2016 4th Manny Flick / Horvat Series

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
1a 09:00 AM Boys Gig/Novice 1x Flight 1
Roman Catholic A
(J. Cepis)
Springside Chestnut Hill
(N. Crane)
Haverford School
(M. Yoh)
Roman Catholic B
(T. Filip)
1b 09:05 AM Boys Gig/Novice 1x Flight 2
Malvern Prep
(A. Khalil)
Conestoga
(M. Medica)
Roman Catholic C
(S. Lay)
2a 09:10 AM Boys Freshman/Novice 2x Flight 1
Haverford School A
(A. D'Arcangelo)
Roman Catholic
(M. Hirst)
Conestoga
(A. Zisling)
Haddon Twp
(V. Fitzpatrick)
2b 09:15 AM Boys Freshman/Novice 2x Flight 2
Bonner Prendergast
(A. Peter-Koyi)
Ridgewood
(W. Umer)
Haverford School B
(F. Radano)
3a 09:20 AM Boys Novice 4+ Flight 1
Hill School
(T. Stone)
Absegami
(R. Blair)
Haverford School
(G. Haabestad)
Eustace
(J. Mueller)
Belleville
(o. wilmore)
3b 09:25 AM Boys Novice 4+ Flight 2
Oakcrest
(A. Ragan)
Lower Merion
(J. Wootton)
Doane Academy
(C. Monahan)
Kearny
(J. Faria)
North Arlington
(G. mendoza)
4a 09:30 AM Boys Freshman 4+ Flight
Kearny
(A. Tully)
Atlantic City
(D. Nguyen)
Upper Merion
(A. McNally)
Don Bosco Prep
(V. Greco)
Belleville
(I. Cortes)
5a 09:35 AM Boys Novice 8+ Flight 1
Holy Ghost Prep B
(S. Donohue)
St. Joseph Prep A
(A. Dugan)
St. Augustine A
(D. Crilly)
Archbishop Carroll
(S. Theroulde)
Philadelphia City Rowing
(E. Moreland)
Ocean City
(E. Love)
5b 09:40 AM Boys Novice 8+ Flight 2
Haddonfield
(R. Meyer)
Holy Ghost Prep A
(Z. Geiser)
Owen J Roberts
(T. Hansen)
Charter School
(P. Wetzel)
Episcopal
(P. Zirnkilton)
Christian Brothers
(H. Clark)
5c 09:45 AM Boys Novice 8+ Flight 3
Unionville
(I. Quain)
Great Valley
(T. Mann)
Chaminade
(A. Morledge)
La Salle A
(Z. Reinhardt)
St. Joseph Prep B
(C. Mignano)
Radnor
(T. Ciatto)
5d 09:50 AM Boys Novice 8+ Flight 4
Robinson B
(M. Kim)
St. Peters Prep
(J. Mcgann)
Blair
(L. Junkermann)
Fordham Prep
(J. Cunningham)
La Salle B
(D. Comerford)
5e 09:55 AM Boys Novice 8+ Flight 5
Kearny
(M. Cordeiro)
St. Augustine B
(M. Doliszny)
Concord
(Z. Pantle)
Robinson A
(C. Heilman)
Moorestown
(T. Roman)
6a 10:00 AM Boys Novice 4x Flight 1
Germantown Friends
(H. Ziegler)
Conestoga
(D. Tada)
Ridgewood
(A. Saladucha)
6b 10:05 AM Boys Novice 4x Flight 2
Germantown Academy
(D. Walkush)
Friends Select
(A. Altieri)
Westfield A
(C. Heyder)
Bergen Catholic
(A. Rapella)
Montclair
(L. Artale)
Penn Charter
(N. Djerassi)
7a 10:10 AM Boys Freshman 4x Flight 1
Conestoga
(S. Nalbone)
Haverford School
(L. Follman)
Malvern Prep
(A. Wirtel)
Roman Catholic
(A. Kostyk)
7b 10:15 AM Boys Freshman 4x Flight 2
