2015 Cooper Cup

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 0 Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
11b 08:00 AM Womens Varsity 4+ Heat 2
Ranney
(M. Burlington)
Port Rowing
(K. Melkonian)
OLMA Crew
(F. Campo)
Baltimore
(N. Udochi)
Philadelphia City Rowing
(D. Nemati)
Moorestown HS/Rowing
(C. Pendino)
Our Lady of Mercy B
(K. Hieb)
11a 08:06 AM Womens Varsity 4+ Heat 1
Eustace
(D. Eliason)
Radnor A
(C. Ressler)
Lower Merion
(E. Steinman)
Annapolis Junior Rowing
(M. Dawson)
Our Lady of Mercy A
(G. Schmitz)
Absegami A
(C. West)
11c 08:12 AM Womens Varsity 4+ Heat 3
South Jersey Rowing Club
(E. Aronson)
Ocean City HS
(G. Witasick)
Radnor A
(l. bracaglia)
Mountain Lakes
(L. Costello)
Mainland
(K. Mullin)
14a 08:18 AM Mens Varsity 2x Heat 1
Peconic
(L. Sment)
Egg Harbor
(K. Tran)
Navesink A
(T. Johnston)
Shipley B
(Z. Brida)
St. Joseph HS NJ
(D. Krute)
14b 08:24 AM Mens Varsity 2x Heat 2
Haddonfield Crew
(P. Hurd)
Haddon Twp A
(J. Egbert)
Shipley A
(D. Ramsey)
Germantown Academy
(N. Moeller)
Conestoga
(M. Malarkey)
14c 08:30 AM Mens Varsity 2x Heat 3
Haddon Twp B
(J. Weber)
Harriton
(C. Akerblom)
Westfield
(B. Howell)
Navesink B
(N. Hughes)
Pelham CRA
(N. Roll)
14d 08:36 AM Mens Varsity 2x Heat 4
Amadeusz Rowing Academy
(m. evans)
Friends Select
(E. Orts)
Baltimore
(J. Rodman)
Doane Academy
(C. Newman)
South Jersey Rowing Club
(E. Mirfin)
1a 08:42 AM Womens Ltwt Varsity 2x Heat 1
Conestoga B
(A. Zibinski)
Sacred Heart Country Day
(C. Carroll)
River Rowing
(J. Nelson)
Capital
(G. Carter)
1b 08:48 AM Womens Ltwt Varsity 2x Heat 2
Baldwin
(M. Bindra)
Westfield
(L. Schwartz)
Conestoga A
(K. Hudson)
2a 08:54 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 1
Westfield
(J. Baur)
Conestoga A
(M. Kling)
South Jersey Rowing Club
(M. Kueny)
Philadelphia City Rowing A
(A. Smith)
Whitemarsh Boat Club
(A. Stewart)
2b 09:00 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 2
North Jersey
(B. Saks)
Pelham CRA
(M. Haas)
St. Peters Prep
(A. Applegarth)
Conestoga B
(M. Balch)
2c 09:06 AM Mens Ltwt Varsity 2x Heat 3
Philadelphia City Rowing B
(D. Smith)
Baltimore
(W. Stinson)
Newport RC
(M. Judd)
5a 09:12 AM Womens Ltwt Varsity 4+ Heat 1
Ocean City HS
(D. Menchen)
Baltimore
(J. Bainum)
Newport RC
(M. Beane)
Mountain Lakes
(B. Phillips)
Ranney
(J. Wicks)
5b 09:18 AM Womens Ltwt Varsity 4+ Heat 2
Harriton
(J. Glazer)
Absegami
(K. Bakley)
Pelham CRA
(a. valada)
Port Rowing
(M. Alstodt)
6a 09:24 AM Mens Ltwt Varsity 4+ Heat 1
Egg Harbor
Upper Merion HS
(B. Pearson)
Mountain Lakes
(G. Gemici)
Pelham CRA
(A. Slavin)
Long Island RC
(C. White)
