2016 3rd Manny Flick / Horvat Series

  • Build a custom heat sheet by checking one or more races
Filter list:
Toggle All
Print selected races:
Race Time Race Title Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
2a 09:00 AM Girls Freshman/Novice 2x Flight 1
Montclair
(A. Jonasz)
Sacred Heart
(J. Norris)
Agnes Irwin
(V. Budike)
Strath Haven
(E. Hartman)
2b 09:05 AM Girls Freshman/Novice 2x Flight 2
Bergen Tech
(H. Barenboim)
Conestoga
(B. Kennedy)
Great Valley
(M. Gala)
3a 09:10 AM Girls Novice 4+ Flight 1
Eustace A
(S. Burghardt)
Owen J Roberts
(A. Heighton)
Haddonfield Crew
(E. Catillo)
Egg Harbor
(K. Diggins)
3b 09:15 AM Girls Novice 4+ Flight 2
Belleville
(v. pane)
North Arlington
(M. Carlo)
Nutley
(J. Murillo)
Eustace B
(A. Zuino)
4a 09:20 AM Girls Freshman 4+ Flight
Upper Merion
(A. Palumbo)
Ocean City
(K. Montemurro)
Bonner Prendergast
(A. Elliott)
Our Lady of Mercy
(M. Eaise)
Harriton
(J. Weaver)
5a 09:25 AM Girls Novice 8+ Flight 1
Philadelphia City Rowing A
(S. Powers)
Mount Saint Joseph A
(M. Ciolko)
Merion Mercy
(P. Fox)
Archbishop Carroll
(E. Elliott)
Mount Saint Joseph B
(M. McGreevey)
5b 09:30 AM Girls Novice 8+ Flight 2
Cedar Creek
(L. Cirillo)
Oakcrest
(p. 1a)
Egg Harbor
(L. Wang)
Radnor
(C. Dressel)
Philadelphia City Rowing B
(J. Comerford)
5c 09:35 AM Girls Novice 8+ Flight 3
Germantown Academy
(L. Brown)
Charter School
(A. Bonsib)
Episcopal
(B. Kraftson)
Unionville
(S. Weir)
Moorestown
(C. Kelly)
6a 09:40 AM Girls Novice 4x Flight 1
Westfield A
(O. Cappo)
Agnes Irwin
(C. Zuccarini)
Conestoga
(D. Merrill)
Sacred Heart
(A. Dati)
Notre Dame A
(T. McVan)
6b 09:45 AM Girls Novice 4x Flight 2
Westfield B
(T. Dobson)
Notre Dame B
(L. Gaetano)
Penn Charter
(S. Nixon)
Strath Haven
(M. Fischer)
7a 09:50 AM Girls Freshman 4x Flight
Baldwin
(D. Dent)
Agnes Irwin
(S. McCarthy)
Ridgewood
(A. Wilkinson)
8a 09:55 AM Girls Freshman 8+ Flight 1
Holy Spirit
(K. Curran)
Mount Saint Joseph
(K. Edling)
Merion Mercy
(T. Gregitis)
Radnor
(L. Fogel)
Absegami
(G. DiGirolamo)
Montclair
(J. Craig)
8b 10:00 AM Girls Freshman 8+ Flight 2
Lower Merion
(A. Edwards)
Moorestown
(G. Jarmain)
Archbishop Carroll
(A. O'Brien)
Harriton
(I. Burton)
Nutley
(K. Martin)
Atlantic City
(J. Rodriguez)
9a 10:05 AM Girls JV 1x Flight
Sacred Heart
(D. Marlin Andrews)
Southampton High
(G. Goodyear)
Ross
(N. Ortiz-Langleben)
Springside Chestnut Hill
(E. Brody)
10a 10:10 AM Girls JV 2x Flight
Ridgewood
(C. Young)
Sacred Heart
(A. Ross)
Strath Haven
(O. Yerger)
Haddon Twp
(E. Clemens)
Notre Dame
(C. Beck)
Baldwin
(Z. Wenzinger)
11a 10:15 AM Girls JV 4+ Flight 1
Baldwin
(J. Bai)
Upper Merion
(L. Flood)
Doane Academy
(S. Marchesani)
Merion Mercy
(M. Garvey)
Holy Spirit
(D. Logue)
Mount Saint Joseph A
(K. Faust)
11b 10:20 AM Girls JV 4+ Flight 2