Bergen Catholic
(J. Reis)
Montclair
(A. Bondorowsky)
Shipley
(M. Sherman)
Ridgewood
(H. Koontz)
8a 10:20 AM Boys Freshman 8+ Flight 1
Don Bosco Prep
(E. Mortati)
St. Joseph Prep
(J. Crawford)
La Salle
(T. DeLuca)
St. Augustine
(M. Dortu)
8b 10:25 AM Boys Freshman 8+ Flight 2
Christian Brothers
(C. Ramos)
Lower Merion
(A. Kerekes)
St. Peters Prep
(J. Smith)
Mainland
(R. Silbert)
Ocean City
(M. Yeager)
8c 10:30 AM Boys Freshman 8+ Flight 3
Fordham Prep A
(M. Trombetta)
Holy Spirit
(T. Given)
Fordham Prep B
(J. Menta)
Chaminade
(C. Gorton)
Montclair
(T. Weil)
9a 10:35 AM Boys JV 1x Flight 1
Conestoga
(L. Bobber)
Strath Haven
(E. Subers)
Hatboro Horsham
(Y. Gilad)
Penn Charter
(S. Flemming)
Bergen Catholic A
(C. Labozzetta)
Friends Select
(H. Horst-Martz)
9b 10:39 AM Boys JV 1x Flight 2
Malvern Prep
(W. McDonald)
Haverford School
(S. Berlinger)
Bergen Catholic B
(R. Sunden)
Sparta
(F. Holovacs)
Roman Catholic
(T. Goschinski)
Bonner Prendergast
(R. Martin)
10a 10:43 AM Boys JV 2x Flight 1
Ridgewood
(E. Hida)
Boys' Latin A
(D. Hill)
Conestoga
(W. Zhao)
Malvern Prep
(C. Franck)
10b 10:47 AM Boys JV 2x Flight 2
Doane Academy
(B. Stiles)
Haddon Twp
(D. Wakeley)
Germantown Academy
(N. Moeller)
Boys' Latin B
(R. Mitchell)
11a 10:51 AM Boys JV 4+ Flight 1
St. Joseph Prep
(W. Ouligian)
Haverford School
(C. Delaney)
Don Bosco Prep
(N. Baginski)
Lower Merion
(K. Aspesi)
Concord
(J. Pfander)
Bonner Prendergast
(L. Salter)
11b 10:55 AM Boys JV 4+ Flight 2
La Salle
(G. Hamilton)
Shipley
(J. Moore)
Philadelphia City Rowing A
(J. Cartagena)
Owen J Roberts
(C. Hansen)
St. Peters Prep A
(G. Nacheff)
Christian Brothers A
(P. Hegel)
11c 10:59 AM Boys JV 4+ Flight 3
Atlantic City
(J. Craig)
Blair A
(R. Aono)
Christian Brothers B
(M. Prince)
Charter School
(J. Robinson)
Belleville
(M. Soriano)
11d 11:03 AM Boys JV 4+ Flight 4
Kearny
(C. Grimm)
Mainland
(R. Bongiovanni)
Vineland
(K. Slusarczyk)
Philadelphia City Rowing B
(M. Dawan)
Blair B
(B. Dundas)
Radnor B
(Z. Shalev)
11e 11:07 AM Boys JV 4+ Flight 5
Episcopal
(K. Hogan)
St. Peters Prep B
(M. McGinley)
Hun School
(R. Berger)
Hill School
(I. Morzan)
12a 11:11 AM Boys JV 4x Flight 1
Springside Chestnut Hill
(T. Leichner)
Shipley
(N. Hannon)
Haverford School A
(R. Soslow)
North Arlington
(H. Ribeiro)
Bergen Catholic
(A. Nargizian)
12b 11:15 AM Boys JV 4x Flight 2
Haverford School B
(J. Rosato)
Penn Charter
(T. Laurencio)
Germantown Friends
(G. Arms)
Roman Catholic
(D. Rostucher)
13a 11:19 AM Boys JV 8+ Flight 1
Vineland
(B. Hickey)
