2018 4th Manny Flick / Horvat Series

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
1a 08:30 AM Boys Gig/Novice 1x Flight
Strath Haven
(H. Driscoll)
Cresskill
(J. Rashba)
Boys' Latin
(Q. Brown)
La Salle
(A. Cooper)
2a 08:36 AM Boys Freshman/Novice 2x Flight 1
The Haverford School
(M. Shatzman)
Roman Catholic
(J. Gorman)
Germantown Academy
(a. moeller)
2b 08:42 AM Boys Freshman/Novice 2x Flight 2
Germantown Friends
(J. Kulak)
Holy Spirit
(K. Bell)
3a 08:48 AM Boys Novice 4+ Flight 1
The Hill School A
(K. Mu)
Mainland B
(J. Austin)
Harriton
(L. Lacey)
North Arlington Crew
(A. Hughes)
Fordham Prep
(J. Beauchamp)
3b 08:54 AM Boys Novice 4+ Flight 2
Belleville
(k. Tan)
Ridgewood
(J. Andrews)
Vineland
(G. Tutu)
Mainland A
(S. Costello)
Holy Ghost Prep
(J. Bevenour)
4a 09:00 AM Boys Freshman 4+ Flight 1
The Hill School
(P. Stone)
The Haverford School
(T. Christopher)
Montclair
(C. Abrahams)
Haddonfield
(G. Williams)
Eustace
(H. Ludwick)
4b 09:06 AM Boys Freshman 4+ Flight 2
Moorestown
(E. Szawlewicz)
Seton Hall Prep B
(J. Chase)
St. Joseph's Prep
(G. McManus)
Seton Hall Prep A
(B. D’Angelo)
St. Peters Prep
(T. O'Brien)
5a 09:12 AM Boys Novice 8+ Flight 1
Unionville
(s. carson)
Don Bosco Prep
(J. Barbara)
Ocean City
(M. Dickinson)
St. Joseph's Prep A
(S. Ortiz-Landazabal)
Lower Merion
(G. Rieke)
Owen J Roberts
(C. Wiedl)
5b 09:18 AM Boys Novice 8+ Flight 2
Absegami
(K. Ritz)
St. Joseph's Prep B
(J. Wagner)
La Salle A
(R. Goodwin)
Charter School
(E. Reburn)
Father Judge
(A. Heletkanycz)
5c 09:24 AM Boys Novice 8+ Flight 3
Christian Brothers
(D. Wade)
La Salle B
(D. Pham)
Episcopal PA
(M. Yu)
Cedar Creek
(S. Schau)
5d 09:30 AM Boys Novice 8+ Flight 4
Kearny
(A. Andrade)
Harriton
(B. Kozloff)
Radnor
(M. Koerwer)
Philadelphia City Rowing
(B. Sanderson)
St. Augustine
(A. Tsikouras)
6a 09:36 AM Boys Novice 4x Flight 1
The Haverford School
(J. Case)
Germantown Academy
(D. Carrasco)
Germantown Friends
(R. May)
Conestoga
(A. McLellan)
Haddon Twp
(J. Buan)
6b 09:42 AM Boys Novice 4x Flight 2
Malvern Prep
(D. Morris)
Springside Chestnut Hill
(Y. Gu)
Shipley
(G. Kelly)
Friends Select
(J. Denham)
7a 09:48 AM Boys Freshman 4x Flight 1
Roman Catholic
(O. Mc Loone)
The Haverford School
(S. Zelov)
Malvern Prep
(D. Ward)
Conestoga
(D. Corr)
7b 09:54 AM Boys Freshman 4x Flight 2
Penn Charter
(J. Tanner)
Bergen Catholic
(E. McGrath)
Bonner Prendergast
(C. Gordon)
Ridgewood
(T. Woods)
8a 10:00 AM Boys Freshman 8+ Flight 1
Mainland A
(S. DeGaetano)
St. Joseph's Prep A
(P. O'Connell)
Montclair
(E. Coplan)
Christian Brothers
(J. Paterno)
Don Bosco Prep
(L. Zapana)
8b 10:06 AM Boys Freshman 8+ Flight 2
Chaminade A
(D. Fitzpatrick)
La Salle
(M. Gallagher)
Mainland B
(A. Wynne)
8c 10:12 AM Boys Freshman 8+ Flight 3
St. Joseph's Prep C
(r. eight)
St. Augustine
(C. Hughes)
Chaminade B
(C. delaBastide)
Ridgewood
(J. Warren)
Fordham Prep
(w. crabtree)
9a 10:17 AM Boys JV 1x Flight
Friends Select
(M. D'Annunzio)
Upper Merion
(I. Garrison)
Northern Highlands Reg.