River Rowing
(A. Donlan)
Capital
(J. Konrad)
6b 09:30 AM Mens Ltwt Varsity 4+ Heat 2
Moorestown HS/Rowing
(T. Wagner)
St. Peters Prep
(J. Ponterdolph)
Port Rowing
(W. Day)
Haddonfield Crew
(C. Fagan)
RFH Rowing
(A. Elderhorst)
7a 09:36 AM Womens Varsity 1x Heat 1
South Jersey Rowing Club
(R. Pierce)
Rutherford
(G. Seehaus)
Unaff. (USA) A
(J. Vascotto)
Perk Valley
(I. Moser)
Swan Creek RC
(M. King)
River Rowing
(S. Pritzker)
7b 09:42 AM Womens Varsity 1x Heat 2
Germantown Academy
(J. Zettlemoyer)
Unaff. (USA) A
(K. Murcek)
Peconic
(S. Sandler)
Amadeusz Rowing Academy B
(M. Smith)
Sacred Heart Country Day
(C. Garvey)
8a 09:48 AM Mens Varsity 1x Heat 1
Haddonfield Crew
(A. Mandviwalla)
Unaff. (USA)
(J. Best)
Shipley
(C. Taylor)
Conestoga
(T. Kao)
8b 09:54 AM Mens Varsity 1x Heat 2
River Rowing B
(R. SULLIVAN)
Friends Select
(A. Williams)
Unionville
(C. Wardius)
Baltimore
(M. Couwenhoven)
8c 10:00 AM Mens Varsity 1x Heat 3
Germantown Academy
(Z. Burkhart)
Bergen Catholic
(J. Moynihan)
River Rowing A
(K. Christopherson)
12a 10:06 AM Mens Varsity 4+ Heat 1
Upper Merion HS
(D. Jacobs)
Capital
(W. Delano)
Long Island RC
(P. Kennedy)
Absegami
(J. Wagner)
Haddonfield Crew
(P. Hurd)
12b 10:12 AM Mens Varsity 4+ Heat 2
Port Rowing
(E. Adsetts)
Eustace
(A. Zimmermann)
Ranney
(C. Rivera)
Newport RC
(L. Beeson)
Unionville
(T. Thorley)
12c 10:18 AM Mens Varsity 4+ Heat 3
South Jersey Rowing Club
(J. Raab)
RFH Rowing
(J. Hallisey)
Lower Merion
(J. Scott)
Pelham CRA
(A. Rodriguez)
Mountain Lakes
(A. Hedge)
13a 10:24 AM Womens Varsity 2x Heat 1
Upper Merion HS B
(K. Yatsko)
Germantown Academy
(H. Mills)
Upper Merion HS A
(S. CASTANEDA)
Westfield
(A. Koglin)
13b 10:30 AM Womens Varsity 2x Heat 2
Navesink A
(E. Miller)
South Jersey Rowing Club
(M. Koelsch)
North Jersey
(J. Moynihan)
River Rowing
(C. McGrath)
Noank
(L. Pfisterer)
13c 10:36 AM Womens Varsity 2x Heat 3
Conestoga
(C. Robins)
Navesink B
(M. Tobin)
Lower Merion
(M. Garber)
17a 10:42 AM Womens Varsity 8+ Heat 1
Shipley
(E. Scornavacchi)
Pelham CRA A
(M. Corwen)
Our Lady of Mercy
(K. Ernenwein)
Unionville
(C. Savant)
17b 10:48 AM Womens Varsity 8+ Heat 2
Capital
(S. Wong)
Annapolis Junior Rowing
(M. Dawson)
Archbishop Carroll
(C. O'Sullivan)
18a 10:54 AM Mens Varsity 8+ Heat 1
Newport RC
(R. Elliott)
St. Peters Prep
(M. Chester)
Archbishop Carroll
(P. McGinnis)
South Jersey Rowing Club
(E. Placeholder9)
Moorestown HS/Rowing B
(A. Gilson)
18b 11:00 AM Mens Varsity 8+ Heat 2
Moorestown HS/Rowing A
(D. O'Sullivan)
St. Augustine
(M. Oakley)
Annapolis Junior Rowing
(M. Baldiswieler)
Pelham CRA
(C. Vorbach, Jr.)