St. Joseph Prep B
(M. West)
St. Peters Prep A
(S. Phelan)
St. Joseph Prep A
(C. Sergi)
La Salle
(N. Cooper)
St. Augustine A
(B. Hughes)
13b 11:23 AM Boys JV 8+ Flight 2
Christian Brothers
(E. Wicks)
Father Judge
(N. Tennesen)
Concord
(A. Checchi)
St. Augustine B
(P. Orecchia)
St. Peters Prep B
(C. Casiano)
Robinson
(D. Whited)
13c 11:27 AM Boys JV 8+ Flight 3
Ocean City
(B. Mack)
Chaminade B
(M. Thilman)
Haddonfield
(Z. Ruggiero)
Absegami
(M. Bhatti)
Episcopal
(S. McGarrity)
13d 11:31 AM Boys JV 8+ Flight 4
Unionville
(C. Shearer)
Montclair
(W. Collins)
Chaminade A
(M. Carolan)
Holy Spirit
(K. Coble)
Lower Merion
(L. Birch)
13e 11:35 AM Boys JV 8+ Flight 5
Mainland
(S. Tedeschi)
Kearny
(J. Ramon)
Chaminade C
(J. Cannone)
Fordham Prep
(J. Ringelstein)
Upper Merion
(A. Szerszen)
14a 11:39 AM Boys Ltwt 2x Flight 1
Germantown Friends
(G. Sher)
Roman Catholic
(E. Meadows)
Malvern Prep
(D. Wiener)
Springside Chestnut Hill
(H. Smith)
Bergen Catholic
(J. Baksh)
14b 11:43 AM Boys Ltwt 2x Flight 2
Westfield
(J. Baur)
Montclair
(G. Finnell)
Ridgewood
(S. Daspin)
Germantown Academy
(C. Seggev)
15a 11:47 AM Boys Ltwt 4+ Flight
Christian Brothers
(R. Stefanik)
Moorestown
(T. Begley)
St. Peters Prep
(J. Niland)
St. Joseph Prep
(J. O'Connell)
La Salle
(J. McCormick)
Harriton
(H. Hughes)
16a 11:51 AM Boys Ltwt 4x Flight
Roman Catholic
(B. Neal)
Conestoga
(W. Roth)
17a 11:55 AM Boys 2nd 8+ Flight 1
Chaminade A
(O. Connolly)
St. Augustine
(P. Powers)
La Salle A
(A. Virkler)
St. Joseph Prep
(C. Rooney)
La Salle B
(C. Tomlinson)
17b 11:59 AM Boys 2nd 8+ Flight 2
Ocean City
(F. Wan)
Chaminade B
(J. weggeland)
Archbishop Carroll
(W. Horsell)
Oakcrest
(J. Murphy)
17c 12:03 PM Boys 2nd 8+ Flight 3
Robinson
(T. Timm)
Fordham Prep
(C. PADILLA)
Walt Whitman
(M. Gordy)
Montclair
(D. Traore)
18a 12:07 PM Boys Ltwt 8+ Flight 1
Haddonfield
(C. Fagan)
St. Joseph Prep
(C. WREN)
Don Bosco Prep
(C. Mudrick)
St. Augustine B
(C. Browne)
18b 12:11 PM Boys Ltwt 8+ Flight 2
Radnor
(N. Morris)
La Salle
(C. Bibeau)
St. Augustine A
(G. Gitto)
Moorestown
(L. Pereira)
Atlantic City
(D. Duffin)
19a 12:15 PM Boys Varsity 1x Flight 1
Haddon Twp
(p. revier)
Friends Select
(A. Williams III)
Roman Catholic A
(B. Guckin)
Roman Catholic C
(J. Fiorilli)
19b 12:19 PM Boys Varsity 1x Flight 2
Boys' Latin
(M. Dogan)
Roman Catholic B
(A. Harville)
Ridgewood
(B. Caltavuturo)
Mainland
(T. Lind)
20a 12:23 PM Boys Varsity 2x Flight 1
Belleville
(J. Russo)
Roman Catholic A
(A. Johnston)
Malvern Prep A
(P. Keenan)
Conestoga