Absegami
(J. Durazzi)
Our Lady of Mercy
(E. Lam)
Belleville A
(S. Asali)
North Arlington
(A. McCann)
Harriton A
(A. Sjoblom)
Notre Dame
(A. Devine)
11c 10:25 AM Girls JV 4+ Flight 3
Cedar Creek A
(J. Snider)
Lower Merion A
(E. Spaeth)
Moorestown
(L. Gross)
Hun School B
(K. Dillaway)
Mount Saint Joseph B
(J. DeGroat)
Nutley B
(L. O'Keefe)
11d 10:30 AM Girls JV 4+ Flight 4
Nutley A
(M. Mackle)
Ocean City
(S. Cooper)
Concord
(K. McRae)
Ridgewood
(M. Gibson)
Hill School
(S. Zitkus)
11e 10:35 AM Girls JV 4+ Flight 5
Harriton B
(A. Glazer)
Radnor
(E. Ching)
Belleville B
(S. Navarrete)
Lower Merion B
(C. Ochroch)
Cedar Creek B
(M. DiPasquale)
Hun School A
(A. Morrison)
12a 10:40 AM Girls JV 4x Flight 1
Springside Chestnut Hill
(A. Miller)
Agnes Irwin
(A. Short)
Baldwin
(H. Barnett)
Penn Charter
(M. Whitehead)
12b 10:45 AM Girls JV 4x Flight 2
Egg Harbor
(K. Maffia)
Sacred Heart
(B. McCabe)
Germantown Academy B
(L. Naber)
Strath Haven
(G. Tarrant)
12c 10:50 AM Girls JV 4x Flight 3
Conestoga
(K. Stanton)
Friends Select
(A. Rosha)
Germantown Academy A
(E. Rapp)
Westfield
(C. Dougherty)
Ridgewood
(I. DeGregorio)
Germantown Friends
(L. Zukin)
13a 10:55 AM Girls JV 8+ Flight 1
Bonner Prendergast
(C. Stiteler)
Episcopal
(A. Peyton)
Holy Spirit
(S. Di Ianni)
Mount Saint Joseph
(B. Gallagher)
Lower Merion
(K. Stanton)
13b 11:00 AM Girls JV 8+ Flight 2
Atlantic City
(N. Ott)
Eustace
(P. DiCiurcio)
Owen J Roberts
(A. Giongo)
Radnor
(K. Dolan)
Archbishop Carroll
(A. Romano)
13c 11:05 AM Girls JV 8+ Flight 3
Oakcrest
(R. Pagan)
Montclair
(W. McClenahan)
Merion Mercy
(S. Capuzzi)
Bishop O'Connell
(C. Reing)
Ridgewood
(M. Garcia)
14a 11:10 AM Girls Ltwt 2x Flight 1
Penn Charter
(S. Zea Rincon)
Friends Select
(H. Cramer)
Sacred Heart
(S. Mulgrew)
Baldwin
(S. Chen)
14b 11:15 AM Girls Ltwt 2x Flight 2
Westfield
(J. Simpson)
Agnes Irwin
(R. Sokoll)
Germantown Friends
(A. MALEFAKIS)
Teaneck
(A. Vidal)
Egg Harbor
(H. McGovern)
15a 11:20 AM Girls Ltwt 4+ Flight 1
Egg Harbor
(M. Cortez)
Harriton
(T. Haugh)
Mount Saint Joseph
(P. COMTOIS)
Absegami
(C. Reed)
Radnor
(E. Conklyn)
15b 11:25 AM Girls Ltwt 4+ Flight 2
Ocean City
(A. DiAngelis)
Nutley
(J. Delamerced)
Montclair
(N. Burton)
Haddonfield Crew
(A. Palavage)
16a 11:30 AM Girls Ltwt 4x Flight
Notre Dame
(B. Chandler)
Germantown Friends
(M. Esberg)
Springside Chestnut Hill
(P. Aloise)
17a 11:35 AM Girls Ltwt 8+ Flight
Moorestown
(B. Parker)
Ocean City
(N. Greene)
18a 11:40 AM Girls 2nd 8+ Flight
Oakcrest
(D. Robinson)
Philadelphia City Rowing
(H. Sdao)
Holy Spirit
(T. Slattery)
Haddonfield Crew
(K. Hohweiler)
Atlantic City
(C. Sless)
19a 11:45 AM Girls Varsity 1x Flight 1
Germantown Academy
(K. Aemisegger)
Penn Charter
(J. Gleason)
Germantown Friends
(A. McKenzie)
Hatboro Horsham