(A. D'Iorio)
Bergen Catholic
(K. Lee)
Roman Catholic
(T. Filip)
10a 10:22 AM Boys JV 2x Flight 1
Bergen Catholic
(A. Ferrari)
Springside Chestnut Hill B
(J. Xin)
Ridgewood
(D. Yang)
Springside Chestnut Hill A
(D. Hoffmann)
Germantown Friends A
(A. Kulkarni)
Germantown Academy A
(C. Shafer)
10b 10:27 AM Boys JV 2x Flight 2
Germantown Academy C
(C. Sinker)
Boys' Latin
(A. Gray)
Roman Catholic A
(H. Kaminski)
Germantown Friends B
(J. Miller)
Haddon Twp
(M. Weller)
10c 10:32 AM Boys JV 2x Flight 3
Friends Select
(A. Altieri)
The Haverford School
(Y. Graf)
Germantown Academy B
(D. Krausz)
Roman Catholic B
(S. OConnell)
11a 10:37 AM Boys JV 4+ Flight 1
Philadelphia City Rowing
(N. White)
The Haverford School
(J. Berkman)
The Hill School
(J. Hada)
Belleville
(J. Varela)
Archbishop Carroll
(K. McCormack)
Radnor
(G. Stearns)
11b 10:42 AM Boys JV 4+ Flight 2
Moorestown A
(M. Hamblin)
Kearny
(C. Passos)
Absegami
(N. Gosalia)
Concord
(A. Carvalho)
St. Peters Prep
(D. Whitehead)
Moorestown B
(T. Roman)
11c 10:47 AM Boys JV 4+ Flight 3
Moorestown C
(C. Masterson)
Haddonfield
(C. Malcarney)
Episcopal PA B
(D. Raman)
Lower Merion B
(A. Kerekes)
Fordham Prep
(K. Cohane)
11d 10:52 AM Boys JV 4+ Flight 4
Charter School
(P. Wetzel)
Seton Hall Prep
(j. bambrick)
Bergen Catholic
(A. Engstrom)
Episcopal PA A
(A. Landaiche)
Lower Merion A
(Z. Kelz)
12a 10:57 AM Boys JV 4x Flight 1
Bergen Catholic
(A. Rapella)
Roman Catholic
(F. Bruzek)
Malvern Prep
(A. Gallagher)
Ridgewood
(A. Melarti)
Conestoga
(Z. Miles)
12b 11:02 AM Boys JV 4x Flight 2
North Arlington Crew
(M. Paolazzi)
Holy Spirit
(J. Curran)
Haddon Twp
(T. Burnham)
Germantown Friends
(O. Keim)
Penn Charter
(C. Frieman)
12c 11:07 AM Boys JV 4x Flight 3
Upper Merion
(M. Zelli)
The Haverford School
(A. D'Arcangelo)
Owen J Roberts
(A. Brown)
Shipley
(M. Sherman)
13a 11:12 AM Boys JV 8+ Flight 1
St. Augustine
(A. DiPadova)
Montclair
(E. Unruh)
La Salle
(J. Little)
Absegami A
(S. Blair)
Haddonfield
(A. Small)
Mainland
(D. Canesi)
13b 11:17 AM Boys JV 8+ Flight 2
Ocean City
(J. Bishop)
Don Bosco Prep
(A. Accardo)
Christian Brothers
(A. Ramos)
Chaminade B
(B. Newton)
Seton Hall Prep
(J. Gehringer)
Cedar Creek B
(K. Bitler)
13c 11:22 AM Boys JV 8+ Flight 3
Absegami B
(M. Awad)
Cedar Creek A
(J. Manson)
St. Peters Prep
(G. Santiago)
Chaminade A
(A. Morledge)
Vineland