21a 11:06 AM Womens Varsity 4x Heat 1
River Rowing
(S. Pritzker)
Navesink
(C. Meissner)
Conestoga
(C. Gosnear)
Westfield
(M. Snyder)
Baltimore
(A. Hinton)
21b 11:12 AM Womens Varsity 4x Heat 2
Newport RC
(C. Clark)
Sacred Heart Country Day
(L. Johnson)
South Jersey Rowing Club
(E. Lipshultz)
Haddon Twp
(A. Sperlunto)
22a 11:18 AM Mens Varsity 4x Heat 1
Haddon Twp
(E. tingley)
Pelham CRA
(M. Cornman)
Conestoga
(J. Novak)
Shipley
(R. Xu)
Absegami
(T. Butts)
22b 11:24 AM Mens Varsity 4x Heat 2
Navesink
(M. Kelly)
Westfield
(B. Fallon)
Bergen Catholic
(M. Weisbecker)
River Rowing
(T. Carroll)
14S1 11:30 AM Mens Varsity 2x Semi-Final 1
Peconic
(L. Sment)
Conestoga
(M. Malarkey)
Navesink A
(T. Johnston)
Navesink B
(N. Hughes)
South Jersey Rowing Club
(E. Mirfin)
Haddon Twp B
(J. Weber)
14S2 11:36 AM Mens Varsity 2x Semi-Final 2
Shipley A
(D. Ramsey)
St. Joseph HS NJ
(D. Krute)
Haddon Twp A
(J. Egbert)
Friends Select
(E. Orts)
Pelham CRA
(N. Roll)
Baltimore
(J. Rodman)
1 11:42 AM Womens Ltwt Varsity 2x Final
Sacred Heart Country Day
(C. Carroll)
Westfield
(L. Schwartz)
River Rowing
(J. Nelson)
Conestoga A
(K. Hudson)
Conestoga B
(A. Zibinski)
Baldwin
(M. Bindra)
2 11:48 AM Mens Ltwt Varsity 2x Final
North Jersey
(B. Saks)
Newport RC
(M. Judd)
Conestoga A
(M. Kling)
Conestoga B
(M. Balch)
Whitemarsh Boat Club
(A. Stewart)
Philadelphia City Rowing B
(D. Smith)
3a 11:54 AM Womens Novice 8+ Flight 1
Whitemarsh Boat Club
(S. Neary)
Wilmington Youth A
(O. Christian)
Philadelphia City Rowing A
(E. Hudson)
Newport RC
(C. Holden)
Annapolis Junior Rowing B
(A. Whitaker)
Port Rowing
(Z. Green)
3b 12:00 PM Womens Novice 8+ Flight 2
Mountain Lakes
(S. Senatore)
Ocean City HS A
(A. Sannino)
Moorestown HS/Rowing
(A. Buss)
Radnor
(E. Ching)
Shipley
(K. Beachell)
Eustace
(T. Blinebury)
3c 12:06 PM Womens Novice 8+ Flight 3
Ocean City HS B
(E. Culmone)
Pelham CRA A
(K. Thomas)
Haddonfield Crew
(A. Rowling)
Capital
(L. Bassow)
3d 12:12 PM Womens Novice 8+ Flight 4
Pelham CRA B
(C. moynihan)
South Jersey Rowing Club
(E. Aronson)
Lower Merion
(M. Simpson)
Baltimore
(J. Hammett)
Annapolis Junior Rowing A
(s. kluckhuhn)
3e 12:18 PM Womens Novice 8+ Flight 5
Archbishop Carroll
(M. Dougherty)
Our Lady of Mercy
(L. Scattareggia)
Absegami A
(S. Sandoval)
Germantown Academy
(E. Wescott)
Harriton
(C. Norris)
Philadelphia City Rowing B
(M. Bhayroo)
4a 12:24 PM Mens Novice 8+ Flight 1