(J. Yorko)
Lampeter-Strasburg
(A. Baughman)
19b 11:50 AM Girls Varsity 1x Flight 2
Bonner Prendergast A
(S. Scepansky)
Haddon Twp
(R. Brown)
Montclair Kimberley Academy
(J. Randall)
Bonner Prendergast B
(E. Forsyth)
Belleville
(A. Nguyen)
Agnes Irwin
(A. Peters)
20a 11:55 AM Girls Varsity 2x Flight 1
Our Lady of Mercy
(C. Porcaro)
Conestoga
(C. Robins)
Penn Charter A
(K. White)
Episcopal
(E. Baxter)
Penn Charter B
(M. Davis)
20b 12:00 PM Girls Varsity 2x Flight 2
Germantown Academy A
(N. Tang)
Notre Dame A
(J. Tomkiewicz)
Lower Merion
(E. Steinman)
Agnes Irwin
(M. Pinsk)
Leonia Crew
(C. Diaz)
20c 12:05 PM Girls Varsity 2x Flight 3
Upper Dublin
(J. Pittakas)
Germantown Academy B
(G. Feirson)
Ridgewood
(E. Dwyer)
Cedar Creek
(C. Doyle)
Notre Dame B
(O. Whytosek)
Upper Merion
(S. Rose)
22a 12:10 PM Girls Varsity 4+ Flight 1
North Arlington
(B. Wilson)
Harriton
(A. Daley-Gibson)
Egg Harbor A
(A. Hendriks)
Bonner Prendergast
(C. Savage)
Concord
(M. Steele)
22b 12:15 PM Girls Varsity 4+ Flight 2
Bishop O'Connell A
(K. Colevas)
Hun School
(J. Szucs)
Owen J Roberts
(S. Aguirre)
Egg Harbor A
(F. Hewitt)
Radnor
(o. chase)
Merion Mercy
(C. Perlick)
22c 12:20 PM Girls Varsity 4+ Flight 3
Doane Academy
(G. Gorman)
Nutley
(G. Lentini)
Charter School
(L. Sweeney)
Unionville A
(K. Callahan)
Ocean City B
(s. cordery)
Lower Merion
(B. Zweben)
22d 12:25 PM Girls Varsity 4+ Flight 4
Bishop O'Connell B
(C. Stemberger)
Ocean City A
(F. Kane)
Absegami
(E. Karovic)
Mount Saint Joseph
(B. McBride)
Unionville B
(J. Beauchamp)
Philadelphia City Rowing
(L. Perrin)
23a 12:30 PM Girls Varsity 4x Flight 1
Episcopal
(S. Conlin)
Conestoga
(L. Alcorn)
Springside Chestnut Hill
(E. Lutz)
23b 12:35 PM Girls Varsity 4x Flight 2
Montclair
(T. Nedzi)
Haddon Twp
(A. Sperlunto)
Ridgewood
(E. Gilman)
Strath Haven
(M. MUNSELL)
24a 12:40 PM Girls Varsity 8+ Flight 1
Archbishop Carroll
(F. Rymal)
Haddonfield Crew
(E. Kommedal)
Mount Saint Joseph A
(E. McGreevey)
Holy Spirit
(K. Magee)
Radnor
(o. chase)
24b 12:45 PM Girls Varsity 8+ Flight 2
Mount Saint Joseph B
(J. Comerford)
Charter School
(C. Leslie)
Merion Mercy
(K. Farrell)
Moorestown
(A. Eichhorn)
Philadelphia City Rowing
(M. Duignan)
24c 12:50 PM Girls Varsity 8+ Flight 3
Atlantic City
(E. Rubino)
Ocean City
(S. Storcella)
Eustace
(M. WENZKE)
Montclair
(E. Levendosky)
Mount Saint Joseph C
(G. Little)
Oakcrest
(M. Ross)
25a 01:25 PM Boys Gig/Novice 1x Flight 1
Roman Catholic A
(J. Cepis)
Bergen Tech
(A. Kulesza)
Springside Chestnut Hill
(N. Crane)
25b 01:30 PM Boys Gig/Novice 1x Flight 2
Roman Catholic B
(T. Filip)
Malvern Prep
(T. Park)
Conestoga
(M. Medica)
Roman Catholic C
(S. Lay)
26a 01:35 PM Boys Freshman/Novice 2x Flight 1
Haddon Twp
(V. Fitzpatrick)
Roman Catholic
(M. Hirst)
Conestoga
(A. Zisling)