(C. Soyer)
13d 11:27 AM Boys JV 8+ Flight 4
Harriton
(L. Pettit)
Gunston
(P. Sharpless)
St. Benedict's Prep
(I. Stradford)
Fordham Prep
(W. Lefever)
Chaminade C
(J. Gutman)
Unionville
(D. Schlemback)
14a 12:10 PM Boys Ltwt 2x Flight 1
Penn Charter
(T. Harbison)
Conestoga
(S. Williams)
Ridgewood
(J. O'Keefe)
Shipley
(C. Lawler)
Germantown Friends
(S. Reitano)
Roman Catholic A
(E. Meadows)
14b 12:15 PM Boys Ltwt 2x Flight 2
Holy Spirit
(R. Hall)
Upper Merion A
(E. Kuhn)
Springside Chestnut Hill
(P. Wrede)
Roman Catholic B
(J. Monahan)
Upper Merion B
(B. Groff)
15a 12:20 PM Boys Ltwt 4+ Flight 1
Kearny
(A. Navas)
La Salle
(T. Margiotti)
Lower Merion
(M. Gordon)
Holy Ghost Prep
(A. Danna)
15b 12:25 PM Boys Ltwt 4+ Flight 2
Egg Harbor
(K. Naasan)
Oakcrest
(A. Gullo)
Seton Hall Prep
(A. Lucas)
Radnor
(G. Escobar)
16a 12:30 PM Boys Ltwt 4x Flight
Roman Catholic
(M. Modres)
Springside Chestnut Hill
(E. Cunningham)
Malvern Prep
(C. Munyan)
Ridgewood
(K. Okamura)
17a 12:35 PM Boys 2nd 8+ Flight 1
St. Joseph's Prep B
(D. Waite)
La Salle
(J. Schwarz)
St. Augustine
(D. Patragnoni)
Montclair
(L. Daly-Smith)
Ocean City
(J. Papperman)
17b 12:40 PM Boys 2nd 8+ Flight 2
Chaminade B
(R. Herbrich)
St. Peters Prep
(A. Hunter)
St. Joseph's Prep A
(R. Maher)
Chaminade A
(M. Thilman)
Fordham Prep
(C. PADILLA)
18a 12:45 PM Boys Ltwt 8+ Flight
Radnor
(J. Frishman)
St. Peters Prep
(J. Cruciani)
St. Joseph's Prep
(Q. Sullivan)
Christian Brothers
(K. Wicklund)
St. Augustine
(G. Zappariello)
19a 12:50 PM Boys Varsity 1x Flight 1
Bonner Prendergast B
(C. Boyle)
Germantown Academy
(I. Wilkins)
Germantown Friends
(J. Wright)
Hatboro Horsham
(Y. Gilad)
Holy Spirit
(A. Buchan)
19b 12:55 PM Boys Varsity 1x Flight 2
Conestoga
(M. Malarkey)
George Washington
(N. Roberts)
Sparta
(F. Holovacs)
Renaissance School
(H. Mnich)
Bonner Prendergast A
(A. Pietrewicz)
20a 01:00 PM Boys Varsity 2x Flight 1
Bonner Prendergast
(L. Salter)
Malvern Prep
(P. Keenan)
Holy Spirit
(W. Hoffman)
Boys' Latin
(M. Jiles)
Penn Charter
(M. Kestenbaum)
20b 01:05 PM Boys Varsity 2x Flight 2
Bergen Catholic
(N. Ruiz)
Ridgewood B
(G. Martinez)
Springside Chestnut Hill
(S. Edling)
Haddon Twp
(N. Perks)
Upper Merion
(S. Castillo)
Wyoming Seminary
(W. Berger)
21a 01:10 PM Boys Varsity 2- Flight
Radnor A
(G. McNicholas)
Lower Merion B
(J. Wootton)
Upper Merion