Mountain Lakes A
(T. Adami)
Philadelphia City Rowing
(J. Cartagena)
St. Peters Prep
(B. Kane)
Egg Harbor
(M. Islam)
Annapolis Junior Rowing A
(D. Chalstrom)
Wilmington Youth A
(D. MacKelcan)
4b 12:30 PM Mens Novice 8+ Flight 2
Mountain Lakes B
(A. Fortunato)
Upper Merion HS
(A. Ewing)
Haddonfield Crew
(D. Popp)
Annapolis Junior Rowing B
(P. Bernota)
4c 12:36 PM Mens Novice 8+ Flight 3
Lower Merion
(L. Birch)
South Jersey Rowing Club
(N. Garber)
Wilmington Youth B
(N. Nickerson)
Moorestown HS/Rowing
(J. Brooks)
5 12:42 PM Womens Ltwt Varsity 4+ Final
Mountain Lakes
(B. Phillips)
Port Rowing
(M. Alstodt)
Ocean City HS
(D. Menchen)
Absegami
(K. Bakley)
Baltimore
(J. Bainum)
Pelham CRA
(a. valada)
6 12:48 PM Mens Ltwt Varsity 4+ Final
Pelham CRA
(A. Slavin)
Upper Merion HS
(B. Pearson)
Port Rowing
(W. Day)
River Rowing
(A. Donlan)
St. Peters Prep
(J. Ponterdolph)
Egg Harbor
Haddonfield Crew
(C. Fagan)
7 12:54 PM Womens Varsity 1x Final
Unaff. (USA) A
(K. Murcek)
South Jersey Rowing Club
(R. Pierce)
Germantown Academy
(J. Zettlemoyer)
Rutherford
(G. Seehaus)
Sacred Heart Country Day
(C. Garvey)
8 01:00 PM Mens Varsity 1x Final
Friends Select
(A. Williams)
Germantown Academy
(Z. Burkhart)
Unaff. (USA)
(J. Best)
Baltimore
(M. Couwenhoven)
Shipley
(C. Taylor)
River Rowing A
(K. Christopherson)
9a 01:06 PM Womens Novice 4+ Flight 1
Doane Academy A
(S. Marchesani)
Wilmington Youth A
(O. Christian)
Lower Merion
(K. Stanton)
Baltimore
(A. Kaplan)
Wilmington Youth B
(L. Hudson)
Radnor
(R. Modell)
9b 01:12 PM Womens Novice 4+ Flight 2
Upper Merion HS
(A. Hain)
Haddonfield Crew
(A. Berlin)
South Jersey Rowing Club
(E. Aronson)
9c 01:18 PM Womens Novice 4+ Flight 3
Moorestown HS/Rowing
(K. Sims)
Long Island RC
(A. Oderwald)
Capital A
(E. Fenzel)
Harriton
(C. Cosfol)
Our Lady of Mercy A
(H. Karen)
10a 01:24 PM Mens Novice 4+ Flight 1
Long Island RC
(m. Cattaneo)
Port Rowing A
(L. Cowen)
Shipley
(K. mahtab)
Baltimore
(D. Mackey)
Harriton
(T. van Wijngaarden)
10b 01:30 PM Mens Novice 4+ Flight 2
South Jersey Rowing Club
(N. Garber)
Upper Merion HS
(A. McNally)
Wilmington Youth
(D. MacKelcan)
Mountain Lakes A
(T. Magovern)
Great River
(D. Clark)
Unionville
(A. Wardius)
10c 01:36 PM Mens Novice 4+ Flight 3
Moorestown HS/Rowing
(W. Wang)
Capital
(I. Whitfield)
St. Peters Prep
(D. Dias)
Newport RC
(C. Kopecki)
11 01:42 PM Womens Varsity 4+ Final
Port Rowing
(K. Melkonian)