(E. Cain)
Don Bosco Prep
(T. Kisala)
Owen J Roberts A
(J. Wierzbicki)
20b 12:27 PM Boys Varsity 2x Flight 2
Boys' Latin
(M. Crawford)
St. Joseph Prep
(M. Carney)
Roman Catholic B
(W. Robb)
Penn Charter
(G. Robertson)
20c 12:31 PM Boys Varsity 2x Flight 3
Shipley
(V. Salamon)
Philadelphia City Rowing
(G. McGuoirk)
Germantown Academy
(S. Trombetta)
Teaneck
(C. Green)
20d 12:35 PM Boys Varsity 2x Flight 4
Malvern Prep B
(A. Del Vescovo)
Germantown Friends
(J. Wright)
Springside Chestnut Hill
(B. Porter)
Holy Spirit
(J. Zhong)
21a 12:39 PM Boys Varsity 2- Flight
Radnor B
(J. O'Riordan)
Owen J Roberts
(D. Swech)
Radnor A
(J. Boudreau)
22a 12:43 PM Boys Varsity 4+ Flight 1
Haddonfield A
(B. Giangiulio)
Eustace A
(J. Propp)
La Salle
(A. Olbrich)
Radnor
(L. Williams)
Concord
(B. Cannarella)
Episcopal
(W. Purtill)
22b 12:47 PM Boys Varsity 4+ Flight 2
Robinson
(N. Ortega)
Doane Academy
(B. Jablonski)
Lower Merion
(Q. Cachon)
Moorestown
(D. Kaye)
Blair A
(E. Markus)
Haddonfield B
(R. Waltimyer)
22c 12:51 PM Boys Varsity 4+ Flight 3
Christian Brothers
(D. Hutzley)
Unionville B
(A. Ilgner)
Charter School
(A. King)
Eustace B
(J. Khalifa)
St. Peters Prep
(A. Maxwell)
Vineland
(A. Cerrato)
22d 12:55 PM Boys Varsity 4+ Flight 4
Unionville A
(W. Sellers)
Atlantic City
(V. Brock)
Bonner Prendergast
(B. McElwee)
Kearny
(Z. Myers)
Blair B
(S. Paul)
23a 12:59 PM Boys Varsity 4x Flight 1
Springside Chestnut Hill
(R. Bakes)
Conestoga
(M. Amsterdam)
Roman Catholic
(A. Panchella)
Malvern Prep
(D. Brady)
Haverford School
(H. Scarlato)
23b 01:03 PM Boys Varsity 4x Flight 2
Episcopal
(G. Kearney)
Leonia
(M. Kennelly)
Haddon Twp
(L. Brown)
Westfield
(K. Currie)
Ridgewood
(C. Wilkinson)
24a 01:07 PM Boys Varsity 8+ Flight 1
Father Judge
(A. Feeney)
St. Augustine
(R. Fucetola)
La Salle
(V. Armetta)
Haverford School
(L. Green)
St. Joseph Prep
(M. Ix)
Moorestown
(B. Jones)
24b 01:11 PM Boys Varsity 8+ Flight 2
Walt Whitman
(J. Young)
Chaminade
(R. Shelley)
Archbishop Carroll
(J. O'Toole)
Harriton
(C. Hoehn)
Mainland
(J. Rodman)
Robinson
(S. Ghalayini)
24c 01:15 PM Boys Varsity 8+ Flight 3
Fordham Prep
(M. Ptucha)
Oakcrest
(D. Christian)
Ocean City
(N. DiMarco)
Don Bosco Prep
(T. Pierce)
Montclair
(N. Michalitsianos)
25a 01:50 PM Girls Gig/Novice 1x Flight
Germantown Friends
(C. Weiss)
Agnes Irwin
(V. Budike)
Dwight-Englewood
(M. Gagnon)
26a 01:55 PM Girls Freshman/Novice 2x Flight
Ridgewood
(G. Musarra)
Great Valley
(M. Gala)
Sacred Heart
(J. Norris)
Conestoga
(B. Kennedy)
Strath Haven
(E. Hartman)