26b 01:40 PM Boys Freshman/Novice 2x Flight 2
Haverford A
(A. D'Arcangelo)
Bonner Prendergast
(A. Peter-Koyi)
Haverford B
(M. Yoh)
27a 01:45 PM Boys Novice 4+ Flight 1
Great Valley
(T. Mann)
Concord
(Z. Pantle)
Haverford
(G. Haabestad)
St. Peters Prep
(J. Meyer)
Lower Merion
(J. Wootton)
Hill School
(T. Stone)
27b 01:50 PM Boys Novice 4+ Flight 2
Belleville
(o. wilmore)
Kearny
(J. Faria)
Harriton
(D. Parr)
Seton Hall Prep
(A. Mihalik)
Absegami
(T. Lancaster)
Doane Academy
(C. Monahan)
28a 01:55 PM Boys Freshman 4+ Flight
Cedar Creek
(J. Ponzetti)
Gonzaga
(P. Mulligan)
Upper Merion
(M. Zelli)
Don Bosco Prep
(V. Greco)
Atlantic City
(D. Nguyen)
Belleville
(I. Cortes)
29a 02:00 PM Boys Novice 8+ Flight 1
Philadelphia City Rowing
(J. Champion)
Archbishop Carroll
(S. Theroulde)
St. Augustine
(D. Crilly)
Radnor
(T. Ciatto)
St. Joseph Prep A
(F. Coyne)
Christian Brothers
(H. Clark)
29b 02:05 PM Boys Novice 8+ Flight 2
Kearny
(A. Tully)
Seton Hall Prep
(J. Mehl)
Moorestown
(T. Roman)
Holy Ghost Prep A
(Z. Geiser)
La Salle A
(S. Daly)
Lower Merion
(A. Kerekes)
29c 02:10 PM Boys Novice 8+ Flight 3
Gonzaga
(Q. Cooper)
Great Valley
(C. Wolgamott)
La Salle B
(D. Szyszko)
Charter School
(P. Wetzel)
Nutley
(O. Morris)
Owen J Roberts
(T. Hansen)
29d 02:15 PM Boys Novice 8+ Flight 4
Episcopal
(S. McGarrity)
Holy Ghost Prep B
(A. Danna)
Egg Harbor
(S. Solomon)
St. Joseph Prep B
(C. Mignano)
Unionville
(I. Quain)
Haddonfield Crew
(R. Meyer)
30a 02:20 PM Boys Freshman 4x Flight
Montclair
(A. Bondorowsky)
Conestoga
(S. Nalbone)
Haverford
(L. Follman)
Malvern Prep
(A. Wirtel)
Roman Catholic
(O. Muwwakkil)
Ridgewood
(H. Koontz)
31a 02:25 PM Boys Novice 4x Flight 1
Westfield A
(C. Heyder)
Conestoga
(A. Dyer)
Ridgewood
(A. Saladucha)
31b 02:30 PM Boys Novice 4x Flight 2
Springside Chestnut Hill
(D. Hoffmann)
Montclair
(L. Artale)
Germantown Academy
(D. Walkush)
Westfield B
(M. Eagan)
32a 02:35 PM Boys Freshman 8+ Flight 1
St. Peters Prep
(J. Mcgann)
Don Bosco Prep
(E. Mortati)
St. Joseph Prep
(J. Crawford)
La Salle
(Z. Reinhardt)
St. Augustine
(A. Autuore)
Christian Brothers
(S. Ridoux)
32b 02:40 PM Boys Freshman 8+ Flight 2
Ocean City A
(M. Yeager)
Gonzaga
(S. Clukey)
Montclair
(T. Weil)
Holy Spirit
(S. Cummins)
Cedar Creek
(Z. Rose)
Ocean City B
(E. Love)
33a 02:45 PM Boys JV 1x Flight 1
North Arlington
(H. Ribeiro)
Strath Haven
(E. Subers)
Hatboro Horsham
(Y. Gilad)
Penn Charter
(S. Flemming)
Conestoga
(L. Bobber)
Sparta
(F. Holovacs)
33b 02:50 PM Boys JV 1x Flight 2
Bonner Prendergast
(C. Boyle)
Haddon Twp
(W. Smith)
Westhampton Beach
(B. McCombe)
Haverford
(S. Berlinger)
Malvern Prep
(W. McDonald)
Riverhead
(M. Hubbard)
34a 02:55 PM Boys JV 2x Flight 1
Bergen Catholic
(G. Rodriguez)
Conestoga
(F. Wang)
Germantown Academy