South Jersey Rowing Club
(E. Aronson)
Radnor A
(C. Ressler)
Baltimore
(N. Udochi)
Annapolis Junior Rowing
(M. Dawson)
Mountain Lakes
(L. Costello)
12 01:48 PM Mens Varsity 4+ Final
Collingswood
(C. Kaiser)
Newport RC
(L. Beeson)
Mountain Lakes
(A. Hedge)
Eustace
(A. Zimmermann)
South Jersey Rowing Club
(J. Raab)
13 01:54 PM Womens Varsity 2x Final
South Jersey Rowing Club
(M. Koelsch)
Conestoga
(C. Robins)
Westfield
(A. Koglin)
Navesink A
(E. Miller)
Germantown Academy
(H. Mills)
Navesink B
(M. Tobin)
14 02:00 PM Mens Varsity 2x Final
South Jersey Rowing Club
(E. Mirfin)
Conestoga
(M. Malarkey)
Navesink A
(T. Johnston)
Friends Select
(E. Orts)
Shipley A
(D. Ramsey)
Haddon Twp A
(J. Egbert)
15a 02:06 PM Womens Novice 4x Flight 1
Capital
(R. Armstrong)
Westfield
(C. Dougherty)
Friends Select
(A. Rosha)
Conestoga B
(F. Curnyn)
15b 02:12 PM Womens Novice 4x Flight 2
Whitemarsh Boat Club
(B. Kennedy)
River Rowing
(T. Hommes)
Conestoga A
(N. Holt)
16a 02:18 PM Mens Novice 4x Flight 1
River Rowing
(D. Fowler)
Conestoga A
(Z. Simpson)
Friends Select
(P. Sieg)
Westfield B
(J. Schwartz)
South Jersey Rowing Club
(N. Garber)
16b 02:24 PM Mens Novice 4x Flight 2
Westfield A
(T. McAuliffe)
St. Joseph HS NJ B
(M. Samuel)
Whitemarsh Boat Club
(J. Trapp)
St. Joseph HS NJ A
(N. Iarrapino)
Conestoga B
(L. Bobber)
Amadeusz Rowing Academy
(J. Karen)
17 02:30 PM Womens Varsity 8+ Final
Our Lady of Mercy
(K. Ernenwein)
Capital
(S. Wong)
Shipley
(E. Scornavacchi)
Archbishop Carroll
(C. O'Sullivan)
Pelham CRA A
(M. Corwen)
Annapolis Junior Rowing
(M. Dawson)
18 02:36 PM Mens Varsity 8+ Final
South Jersey Rowing Club
(E. Placeholder9)
Moorestown HS/Rowing A
(D. O'Sullivan)
St. Peters Prep
(M. Chester)
St. Augustine
(M. Oakley)
Archbishop Carroll
(P. McGinnis)
Annapolis Junior Rowing
(M. Baldiswieler)
19 02:42 PM Womens Ltwt Varsity 8+ Final
Mountain Lakes
(k. zangari)
Pelham CRA
(A. Lee)
Haddonfield Crew
(S. Murphy)
Moorestown HS/Rowing
(M. Montilla)
Ocean City HS
(D. Menchen)
20 02:48 PM Mens Ltwt Varsity 8+ Final
Moorestown HS/Rowing
(J. Gaffney)
St. Augustine
(H. WILBRAHAM)
Pelham CRA
(Z. owen)
Mountain Lakes
(C. Brady)
21 02:54 PM Womens Varsity 4x Final
Navesink
(C. Meissner)
Newport RC
(C. Clark)
Conestoga
(C. Gosnear)
Haddon Twp
(A. Sperlunto)
River Rowing
(S. Pritzker)
Sacred Heart Country Day
(L. Johnson)
22 03:00 PM Mens Varsity 4x Final
Pelham CRA
(M. Cornman)
Bergen Catholic