(A. Ewing)
Bergen Catholic
(H. McGovern)
Lower Merion A
(A. Balciunas)
Radnor B
(A. douglas)
22a 01:15 PM Boys Varsity 4+ Flight 1
Archbishop Carroll
(J. Gould)
Christian Brothers
(S. Kenney)
The Haverford School
(D. McKay)
Don Bosco Prep
(E. Mortati)
The Hill School B
(T. Stone)
Holy Ghost Prep
(S. Donohue)
22b 01:20 PM Boys Varsity 4+ Flight 2
Episcopal PA
(I. Reape)
Philadelphia City Rowing
(A. Bendaoud)
Charter School
(J. Stephan)
Absegami
(J. Simon)
Concord
(W. Lawrence)
Great Valley A
(J. Vidinghoff)
22c 01:25 PM Boys Varsity 4+ Flight 3
Bishop Ireton A
(N. Ward)
The Hill School A
(J. Kim)
Mainland
(A. Richards)
Seton Hall Prep
(P. Mastellone)
Doane Academy
(C. Monahan)
Harriton
(D. Parr)
22d 01:30 PM Boys Varsity 4+ Flight 4
Oakcrest B
(I. DelValle)
La Salle
(C. Brown)
Unionville
(C. Tierney)
The Hill School C
(B. Wang)
Moorestown
(H. Zambrano)
Great Valley B
(N. McDonald)
22e 01:35 PM Boys Varsity 4+ Flight 5
Vineland B
(G. Menz)
Oakcrest A
(A. Ragan)
Bishop Ireton B
(J. Nichols)
Egg Harbor
(J. Pickard)
Vineland A
(K. Slusarczyk)
Chaminade
(J. Cannone)
23a 01:40 PM Boys Varsity 4x Flight
Haddon Twp
(A. Cronin)
Conestoga
(S. Connell)
Malvern Prep
(J. McGlinn)
The Haverford School
(T. Scheuritzel)
Roman Catholic
(J. Kimrey)
24a 01:45 PM Boys Varsity 8+ Flight 1
Chaminade
(J. McDonald)
La Salle
(T. Longo)
Montclair
(H. Vecchione)
St. Joseph's Prep
(M. West)
Christian Brothers
(W. Acken)
St. Augustine
(J. Kirk)
24b 01:50 PM Boys Varsity 8+ Flight 2
Eustace
(B. Jablonski)
Philadelphia City Rowing
(M. Mester)
Mainland
(R. Silbert)
Ocean City
(A. Oves)
St. Peters Prep
(D. Lerner)
24c 01:55 PM Boys Varsity 8+ Flight 3
Holy Ghost Prep
(W. Adams)
Fordham Prep
(E. Patti)
Kearny
(A. Tully)
Gunston
(O. White)
St. Benedict's Prep
(J. Lopina-Carpenter)
25a 02:00 PM Girls Gig/Novice 1x Flight
Ridgewood
(A. Williamson)
Upper Merion
(L. Schlosser)
26a 02:06 PM Girls Freshman/Novice 2x Flight 1
Agnes Irwin
(E. Barcus)
Villa Maria
(C. Rose)
Hackensack
(S. Montany)
Upper Merion A
(G. Myers)
Springside Chestnut Hill
(K. Doerzbacher)
26b 02:12 PM Girls Freshman/Novice 2x Flight 2
Wyoming Seminary A
(M. Federici)
Upper Merion B
(I. Montalvo)
Conestoga
(H. Kothari)
Haddon Twp
(K. Dietrich)
27a 02:18 PM Girls Novice 4+ Flight 1
Our Lady of Mercy
(E. Myers)
Moorestown
(S. Rho)
Villa Joseph Marie
(M. Hobson)
Eustace B