Montclair
(A. Jonasz)
27a 02:00 PM Girls Novice 4+ Flight 1
North Arlington
(M. Carlo)
Owen J Roberts
(M. Venezia)
Concord
(C. Broadway)
Unionville
(K. Heldt)
27b 02:05 PM Girls Novice 4+ Flight 2
Belleville
(T. Nguyen)
Vineland
(K. Farrel)
Doane Academy
(R. Van Sciver)
28a 02:10 PM Girls Freshman 4+ Flight 1
Our Lady of Mercy
(M. Eaise)
Bonner Prendergast
(M. Nestel)
Eustace A
(S. Burghardt)
Vineland
(C. Mayhew)
28b 02:15 PM Girls Freshman 4+ Flight 2
Eustace B
(A. Zuino)
Upper Merion
(V. Phengvath)
Radnor
(O. Zenouzi)
29a 02:20 PM Girls Novice 8+ Flight 1
Philadelphia City Rowing A
(O. Musselman)
Mt St Joseph A
(M. McGreevey)
Merion Mercy
(A. Levine)
Mt St Joseph B
(M. Ciolko)
Egg Harbor A
(K. Diggins)
29b 02:25 PM Girls Novice 8+ Flight 2
Blair
(C. Tierney)
Germantown Academy
(L. Brown)
Shipley
(C. Winter)
Egg Harbor B
(S. SINGH)
Robinson
(J. Van Parys)
Moorestown
(G. Jarmain)
29c 02:30 PM Girls Novice 8+ Flight 3
Mainland
(M. Copsey)
Ocean City
(T. Cates)
Charter School
(A. Bonsib)
Philadelphia City Rowing B
(J. Comerford)
Episcopal
(B. Kraftson)
30a 02:35 PM Girls Novice 4x Flight 1
Baldwin
(D. Dent)
Agnes Irwin
(C. Zuccarini)
Conestoga
(E. Lindquist)
Sacred Heart
(A. Dati)
Teaneck
(s. berrios)
Germantown Friends
(S. Newberg)
30b 02:40 PM Girls Novice 4x Flight 2
Strath Haven
(M. Fischer)
Westfield
(t. ahmed)
Penn Charter
(S. Nixon)
Notre Dame A
(T. McVan)
Notre Dame B
(L. Gaetano)
31a 02:45 PM Girls Freshman 4x Flight
Ridgewood
(A. Wilkinson)
Agnes Irwin
(S. McCarthy)
Germantown Friends
(a. Regli)
32a 02:50 PM Girls Freshman 8+ Flight 1
Holy Spirit
(K. Curran)
Mt St Joseph
(J. Woodrow)
Merion Mercy
(T. Gregitis)
Radnor
(K. Bragdon)
Absegami
(G. DiGirolamo)
32b 02:55 PM Girls Freshman 8+ Flight 2
Oakcrest
(S. Bennett)
Robinson
(R. Nelson)
Harriton B
(G. McDonogh-Wong)
Moorestown
(G. Jarmain)
32c 03:00 PM Girls Freshman 8+ Flight 3
Lower Merion
(A. Edwards)
Archbishop Carroll
(A. O'Brien)
Mainland
(G. Ridgway)
Montclair
(J. Craig)
33a 03:05 PM Girls JV 1x Flight
Sacred Heart
(D. Marlin Andrews)
34a 03:09 PM Girls JV 2x Flight 1
Germantown Friends
(L. Zukin)
Strath Haven
(O. Yerger)
Springside Chestnut Hill
(J. Penn)
Haddon Twp
(E. Clemens)
34b 03:13 PM Girls JV 2x Flight 2
Ridgewood
(C. Young)
Sacred Heart
(A. Ross)
Shipley
(C. Menziuso)
Notre Dame
(C. Phelan)
35a 03:17 PM Girls JV 4+ Flight 1
Mt St Joseph A
(K. Faust)
Holy Spirit
(M. Starkman)
Doane Academy
(S. Marchesani)
Merion Mercy
(M. Garvey)
Baldwin
(J. Bai)
Belleville A
(S. Asali)
35b 03:21 PM Girls JV 4+ Flight 2