(N. Moeller)
34b 03:00 PM Boys JV 2x Flight 2
Ridgewood
(E. Hida)
Montclair
(H. Skutch)
Malvern Prep
(C. Franck)
Haddon Twp
(D. Wakeley)
35a 03:05 PM Boys JV 4+ Flight 1
St. Joseph Prep
(W. Ouligian)
Haverford
(V. McNamara)
Don Bosco Prep
(N. Baginski)
Lower Merion
(K. Aspesi)
Concord
(J. Pfander)
35b 03:10 PM Boys JV 4+ Flight 2
Hun School
(R. Berger)
Episcopal
(A. Peters)
Owen J Roberts
(C. Hansen)
Bonner Prendergast
(C. O'Neill)
Philadelphia City Rowing
(J. Cartagena)
35c 03:15 PM Boys JV 4+ Flight 3
Oakcrest
(A. Ragan)
Kearny
(C. Grimm)
Harriton
(T. van Wijngaarden)
Radnor
(G. McNicholas)
Christian Brothers A
(P. Hegel)
35d 03:20 PM Boys JV 4+ Flight 4
Belleville
(M. Soriano)
Christian Brothers B
(C. Ferrigine)
Bishop O'Connell
(H. McBride)
Nutley
(M. Scorsone)
Archbishop Carroll
(J. Conners)
36a 03:25 PM Boys JV 4x Flight 1
Boys' Latin
(D. Hill)
Haverford A
(H. Scarlato)
North Arlington
(R. Camacho)
Westfield A
(T. McAuliffe)
36b 03:30 PM Boys JV 4x Flight 2
Haverford B
(R. Soslow)
Westfield B
(J. Fritz)
Penn Charter
(R. Kleinman)
Springside Chestnut Hill
(S. Edling)
Germantown Friends
(L. Cartrite)
37a 03:35 PM Boys JV 8+ Flight 1
St. Augustine A
(T. Parnell)
St. Joseph Prep B
(M. West)
St. Peters Prep A
(D. McCarthy)
St. Joseph Prep A
(C. Sergi)
La Salle A
(B. Ernst)
37b 03:40 PM Boys JV 8+ Flight 2
Father Judge
(N. Tennesen)
St. Augustine B
(R. LaBrosse)
La Salle B
(S. Harkins)
Concord
(A. Checchi)
St. Peters Prep B
(C. Casiano)
Christian Brothers
(E. Wicks)
37c 03:45 PM Boys JV 8+ Flight 3
Holy Spirit
(K. Coble)
Nutley
(A. Abernovich)
Eustace
(J. Propp)
Haddonfield Crew
(Z. Ruggiero)
Absegami
(M. Bhatti)
Kearny
(J. Ramon)
37d 03:50 PM Boys JV 8+ Flight 4
La Salle C
(C. Bibeau)
Ocean City
(B. Mack)
Montclair
(W. Collins)
Lower Merion
(L. Birch)
Upper Merion
(C. Willauer)
Oakcrest
(D. Christian)
38a 03:55 PM Boys Ltwt 2x Flight 1
Roman Catholic
(E. Meadows)
Malvern Prep
(D. Wiener)
Springside Chestnut Hill
(H. Smith)
Bergen Catholic
(S. Dellapi)
38b 04:00 PM Boys Ltwt 2x Flight 2
Ridgewood
(S. Daspin)
Germantown Academy
(C. Seggev)
Germantown Friends
(G. Sher)
Westfield
(J. Baur)
Montclair
(G. Finnell)
39a 04:05 PM Boys Ltwt 4x Flight
Roman Catholic
(B. Neal)
Conestoga
(W. Roth)
40a 04:10 PM Boys Ltwt 4+ Flight
Nutley
(J. Fett)
Christian Brothers
(R. Stefanik)
St. Peters Prep
(J. Niland)
Radnor
(Z. Shalev)
St. Joseph Prep
(J. O'Connell)
Moorestown
(T. Begley)
41a 04:15 PM Boys Ltwt 8+ Flight 1
St. Augustine B
(D. Patragnoni)
Don Bosco Prep
(C. Mudrick)
St. Joseph Prep
(C. WREN)
Radnor
(N. Morris)
Haddonfield Crew
(C. Fagan)
41b 04:20 PM Boys Ltwt 8+ Flight 2
Atlantic City
(D. Duffin)
La Salle
(C. Bibeau)
St. Augustine A
(G. Gitto)
Moorestown
(L. Pereira)
Gonzaga
(C. Morrison)
42a 04:25 PM Boys 2nd 8+ Flight 1