(G. Silvis)
27b 02:24 PM Girls Novice 4+ Flight 2
North Arlington Crew
(K. Santos)
Eustace A
(J. Wheeler)
Harriton
(K. Sloan)
28a 02:30 PM Girls Freshman 4+ Flight
Lower Merion
(T. Kerekes)
Merion Mercy
(M. Doyle)
Bonner Prendergast
(C. O'Neill)
The Hill School
(I. Pan)
29a 02:36 PM Girls Novice 8+ Flight 1
Academy of Notre Dame A
(G. Wolter)
Mount Saint Joseph B
(M. Donato)
Montclair
(M. May)
Mount Saint Joseph A
(J. Shouldis)
Episcopal PA
(L. Haupt)
29b 02:42 PM Girls Novice 8+ Flight 2
Mainland
(J. Johnson)
Ocean City
(M. Avena)
Upper Merion
(K. Zoppina)
Germantown Academy
(Y. Peat)
Holy Spirit
(d. formica)
29c 02:48 PM Girls Novice 8+ Flight 3
Lower Merion
(D. Kim)
Archbishop Carroll
(C. Cherico)
Charter School
(S. Narayan)
Philadelphia City Rowing
(P. Cue)
Academy of Notre Dame B
(m. Livingood)
Bishop Ireton
(V. Patacsil)
30a 02:54 PM Girls Novice 4x Flight 1
Upper Merion
(L. Schlosser)
Germantown Friends
(S. Ortega)
Springside Chestnut Hill
(S. Tate)
Friends Select
(S. Cucinotta)
30b 03:00 PM Girls Novice 4x Flight 2
Penn Charter
(A. Cowhey)
Baldwin A
(J. Bell)
Baldwin B
(E. Salgado)
Shipley
(S. Joseph)
31a 03:06 PM Girls Freshman 4x Flight 1
Agnes Irwin
(E. Nevins)
Conestoga
(I. Thornberg)
Haddon Twp
(F. Steele)
Springside Chestnut Hill A
(E. Webb)
Academy of Notre Dame
(A. Reich)
31b 03:12 PM Girls Freshman 4x Flight 2
Ridgewood A
(L. Sudol)
Strath Haven
(M. Ransom)
Ridgewood B
(J. Thomas)
Springside Chestnut Hill B
(M. Merin)
32a 03:18 PM Girls Freshman 8+ Flight 1
Moorestown
(A. Kyle)
Montclair
(A. Snyder)
Mount Saint Joseph
(I. McCafferty)
Merion Mercy
(R. Hendrzak)
Radnor A
(M. Subak)
32b 03:24 PM Girls Freshman 8+ Flight 2
Absegami
(S. Reed)
Ocean City A
(C. Rumaker)
Haddonfield
(E. Hess)
Radnor B
(M. Miller)
Mainland
(M. Falk)
32c 03:30 PM Girls Freshman 8+ Flight 3
Ocean City B
(L. CONNELL)
Oakcrest
(S. Crispell)
Philadelphia City Rowing
(S. French)
Cedar Creek
(I. Fox)
Vineland
(S. Zozulya)
Holy Spirit
(T. Powell)
33a 03:35 PM Girls JV 1x Flight
Wyoming Seminary
(N. Wasik)
Notre Dame Manhattan
(M. McCarthy)
Bonner Prendergast
(A. Elliott)
34a 03:40 PM Girls JV 2x Flight 1
Lower Merion A
(D. Levine)
Baldwin A
(S. Baron)
Baldwin B
(A. Rosenberger)
Sacred Heart
(E. Gorski)
34b 03:45 PM Girls JV 2x Flight 2
Germantown Academy
(L. Paynton)
Owen J Roberts A
(M. Braun)