Hun School B
(O. Tarditi)
Harriton A
(A. Sjoblom)
Eustace A
(P. DiCiurcio)
Our Lady of Mercy
(E. Lam)
Lower Merion A
(E. Spaeth)
Notre Dame
(A. Devine)
35c 03:25 PM Girls JV 4+ Flight 3
Unionville
(M. Welsch)
Ridgewood
(M. Gibson)
Blair A
(B. Langevin)
Shipley
(A. korfmann)
Hun School A
(K. Dillaway)
Harriton B
(A. Glazer)
35d 03:29 PM Girls JV 4+ Flight 4
Radnor
(E. Ching)
Mt St Joseph B
(J. DeGroat)
Blair B
(E. Ryan)
Lower Merion B
(C. Ochroch)
Concord
(K. McRae)
Absegami
(J. Durazzi)
35e 03:33 PM Girls JV 4+ Flight 5
Eustace B
(A. McKennon)
Blair C
(L. Fountain)
North Arlington
(A. McCann)
Ocean City
(S. Cooper)
Belleville B
(S. Navarrete)
Hill School
(S. Zitkus)
36a 03:37 PM Girls JV 4x Flight 1
Conestoga
(K. Stanton)
Springside Chestnut Hill
(S. Djerassi)
Baldwin
(H. Barnett)
Agnes Irwin
(A. Short)
Penn Charter
(M. Whitehead)
36b 03:41 PM Girls JV 4x Flight 2
Germantown Academy A
(E. Rapp)
Sacred Heart
(A. Tolvaisa)
Ridgewood
(C. Callaghan)
Westfield
(C. Dougherty)
36c 03:45 PM Girls JV 4x Flight 3
Strath Haven
(G. Tarrant)
Germantown Academy B
(L. Naber)
Egg Harbor
(K. Maffia)
Friends Select
(Y. Anderson)
37a 03:49 PM Girls JV 8+ Flight 1
Owen J Roberts
(A. Giongo)
Episcopal
(A. Peyton)
Holy Spirit
(S. Di Ianni)
Mt St Joseph
(B. Gallagher)
Lower Merion
(K. Stanton)
37b 03:53 PM Girls JV 8+ Flight 2
Robinson A
(K. Martin)
Archbishop Carroll
(A. Romano)
Radnor
(K. Dolan)
Vineland
(A. Messore)
Oakcrest
(R. Pagan)
37c 03:57 PM Girls JV 8+ Flight 3
Montclair
(W. McClenahan)
Robinson B
(R. Davis)
Absegami
(S. Sandoval)
Bonner Prendergast
(C. Stiteler)
Ridgewood
(M. Garcia)
38a 04:01 PM Girls Ltwt 2x Flight 1
Penn Charter
(S. Zea Rincon)
Friends Select
(H. Cramer)
Sacred Heart
(S. Mulgrew)
Baldwin
(M. Bindra)
38b 04:05 PM Girls Ltwt 2x Flight 2
Agnes Irwin
(R. Sokoll)
Teaneck
(A. Vidal)
Egg Harbor
(H. McGovern)
39a 04:09 PM Girls Ltwt 4+ Flight 1
Absegami
(C. Reed)
Mt St Joseph
(P. COMTOIS)
Merion Mercy
(S. Capuzzi)
39b 04:13 PM Girls Ltwt 4+ Flight 2
Radnor
(E. Conklyn)
Montclair
(N. Burton)
Ocean City
(D. Menchen)
Egg Harbor
(M. Cortez)
40a 04:17 PM Girls Ltwt 4x Flight
Baldwin
(Z. Wenzinger)
Germantown Friends
(M. Esberg)
Notre Dame
(B. Chandler)
41a 04:21 PM Girls Ltwt 8+ Flight
Haddonfield
(S. Murphy)
Moorestown
(B. Parker)
Ocean City
(N. Greene)
42a 04:25 PM Girls 2nd 8+ Flight 1
Robinson
(M. Gulding)
Holy Spirit
(T. Slattery)
Haddonfield
(K. Hohweiler)
Philadelphia City Rowing
(H. Boroff)
42b 04:29 PM Girls 2nd 8+ Flight 2
Merion Mercy
(C. Perlick)
