scheuritzel)
Germantown Academy
(E. Berlinger)
22 03:00 PM Mens Varsity 4x Final
Conestoga B
(L. Draper)
Steel City
(J. Dubner)
Malvern Preparatory School
(J. McGlinn)
Conestoga A
(M. Amsterdam)
Haddon Twp
(L. Brown)
Great River
(C. Sembrot)
23a 03:06 PM Womens Novice 2x Flight 1
Sagamore RA
(P. Searby)
South Jersey Rowing Club
(M. Koelsch)
North Jersey
(S. Jones)
Rockland
(C. Bernhardt)
23b 03:12 PM Womens Novice 2x Flight 2
Steel City
(E. Francis)
Harvey's Lake
(J. Kishbaugh)
ACRA
(J. Grady)
24a 03:18 PM Mens Novice 2x Flight 1
Baltimore A
(T. Bollin)
Conestoga
(J. Murray)
ACRA
(J. Grady)
Team Pegasus
(J. Levy)
24b 03:24 PM Mens Novice 2x Flight 2
Upper Merion
(T. Hogan)
Haddon Twp
(M. Martino)
Sagamore RA
(G. Kang)
25a 03:30 PM Womens JV 1x Flight 1
South Jersey Rowing Club
(S. Kolb)
ACRA
(H. Lynch)
Resilient RC
(A. Gall)
25b 03:36 PM Womens JV 1x Flight 2
Team Pegasus
(J. Winters)
East End
(H. ONeill)
Great River
(M. Santabarbara)
Nereid
(J. DiLauro)
Conestoga
(N. Bertolotti)
26a 03:42 PM Mens JV 1x Flight 1
Whitemarsh Boat Club
(J. Schlicter)
Noank
(W. Courtright)
ACRA
(T. Sanabria)
Conestoga
(E. Culbert)
26b 03:48 PM Mens JV 1x Flight 2
Steel City
(B. Gray)
Litchfield Hills
(A. Warshaw)
Bergen County
(R. Sunden)
East End
(m. hubbard)
Germantown Academy
(I. Wilkins)
27a 03:54 PM Womens JV 4+ Flight 1
Newport RC A
(S. Hansen)
Annapolis Junior Rowing
(O. Kerr)
Moorestown HS/Rowing A
(g. jarmain)
Owen J Roberts
(M. Venezia)
Freedom Rowers
(P. Fisher)
27b 04:00 PM Womens JV 4+ Flight 2
Newport RC B
(K. Ehrlich)
Great Valley Crew
(M. Gala)
Moorestown HS/Rowing B
(K. Sims)
Mountain Lakes Rowing Club
(A. Guido)
Baltimore A
(S. JONES)
Doane Academy
(S. Marchesani)
28a 04:06 PM Mens JV 4+ Flight 1
Haddonfield Crew
(A. Elzey)
Owen J Roberts
(J. Garvey)
South Jersey Rowing Club
(J. Gaffney)
Harriton HS B
(L. Krichman)
Freedom Rowers
(I. Mann)
28b 04:12 PM Mens JV 4+ Flight 2
Harriton HS A
(B. Martin)
Unionville
(B. Nilsen)
Mountain Lakes Rowing Club A
(F. Rambusch)
Annapolis Junior Rowing
(S. Cate)
Lower Merion
(F. Lexa)
Doane Academy
(T. Nerveza)
29a 04:18 PM Womens JV 2x Flight 1
Villa Joseph Marie
(M. Guckin)
Dwight-Englewood
(R. Colquitt)
South Jersey Rowing Club A
(M. Cicha)
Great River
(T. Needleman)
Rockland
(L. Jackson)
29b 04:24 PM Womens JV 2x Flight 2
Whitemarsh Boat Club
(N. Hynes)
South Jersey Rowing Club B
(A. Waxman)
Sagamore RA
(S. Fleischer)
Nereid
(L. Klarin)
Baltimore
(C. Davis)
30a 04:30 PM Mens JV 2x Flight 1
Great River
(C. Sembrot)
South Jersey Rowing Club A
(A. Laberee)
Rockland
(M. Davidson)
Malvern Preparatory School
(B. Mankowski)
ACRA
(E. Gabriele)
30b 04:36 PM Mens JV 2x Flight 2
Shipley
(G. Rasmussen)
Conestoga
(W. Zhao)
Germantown Academy
(D. Walkush)
Litchfield Hills
(O. Sanchez)
St. Joseph HS NJ
(I. Hedin)
Baltimore
(B. Zito)
30c 04:42 PM Mens JV 2x Flight 3
Sagamore RA
(L. Cusack)
South Jersey Rowing Club A
(D. Mitnick)
Boys' Latin of Philadelphia
(M. Shoatz-Carter)
Nereid
(S. Brown)
Team Pegasus
(E. Kuhn)
31a 04:48 PM Womens JV 8+ Flight 1
Moorestown HS/Rowing
(A. Buss)
East Bay Rowing, Inc B
(V. Jenkins)
Lower Merion
(K. Stanton)
Harriton HS
(M. Ling)
31b 04:54 PM Womens JV 8+ Flight 2
Absegami
(G. Malgieri)
Unionville
(E. WORTH)
East Bay Rowing, Inc A
(A. Kemble)
Annapolis Junior Rowing
(E. Tolman)
Archbishop Carroll
(G. Grube)
32a 05:00 PM Mens JV 8+ Flight 1
Sagamore RA
(a. rosenfeld)
St. Peters Prep B
(J. Smith)
East Bay Rowing, Inc A
(W. Guglietti)
Unionville
(J. Doyle)
St. Augustine
(D. Patragnoni)
32b 05:06 PM Mens JV 8+ Flight 2
Horace Mann B
(M. Peracchia)
Haddonfield Crew
(A. Elzey)
Annapolis Junior Rowing
(K. Davis)
Great Valley Crew
(T. Mann)
32c 05:12 PM Mens JV 8+ Flight 3
Horace Mann A
(S. Harris)
Mountain Lakes Rowing Club
(M. Donnelly)
St. Peters Prep A
(W. Mchugh)
Lower Merion
(N. Stach)
33a 05:18 PM Womens JV 4x Flight 1
Conestoga
(A. Lewis)
South Jersey Rowing Club A
(H. Towhey)
Sagamore RA
(G. Doran)
ACRA
(K. Marren)
33b 05:24 PM Womens JV 4x Flight 2
Shipley B
(C. Winter)
Whitemarsh Boat Club B
(S. Hulme)
Whitemarsh Boat Club A
(A. Giongo)
Germantown Academy
(S. Worrell)
33c 05:30 PM Womens JV 4x Flight 3
Navesink River Rowing
(A. Goddard)
Shipley A
(L. Duke)
Haddon Twp
(E. Peterson)
Great River
(E. Iannantuoni)
Newport RC
(T. Crosby)
34a 05:36 PM Mens JV 4x Flight 1
Conestoga
(R. Molsbergen)
South Jersey Rowing Club
(D. Mitnick)
St. Joseph HS NJ B
(G. Angiola)
Haddon Twp
(A. Cronin)
34b 05:42 PM Mens JV 4x Flight 2
Baltimore
(J. Rogers)
ACRA
(E. Gabriele)
Sagamore RA
(D. Lambropoulos)
Bergen County
(A. Rapella)
Owen J Roberts
(J. Vallino)
Navesink River Rowing
(m. Burke)
34c 05:48 PM Mens JV 4x Flight 3
Nereid
(J. Kropp)
St. Joseph HS NJ A
(T. Tighelaar)
Whitemarsh Boat Club A
(H. Terry)
Shipley
(C. Lawler)