Academy of Notre Dame
(A. Ryan)
Bergen Tech
(S. Morosova)
34c 03:50 PM Girls JV 2x Flight 3
Owen J Roberts B
(S. Ferrizzi)
Penn Charter
(S. Nixon)
Agnes Irwin A
(P. Bond)
Cresskill
(C. Kislevitz)
Lower Merion B
(G. McMullen)
35a 03:55 PM Girls JV 4+ Flight 1
Owen J Roberts
(M. Braun)
Radnor
(O. Zenouzi)
Mount Saint Joseph
(C. Lawson)
Bonner Prendergast
(M. Nestel)
Episcopal PA
(N. Johnston)
North Arlington Crew A
(M. Dybus)
35b 04:00 PM Girls JV 4+ Flight 2
Concord
(K. Wagner)
Belleville
(L. Perna)
Upper Merion
(K. Myers)
Lower Merion
(A. Haas)
Charter School
(N. Thompson)
Doane Academy
(E. Mathews)
35c 04:05 PM Girls JV 4+ Flight 3
Eustace
(M. Yagodich)
Oakcrest
(K. Stollenwerk)
Villa Joseph Marie
(N. Tumasz)
Vineland
(A. Abruscato)
The Hill School
(E. Heft)
North Arlington Crew B
(l. gonzales)
36a 04:10 PM Girls JV 4x Flight 1
Episcopal PA
(L. Rivera)
Germantown Academy A
(E. Berlinger)
Conestoga
(E. Bielinski)
Shipley A
(C. Winter)
Agnes Irwin
(E. Pendergast)
Ridgewood
(A. Soderlund)
36b 04:15 PM Girls JV 4x Flight 2
Penn Charter
(L. Alter)
Germantown Friends
(I. Ortega)
Baldwin
(J. Bai)
Springside Chestnut Hill
(A. Stallworth)
Strath Haven A
(k. chapman)
Germantown Academy B
(C. Boye)
36c 04:20 PM Girls JV 4x Flight 3
Holy Angels
(E. Maron)
Mainland
(R. King)
Academy of Notre Dame
(E. Lavin)
Strath Haven B
(B. Mullarkey)
Shipley B
(M. Kelly)
37a 04:25 PM Girls JV 8+ Flight 1
Haddonfield
(C. Dante)
Absegami
(M. Sacchetti)
Montclair
(E. Mihalis)
Mainland
(C. Gitsas)
Holy Spirit A
(K. Curran)
37b 04:30 PM Girls JV 8+ Flight 2
Merion Mercy A
(S. Sabia)
Unionville
(B. Horine)
Ocean City
(A. O'KEEFE)
Villa Joseph Marie
(J. Brady)
37c 04:35 PM Girls JV 8+ Flight 3
Holy Spirit B
(J. Arndt)
Vineland
(G. Panzini)
Cedar Creek
(H. Goolden)
Merion Mercy B
(L. Cinquanto)
Harriton
(R. Fuchs)
Radnor
(L. Eggert)
38a 04:40 PM Girls Ltwt 2x Flight 1
Germantown Friends
(Z. Sanogo)
Conestoga
(N. Bertolotti)
Springside Chestnut Hill
(P. Aloise)
Sacred Heart
(C. Friedlander)
38b 04:45 PM Girls Ltwt 2x Flight 2
Agnes Irwin
(J. Jaskot)
Penn Charter
(A. Hannikainen)
Friends Select
(Y. Anderson)
39a 04:50 PM Girls Ltwt 4+ Flight 1
Villa Joseph Marie
(A. Pennett)
Absegami
(C. Reed)
Montclair
(E. Kaloudis)
Harriton
(A. Sack)
Germantown Friends
(S. Pancoe)
39b 04:55 PM Girls Ltwt 4+ Flight 2
Radnor
(C. Mulder)
Charter School