Mainland
(M. Carney)
Oakcrest
(D. Robinson)
43a 04:33 PM Girls Varsity 1x Flight 1
Lampeter-Strasburg
(A. Baughman)
Hatboro Horsham
(J. Yorko)
Germantown Friends A
(A. McKenzie)
Agnes Irwin
(A. Peters)
Penn Charter
(J. Gleason)
Germantown Friends A
(A. marshall)
43b 04:37 PM Girls Varsity 1x Flight 2
Germantown Academy
(K. Aemisegger)
Belleville
(A. Nguyen)
Bonner Prendergast A
(S. Scepansky)
Bonner Prendergast B
(E. Forsyth)
Montclair Kimberley
(J. Randall)
Haddon Twp
(R. Brown)
44a 04:41 PM Girls Varsity 2x Flight 1
Springside Chestnut Hill
(A. Miller)
Episcopal
(E. Baxter)
Conestoga
(C. Robins)
Penn Charter A
(K. White)
44b 04:45 PM Girls Varsity 2x Flight 2
Germantown Academy A
(N. Tang)
Agnes Irwin
(M. Pinsk)
Our Lady of Mercy
(C. Porcaro)
Vineland
(G. Gonzalez)
44c 04:49 PM Girls Varsity 2x Flight 3
Ridgewood
(E. Dwyer)
Upper Dublin
(J. Pittakas)
Leonia
(C. Diaz)
Germantown Academy B
(G. Feirson)
Notre Dame
(O. Whytosek)
46a 04:53 PM Girls Varsity 4+ Flight 1
Owen J Roberts
(S. Aguirre)
Harriton
(A. Daley-Gibson)
Egg Harbor A
(A. Hendriks)
Bonner Prendergast
(C. Savage)
North Arlington
(B. Wilson)
Philadelphia City Rowing
(E. Hudson)
46b 04:57 PM Girls Varsity 4+ Flight 2
Absegami
(E. Karovic)
Charter School
(E. Schulze)
Egg Harbor B
(M. Lively)
Vineland
(A. Lusinski)
Blair A
(G. Middleton)
46c 05:01 PM Girls Varsity 4+ Flight 3
Doane Academy
(G. Gorman)
Ocean City A
(F. Kane)
Upper Merion
(L. Flood)
Lower Merion
(S. Wellner)
Hun School
(R. Holloway)
46d 05:05 PM Girls Varsity 4+ Flight 4
Mt St Joseph
(B. McBride)
Moorestown
(E. Snyder)
Unionville
(J. Beauchamp)
Blair B
(D. Albanese)
Ocean City B
(s. cordery)
47a 05:09 PM Girls Varsity 4x Flight 1
Absegami
(K. Meyer)
Notre Dame
(J. Tomkiewicz)
Conestoga
(L. Alcorn)
Springside Chestnut Hill
(E. Lutz)
Strath Haven
(J. Forbes)
47b 05:13 PM Girls Varsity 4x Flight 2
Shipley
(A. Leavy)
Montclair
(T. Nedzi)
Ridgewood
(E. Gilman)
Episcopal
(S. Conlin)
Haddon Twp
(A. Sperlunto)
48a 05:17 PM Girls Varsity 8+ Flight 1
Merion Mercy
(K. Farrell)
Radnor
(o. chase)
Mt St Joseph A
(E. McGreevey)
Holy Spirit
(K. Magee)
Haddonfield
(E. Kommedal)
Moorestown
(A. Eichhorn)
48b 05:21 PM Girls Varsity 8+ Flight 2
Robinson
(I. Beckler)
Mt St Joseph B
(J. Comerford)
Archbishop Carroll
(F. Rymal)
Charter School
(J. Dean)
Philadelphia City Rowing
(M. Duignan)
Mainland
(C. O'Neill)
48c 05:25 PM Girls Varsity 8+ Flight 3
Oakcrest
(M. Ross)
Ocean City
(S. Storcella)
Eustace
(D. Eliason)
Montclair
(E. Levendosky)
Mt St Joseph C
(G. Little)