St. Augustine
(P. Powers)
La Salle
(A. Virkler)
St. Joseph Prep
(C. Rooney)
Ocean City
(F. Wan)
42b 04:30 PM Boys 2nd 8+ Flight 2
Egg Harbor
(D. Simeo)
Unionville
(D. Kannenberg)
Montclair
(D. Traore)
Oakcrest
(J. Murphy)
43a 04:35 PM Boys Varsity 1x Flight 1
Haddon Twp
(p. revier)
Friends Select
(A. Williams III)
Roman Catholic A
(B. Guckin)
Upper Dublin
(J. Fernsler)
43b 04:40 PM Boys Varsity 1x Flight 2
Ridgewood
(B. Caltavuturo)
Roman Catholic B
(A. Harville)
Boys' Latin
(M. Dogan)
44a 04:45 PM Boys Varsity 2x Flight 1
Don Bosco Prep
(T. Kisala)
Roman Catholic A
(A. Johnston)
Malvern Prep A
(P. Keenan)
Conestoga
(E. Cain)
Penn Charter
(G. Robertson)
Belleville
(J. Russo)
44b 04:50 PM Boys Varsity 2x Flight 2
Lower Merion
(G. Mills)
Boys' Latin
(M. Crawford)
St. Joseph Prep
(C. SAILER)
Roman Catholic B
(W. Robb)
Malvern Prep B
(A. Del Vescovo)
Teaneck
(C. Greeen)
44c 04:55 PM Boys Varsity 2x Flight 3
Germantown Friends
(J. Wright)
Springside Chestnut Hill
(B. Porter)
Holy Spirit
(J. Zhong)
Germantown Academy
(S. Trombetta)
Westfield
(J. Hindes)
45a 05:00 PM Boys Varsity 2- Flight
Radnor B
(J. O'Riordan)
Radnor A
(J. Boudreau)
Owen J Roberts
(D. Swech)
46a 05:05 PM Boys Varsity 4+ Flight 1
Philadelphia City Rowing
(G. McGuoirk)
Eustace
(C. Reck)
La Salle
(A. Olbrich)
Radnor
(L. Williams)
Concord
(B. Cannarella)
46b 05:10 PM Boys Varsity 4+ Flight 2
Moorestown
(D. Kaye)
Lower Merion
(G. Monos)
Haddonfield Crew A
(B. Giangiulio)
Episcopal
(G. Kearney)
Doane Academy
(B. Jablonski)
46c 05:15 PM Boys Varsity 4+ Flight 3
Bonner Prendergast
(B. McElwee)
Cedar Creek
(D. White)
Haddonfield Crew B
(R. Waltimyer)
Bishop O'Connell B
(N. Morales)
Christian Brothers
(D. Hutzley)
46d 05:20 PM Boys Varsity 4+ Flight 4
Absegami
(E. Shugarts)
Gonzaga
(C. Glennon)
Nutley
(B. Valentin)
Bishop O'Connell A
(A. Di Napoli)
Kearny
(Z. Myers)
Hill School
(C. Pattison)
47a 05:25 PM Boys Varsity 4x Flight 1
Haverford
(S. Zelov)
Conestoga
(M. Amsterdam)
Roman Catholic A
(A. Panchella)
Malvern Prep
(D. Brady)
Roman Catholic B
(D. Rostucher)
47b 05:30 PM Boys Varsity 4x Flight 2
Haddon Twp
(L. Brown)
Ridgewood
(C. Wilkinson)
Springside Chestnut Hill
(R. Bakes)
Westfield
(K. Currie)
48a 05:35 PM Boys Varsity 8+ Flight 1
Episcopal
(W. Purtill)
St. Augustine
(R. Fucetola)
La Salle
(C. Hoekstra)
Haverford
(L. Green)
St. Joseph Prep
(M. Ix)
Father Judge
(A. Coelho)
48b 05:40 PM Boys Varsity 8+ Flight 2
Charter School
(M. Huhn)
Archbishop Carroll
(J. O'Toole)
St. Peters Prep
(C. Maloney)
Moorestown
(B. Jones)
Harriton
(C. Hoehn)
Atlantic City
(V. Brock)
48c 05:45 PM Boys Varsity 8+ Flight 3
Montclair
(N. Michalitsianos)
Don Bosco Prep
(T. Pierce)
Hill School
(I. Morzan)
Ocean City
(N. DiMarco)
Egg Harbor
(A. Merendino)
Unionville
(B. Nilsen)