(M. Weisbecker)
Conestoga
(J. Novak)
Navesink
(M. Kelly)
Haddon Twp
(E. tingley)
River Rowing
(T. Carroll)
23a 03:06 PM Womens Novice 2x Flight 1
Haddon Twp
(J. Erhardt)
River Rowing
(T. Hommes)
Collingswood
(M. POPE)
23b 03:12 PM Womens Novice 2x Flight 2
Conestoga
(R. Cook)
Bergen County
(M. Katsapis)
South Jersey Rowing Club
(G. LoPresti)
Baldwin
(S. Dixit)
24a 03:18 PM Mens Novice 2x Flight 1
Germantown Academy
(S. Trombetta)
Conestoga
(L. Draper)
Amadeusz Rowing Academy
(A. Zimny)
Baltimore
(M. McGee)
River Rowing
(Y. Choi)
24b 03:24 PM Mens Novice 2x Flight 2
Westfield
(N. Calcagno)
St. Joseph HS NJ
(M. Stanaway)
Freedom Rowers
(e. lambert)
25a 03:30 PM Womens JV 1x Flight 1
Baldwin
(Z. Wenzinger)
Bergen County
(J. Giannotta)
Germantown Academy
(S. Evans)
Nereid
(J. DiLauro)
Unaff. (USA)
(G. Goodyear)
River Rowing
(J. Nelson)
25b 03:36 PM Womens JV 1x Flight 2
Lampeter-Strasburg
(A. Baughman)
Conestoga
(G. Dowson)
Friends Select
(M. zarate-ramirez)
26a 03:42 PM Mens JV 1x Flight 1
North Jersey
(B. Saks)
Bergen Tech
(T. Ranjan)
Highlands
(F. Holovacs)
River Rowing
(R. McNichol)
26b 03:48 PM Mens JV 1x Flight 2
Germantown Academy
(F. McElwee)
Friends Select
(H. Horst-Martz)
Haddon Twp
(M. kressel)
Amadeusz Rowing Academy
(J. Karen)
27a 03:54 PM Womens JV 4+ Flight 1
Port Rowing A
(J. Thoet)
Unionville
(E. WORTH)
Annapolis Junior Rowing
(A. Mandelblatt)
Radnor
(o. chase)
Doane Academy
(G. Gorman)
OLMA Crew
(M. Keidat)
27b 04:00 PM Womens JV 4+ Flight 2
Mountain Lakes
(R. Lyons)
Harriton A
(A. Daley-Gibson)
Lower Merion
(M. Ribeiro-Vecino)
Upper Merion HS A
(S. Rose)
Ranney
(J. Wicks)
27c 04:06 PM Womens JV 4+ Flight 3
RFH Rowing
(E. Worobel)
Ocean City HS
(A. Myers)
Our Lady of Mercy
(G. Schmitz)
Newport RC
(T. Crosby)
Eustace A
(M. Crisci)
27d 04:12 PM Womens JV 4+ Flight 4
South Jersey Rowing Club
(M. Chinnici)
Eustace B
(K. Farquhar)
Freedom Rowers
(I. Morrison)
Upper Merion HS B
(K. Galban)
Philadelphia City Rowing
(E. Graff)
28a 04:18 PM Mens JV 4+ Flight 1
Ranney
(J. Williams)
RFH Rowing
(E. Osmulski)
Long Island RC
(T. clement)
Mountain Lakes B
(A. Thomson)
St. Peters Prep
(J. McGuire)
Port Rowing B
(J. Steinberg)
28b 04:24 PM Mens JV 4+ Flight 2
Port Rowing A
(A. Bosgang)
Freedom Rowers
(W. Mann)
Lower Merion
(H. McHenry)
Mountain Lakes A
(R. Lyons)
Philadelphia City Rowing
(K. Wilson)
28c 04:30 PM Mens JV 4+ Flight 3
Egg Harbor