(S. Klabunde)
Academy of Notre Dame
(T. Shearn)
40a 05:00 PM Girls Ltwt 4x Flight
Germantown Friends
(M. Bigelow)
Conestoga
(K. Moir)
41a 05:05 PM Girls Ltwt 8+ Flight
Lower Merion
(P. Beck)
42a 05:10 PM Girls 2nd 8+ Flight
Philadelphia City Rowing
(F. Jacobs)
Mount Saint Joseph
(G. Morrow)
Ocean City A
(A. Japzon)
Ocean City B
(E. Guido)
43a 05:15 PM Girls Varsity 1x Flight
Friends Select
(A. Rosha)
Upper Merion
(E. Briggs)
Ridgewood
(M. Gibson)
Abington
(M. Madden)
Germantown Friends
(K. Maguire)
44a 05:25 PM Girls Varsity 2x Flight 1
Sacred Heart
(B. Bergan)
Conestoga
(H. Culbert)
Germantown Academy
(E. Wescott)
Ridgewood
(A. Perez)
Haddon Twp
(M. Van Dexter)
Agnes Irwin
(A. Short)
44b 05:30 PM Girls Varsity 2x Flight 2
Villa Maria
(T. Tremmel)
Penn Charter
(M. Perry)
Academy of Notre Dame
(A. Devine)
Strath Haven
(M. Francis)
Oakcrest
(C. Holeschak)
Shipley
(S. Naib)
46a 05:35 PM Girls Varsity 4+ Flight 1
Harriton
(M. Ling)
Holy Spirit
(C. TUOHY)
Montclair
(M. Pitera)
Lower Merion
(A. Edwards)
Absegami
(G. Gonzalez)
Mount Saint Joseph
(M. McGreevey)
46b 05:40 PM Girls Varsity 4+ Flight 2
Belleville
(S. Navarrete)
Baldwin
(J. Love)
The Hill School
(E. Buck)
Concord
(G. Vaughn)
North Arlington Crew
(N. Santos)
Gunston
(E. Sherman)
46c 05:45 PM Girls Varsity 4+ Flight 3
Bonner Prendergast
(T. Colivas)
Unionville
(M. Welsch)
Archbishop Carroll
(B. Llull)
Charter School
(M. Oberschmidt)
Our Lady of Mercy
(M. Eaise)
Doane Academy
(R. Van Sciver)
46d 05:50 PM Girls Varsity 4+ Flight 4
Vineland
(A. Messore)
Merion Mercy
(A. Levine)
Bishop Ireton B
(C. Gorski)
Haddonfield
(R. McDonnell)
Bishop Ireton A
(C. Schultz)
Great Valley
(G. Toner)
47a 05:55 PM Girls Varsity 4x Flight
Academy of Notre Dame A
(B. Chandler)
Academy of Notre Dame A
(T. Stokes)
Conestoga
(K. Concannon)
Episcopal PA
(J. Konopka)
Lower Merion
(M. Famiglio)
48a 06:00 PM Girls Varsity 8+ Flight 1
Gunston
(E. Sherman)
Mount Saint Joseph A
(G. Hunt)
Mount Saint Joseph C
(J. Woodrow)
Mount Saint Joseph B
(K. Healy)
Holy Spirit
(H. Mckeever)
48b 06:05 PM Girls Varsity 8+ Flight 2
Mainland A
(H. Shim)
Radnor
(K. Gerber)
Ocean City
(A. Panico)
Eustace
(G. Salvati)
Archbishop Carroll
(A. O'Brien)
48c 06:10 PM Girls Varsity 8+ Flight 3
Mainland A
(M. Rake)
Moorestown
(K. Sims)
Philadelphia City Rowing
(J. Rogers)
Merion Mercy
(I. Begley)