(A. Merendino)
Doane Academy A
(C. Hall)
Haddonfield Crew
(R. Waltimyer)
Eustace B
(M. Bifulco)
Pelham CRA
(r. owen)
28d 04:36 PM Mens JV 4+ Flight 4
South Jersey Rowing Club
(h. lagatta)
Doane Academy B
(B. Stiles)
Great River
(B. Forbes)
Eustace A
(J. propp)
29a 04:42 PM Womens JV 2x Flight 1
Friends Select
(H. Cramer)
River Rowing
(F. Fradianni)
Conestoga
(E. Wilton)
29b 04:48 PM Womens JV 2x Flight 2
Haddon Twp
(S. Filosa)
North Jersey
(S. Akellian)
OLMA Crew
(C. Porcaro)
Nereid
(R. Lapkin)
30a 04:54 PM Mens JV 2x Flight 1
Westfield
(T. Orr)
South Jersey Rowing Club
(J. Raab)
Noank
(J. Bied)
30b 05:00 PM Mens JV 2x Flight 2
St. Joseph HS NJ
(C. Rivera)
North Jersey
(E. Walker)
Nereid A
(J. Silberstein)
Long Island RC
(C. Oliva)
Pelham CRA
(A. Distler)
31a 05:06 PM Womens JV 8+ Flight 1
Our Lady of Mercy
(M. Karen)
Philadelphia City Rowing
(H. Sdao)
Port Rowing
(L. Seidman)
Absegami
(N. Gruber)
RFH Rowing
(C. Tardiff)
Ocean City HS
(E. Placeholder9)
31b 05:12 PM Womens JV 8+ Flight 2
Lower Merion
(E. Murphy)
Newport RC A
(M. Mejia)
Pelham CRA
(M. Asokumar)
Mainland
(J. Barnett)
Haddonfield Crew
(E. Kommedal)
31c 05:18 PM Womens JV 8+ Flight 3
Baltimore
(N. Trader)
Mountain Lakes
(k. zangari)
Radnor
(S. Talucci)
Archbishop Carroll
(K. Carlin)
Newport RC B
(J. Purnell)
Moorestown HS/Rowing
(A. Eichhorn)
32a 05:24 PM Mens JV 8+ Flight 1
Haddonfield Crew
(B. Giangiulio)
St. Augustine
(C. Spiers)
Mountain Lakes
(B. Fitzgerald)
Egg Harbor
(R. Rice)
Unionville
(T. Worth)
St. Peters Prep
(W. Curtis)
32b 05:30 PM Mens JV 8+ Flight 2
Moorestown HS/Rowing
(R. Mediratta)
Harriton
(C. Hoehn)
Annapolis Junior Rowing
(C. Salinger)
Lower Merion
(Q. Cachon)
Pelham CRA A
(A. First)
Archbishop Carroll
(Z. Ziernicki)
33a 05:36 PM Womens JV 4x Flight 1
Nereid
(J. Cerbone)
River Rowing
(C. Gackowski)
Baldwin
(C. Kiser)
Navesink A
(A. Wallhauser)
Haddon Twp
(K. Shuttleworth)
Germantown Academy A
(E. Rapp)
33b 05:42 PM Womens JV 4x Flight 2
Westfield
(V. Cappo)
Navesink B
(K. Carroll)
Germantown Academy B
(B. Owen)
Long Island RC
(A. Prodromakis)
34a 05:48 PM Mens JV 4x Flight 1
Long Island RC
(R. Lanner)
St. Joseph HS NJ
(N. Leal)
Westfield
(L. Koglin)
Conestoga
(R. Hollinger)
Bergen Catholic
(J. Delara)
34b 05:54 PM Mens JV 4x Flight 2
Whitemarsh Boat Club
(H. Mackenzie)
RFH Rowing
(B. Edwards)
Haddon Twp
(p. revier)
Germantown Academy
(J. Taggart)
River Rowing
(A. Donlan)